fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Google Україна презентувала проект «Автентична Україна»: дізнайся про культуру та історію

Google Ukraїna prezentuvala proekt «Avtentyčna Ukraїna»: diznajsja pro kuľturu ta istoriju
Міністерство культури України за підтримки компанії Google Україна презентувала проект «Автентична Україна». Це унікальний віртуальний простір, який містить колекцію автентичних аудіо та візуальних прикладів української айдентики.  
Ministerstvo kuľtury Ukraїny za pidtrymky kompaniї Google Ukraїna prezentuvala proekt «Avtentyčna Ukraїna». Ce unikaľnyj virtuaľnyj prostir, jakyj mistyť kolekciju avtentyčnyh audio ta vizuaľnyh prykladiv ukraїnśkoї ajdentyky.  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Мета створення. Головна мета проекту Автентична Україна – збереження та популяризація культурної та історичної спадщини України. Відтепер кожен зможе пізнати для себе красу та різноманітність культури нашої країни. Україна готова відкритися у будь-якому куточку світу, варто лише мати доступ до інтернету. Важливою частиною проекту є освітня складова. Завдяки інтерактивним тестям у кінці кожного розділу, платформа може слугувати прекрасним інструментом для навчання дітей у школах та підвищенні знань у населення. Що можна дізнатися на сайті. Платформа Автентична Україна складається з 2 частин: Матеріальна культурна спадщина, представлена ​​віртуальними турами унікальними деревяними церквами Карпат зі списку ЮНЕСКО, музеями просто неба та оперними театрами України. Нематеріальна культурна спадщина, яка містить 5 розділів: Читатйте також: Українських митців запрошують до участі у Венеційській бієнале. Усні традиції та форми вираження – колискові пісні, колядки, щедрівки, казки, легенди, загадки та інших різнобарвний фольклор України. Ще у розділі можна дізнатися про виникнення фольклору та чому народна творчість вважається усною. Сценічне мистецтво – інформація про українських співи, танці, народні думи, драми та ігри. Третій розділ присвячений звичаям, обрядам та святкуванням. Знання та практики, що стосуються природи та всесвіту – традиції, звичаї та обряди. Усі вони уособлювали собою господарсько-побутову культуру українського народу та розширювали знання про навколишній світ. Традиційні ремесла – розповіді про українські ремесла. Насамперед про гончарство, розпис, ткацтво, різьбу, лозоплетіння, виготовлення іграшок і писанок. На сайті передбачена можливість додавати та розширювати інформаційне наповнення. Наразі можна знайти авторські тексти-описи, аудіо та відеоматеріали, ілюстрації, 3D-зображення і віртуальні тури. Інформація доступна українською та англійською мовами.
Реклама 👇 Замовити

Мета створення

Головна мета проекту «Автентична Україна» – збереження та популяризація культурної та історичної спадщини України. Відтепер кожен зможе пізнати для себе красу та різноманітність культури нашої країни. Україна готова відкритися у будь-якому куточку світу, варто лише мати доступ до інтернету.

Важливою частиною проекту є освітня складова. Завдяки інтерактивним тестям у кінці кожного розділу, платформа може слугувати прекрасним інструментом для навчання дітей у школах та підвищенні знань у населення.

Google Україна презентувала проект «Автентична Україна»: дізнайся про культуру та історію 1

Що можна дізнатися на сайті

Платформа «Автентична Україна» складається з 2 частин:

«Матеріальна культурна спадщина», представлена ​​віртуальними турами унікальними дерев’яними церквами Карпат зі списку ЮНЕСКО, музеями просто неба та оперними театрами України.

«Нематеріальна культурна спадщина», яка містить 5 розділів:

Читайте також: Українських митців запрошують до участі у Венеційській бієнале

«Усні традиції та форми вираження» – колискові пісні, колядки, щедрівки, казки, легенди, загадки та інших різнобарвний фольклор України.

Ще у розділі можна дізнатися про виникнення фольклору та чому народна творчість вважається «усною».

Google Україна презентувала проект «Автентична Україна»: дізнайся про культуру та історію 2

«Сценічне мистецтво» – інформація про українських співи, танці, народні думи, драми та ігри.

Google Україна презентувала проект «Автентична Україна»: дізнайся про культуру та історію 3

Третій розділ присвячений звичаям, обрядам та святкуванням.

Google Україна презентувала проект «Автентична Україна»: дізнайся про культуру та історію 4

«Знання та практики, що стосуються природи та всесвіту» – традиції, звичаї та обряди. Усі вони уособлювали собою господарсько-побутову культуру українського народу та розширювали знання про навколишній світ.

Google Україна презентувала проект «Автентична Україна»: дізнайся про культуру та історію 5

«Традиційні ремесла» – розповіді про українські ремесла. Насамперед про гончарство, розпис, ткацтво, різьбу, лозоплетіння, виготовлення іграшок і писанок.

Google Україна презентувала проект «Автентична Україна»: дізнайся про культуру та історію 6

На сайті передбачена можливість додавати та розширювати інформаційне наповнення. Наразі можна знайти авторські тексти-описи, аудіо та відеоматеріали, ілюстрації, 3D-зображення і віртуальні тури.

Інформація доступна українською та англійською мовами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: