fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Більшість антивірусів для Android не захистять ваш смартфон

Biľšisť antyvirusiv dlja Android ne zahystjať vaš smartfon
До такого висновку прийшла австрійська організація AV-Comparatives. Фахівці протестували 250 антивірусів з Google Play і з'ясували, що частина з них не тільки не виявляє шкідливі програми, а й взагалі не сканує додатки
Do takogo vysnovku pryjšla avstrijśka organizacija AV-Comparatives. Fahivci protestuvaly 250 antyvirusiv z Google Play i z'jasuvaly, ščo častyna z nyh ne tiľky ne vyjavljaje škidlyvi programy, a j vzagali ne skanuje dodatky
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Дослідники компанії AV-Comparatives перевірили ефективність 250 антивірусів для Android. З’ясувалося, що тільки 80 з них відповідають хоча б мінімальним вимогам і навіть вони працюють далеко не ідеально. У випробуванні їм вдалося виявити 30% шкідливих програм. Також вони помилялися в аналізі та визначали застосунки без вірусів небезпечними, а з ними — безпечними. Проблеми антивірусів. Багато антивірусів взагалі не сканують застосунки, які завантажує і встановлює користувач. Вони лише звіряються з білими і чорними списками, перевіряючи лише імена пакетів, а не їхній код. У результаті більшість стандартних програм позначаються як шкідливі, просто через те, що їх немає в потрібному списку. Багато з тих застосунків, які зазнали невдачі були написані любителями або компаніями, які не орієнтовані на безпеку. Чи існують ефективні. Читатйте також: На сторожі незалежності — 9 компаній, що відповідають за кібербезпеку США. AV-Comparatives назвала 23 додатки, які виявили 100% вірусів. Ще приблизно 27 були близькі до цього показника.Здебільшого це були рішення добре відомих розробників антивірусних продуктів — F-Secure, Bitdefender, Symantec, Avast, McAfee, ESET і інші. Повний список можна подивитися за посиланням. Варто надавати перевагу антивірусним програмам від компаній з відомим послужним списком. Однак це також демонструє проблему, з якою Google та інші компанії стикаються при перевірці застосунків. Вони можуть перевірити, що програми не завдають шкоди користувачам і не порушують закон, але не можуть забезпечити базовий рівень якості.
Реклама 👇 Замовити

Дослідники компанії AV-Comparatives перевірили ефективність 250 антивірусів для Android. З’ясувалося, що тільки 80 з них відповідають хоча б мінімальним вимогам і навіть вони працюють далеко не ідеально.

У випробуванні їм вдалося виявити 30% шкідливих програм. Також вони помилялися в аналізі та визначали застосунки без вірусів небезпечними, а з ними — безпечними.

Проблеми антивірусів

Багато антивірусів взагалі не сканують застосунки, які завантажує і встановлює користувач. Вони лише звіряються з білими і чорними списками, перевіряючи лише імена пакетів, а не їхній код.

У результаті більшість стандартних програм позначаються як шкідливі, просто через те, що їх немає в потрібному списку.

Більшість антивірусів для Android не захистять ваш смартфон 1

Багато з тих застосунків, які зазнали невдачі були написані любителями або компаніями, які не орієнтовані на безпеку.

Чи існують ефективні

Читайте також: На сторожі незалежності — 9 компаній, що відповідають за кібербезпеку США

AV-Comparatives назвала 23 додатки, які виявили 100% вірусів. Ще приблизно 27 були близькі до цього показника.Здебільшого це були рішення добре відомих розробників антивірусних продуктів — F-Secure, Bitdefender, Symantec, Avast, McAfee, ESET і інші.

Повний список можна подивитися за посиланням.

Більшість антивірусів для Android не захистять ваш смартфон 2

Варто надавати перевагу антивірусним програмам від компаній з відомим послужним списком. Однак це також демонструє проблему, з якою Google та інші компанії стикаються при перевірці застосунків.

Вони можуть перевірити, що програми не завдають шкоди користувачам і не порушують закон, але не можуть забезпечити базовий рівень якості.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: