Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Більшість антивірусів для Android не захистять ваш смартфон

Biľšisť antyvirusiv dlja Android ne zahystjať vaš smartfon

До такого висновку прийшла австрійська організація AV-Comparatives. Фахівці протестували 250 антивірусів з Google Play і з'ясували, що частина з них не тільки не виявляє шкідливі програми, а й взагалі не сканує додатки
Do takogo vysnovku pryjšla avstrijśka organizacija AV-Comparatives. Fahivci protestuvaly 250 antyvirusiv z Google Play i z'jasuvaly, ščo častyna z nyh ne tiľky ne vyjavljaje škidlyvi programy, a j vzagali ne skanuje dodatky
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Дослідники компанії AV-Comparatives перевірили ефективність 250 антивірусів для Android. З’ясувалося, що тільки 80 з них відповідають хоча б мінімальним вимогам і навіть вони працюють далеко не ідеально. У випробуванні їм вдалося виявити 30% шкідливих програм. Також вони помилялися в аналізі та визначали застосунки без вірусів небезпечними, а з ними — безпечними. Багато антивірусів взагалі не сканують застосунки, які завантажує і встановлює користувач. Вони лише звіряються з білими і чорними списками, перевіряючи лише імена пакетів, а не їхній код. У результаті більшість стандартних програм позначаються як шкідливі, просто через те, що їх немає в потрібному списку. Багато з тих застосунків, які зазнали невдачі були написані любителями або компаніями, які не орієнтовані на безпеку. AV-Comparatives назвала 23 додатки, які виявили 100% вірусів. Ще приблизно 27 були близькі до цього показника.Здебільшого це були рішення добре відомих розробників антивірусних продуктів — F-Secure, Bitdefender, Symantec, Avast, McAfee, ESET і інші. Повний список можна подивитися за посиланням. Варто надавати перевагу антивірусним програмам від компаній з відомим послужним списком. Однак це також демонструє проблему, з якою Google та інші компанії стикаються при перевірці застосунків. Вони можуть перевірити, що програми не завдають шкоди користувачам і не порушують закон, але не можуть забезпечити базовий рівень якості.
Реклама 👇 Замовити

Дослідники компанії AV-Comparatives перевірили ефективність 250 антивірусів для Android. З’ясувалося, що тільки 80 з них відповідають хоча б мінімальним вимогам і навіть вони працюють далеко не ідеально.

У випробуванні їм вдалося виявити 30% шкідливих програм. Також вони помилялися в аналізі та визначали застосунки без вірусів небезпечними, а з ними — безпечними.

Проблеми антивірусів

Багато антивірусів взагалі не сканують застосунки, які завантажує і встановлює користувач. Вони лише звіряються з білими і чорними списками, перевіряючи лише імена пакетів, а не їхній код.

У результаті більшість стандартних програм позначаються як шкідливі, просто через те, що їх немає в потрібному списку.

Більшість антивірусів для Android не захистять ваш смартфон 1

Багато з тих застосунків, які зазнали невдачі були написані любителями або компаніями, які не орієнтовані на безпеку.

Чи існують ефективні

Читайте також: На сторожі незалежності — 9 компаній, що відповідають за кібербезпеку США

AV-Comparatives назвала 23 додатки, які виявили 100% вірусів. Ще приблизно 27 були близькі до цього показника.Здебільшого це були рішення добре відомих розробників антивірусних продуктів — F-Secure, Bitdefender, Symantec, Avast, McAfee, ESET і інші.

Повний список можна подивитися за посиланням.

Більшість антивірусів для Android не захистять ваш смартфон 3

Варто надавати перевагу антивірусним програмам від компаній з відомим послужним списком. Однак це також демонструє проблему, з якою Google та інші компанії стикаються при перевірці застосунків.

Вони можуть перевірити, що програми не завдають шкоди користувачам і не порушують закон, але не можуть забезпечити базовий рівень якості.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: