fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Facebook зберігав мільйони паролів у відкритому вигляді: доступ до них мали тисячі співробітників

Facebook zberigav miľjony paroliv u vidkrytomu vygljadi: dostup do nyh maly tysjači spivrobitnykiv
За даними Facebook, немає жодних доказів того, що звичайні текстові паролі виставлялися за межами компанії або використовувалися їхніми співробітниками.
Za danymy Facebook, nemaje žodnyh dokaziv togo, ščo zvyčajni tekstovi paroli vystavljalysja za mežamy kompaniї abo vykorystovuvalysja їhnimy spivrobitnykamy.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Facebook зберігав паролі сотень мільйонів користувачів на своїх серверах у відкритому вигляді. Про це повідомив експерт з компютерної безпеки Брайан Кребс. Хто мав доступ. Доступ до даних мали приблизно 20 тисяч співробітників компанії. Хоча жодних доказів зловживань немає, принаймні 2000 працівників Facebook шукали файли, які містять паролі. Перший вхід до журналу паролів був зроблений ще в 2012 році. Кількість постраждалих акаунтів. Вважається, що від 200 до 600 мільйонів користувачів соціальної мережі постраждали. Відкриті паролі були виявлені під час звичайної перевірки безпеки у січні. Facebook підтвердив цю проблему в повідомленні в блозі під назвою Збереження паролів. У компанії наголошують, що вирішили проблему і повідомлять усіх, чиї акаунти були скомпроментовані. Точної кількості постраждалих не розголошують. Чи змінювати паролі. За даними Facebook, немає жодних доказів того, що звичайні текстові паролі виставлялися за межами компанії або використовувалися їхніми співробітниками. Внаслідок цього користувачам не потрібно буде змінювати свої паролі. Читатйте також: Facebook відтепер захищатиме ваші дані. Принаймні, так каже Цукерберг. Це питання вплинуло на сотні мільйонів користувачів Facebook Lite, десятки мільйонів інших користувачів Facebook і десятки тисяч користувачів Instagram, – зазначають у компанії. Нагадаємо, у жовтні хакерам вдалося отримати доступ до особистої інформації з 29 мільйонів рахунків після крадіжки токенів входу. До цього було виявлено, що приватні повідомлення від 81 тисячі користувачів були виставлені на продаж. Як відзначає Кребс, нещодавно стало відомо про подібні ситуації зі сторони Github і Twitter, однак у цих випадках доступ мали невелике число співробітників.
Реклама 👇 Замовити

Facebook зберігав паролі сотень мільйонів користувачів на своїх серверах у відкритому вигляді. Про це повідомив експерт з комп’ютерної безпеки Брайан Кребс.

Хто мав доступ

Доступ до даних мали приблизно 20 тисяч співробітників компанії.

Хоча жодних доказів зловживань немає, принаймні 2000 працівників Facebook шукали файли, які містять паролі. Перший вхід до журналу паролів був зроблений ще в 2012 році.

Кількість постраждалих акаунтів

Вважається, що від 200 до 600 мільйонів користувачів соціальної мережі постраждали. Відкриті паролі були виявлені під час звичайної перевірки безпеки у січні.

Facebook підтвердив цю проблему в повідомленні в блозі під назвою «Збереження паролів». У компанії наголошують, що вирішили проблему і повідомлять усіх, чиї акаунти були скомпроментовані. Точної кількості постраждалих не розголошують.

Facebook зберігав мільйони паролів у відкритому вигляді: доступ до них мали тисячі співробітників 1

Чи змінювати паролі

За даними Facebook, немає жодних доказів того, що звичайні текстові паролі виставлялися за межами компанії або використовувалися їхніми співробітниками. Внаслідок цього користувачам не потрібно буде змінювати свої паролі.

Читайте також: Facebook відтепер захищатиме ваші дані. Принаймні, так каже Цукерберг

«Це питання вплинуло на сотні мільйонів користувачів Facebook Lite, десятки мільйонів інших користувачів Facebook і десятки тисяч користувачів Instagram», – зазначають у компанії.

Нагадаємо, у жовтні хакерам вдалося отримати доступ до особистої інформації з 29 мільйонів рахунків після крадіжки токенів входу. До цього було виявлено, що приватні повідомлення від 81 тисячі користувачів були виставлені на продаж.

Як відзначає Кребс, нещодавно стало відомо про подібні ситуації зі сторони Github і Twitter, однак у цих випадках доступ мали невелике число співробітників.

Джерело: The Verge

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: