fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Facebook відтепер захищатиме ваші дані. Принаймні, так каже Цукерберг

Facebook vidteper zahyščatyme vaši dani. Prynajmni, tak kaže Cukerberg
Основною зміною стане можливість встановлювати терміни зберігання для повідомлень. Ще соціальна мережа заборонить зберігати дані користувачів у тих країнах, де порушуються права людини.
Osnovnoju zminoju stane možlyvisť vstanovljuvaty terminy zberigannja dlja povidomleń. Šče sociaľna mereža zaboronyť zberigaty dani korystuvačiv u tyh kraїnah, de porušujuťsja prava ljudyny.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Соціальна мережа Facebook оголосила про розворот у бік захисту особистих даних своїх користувачів. Засновник мережі Марк Цукерберг написав про те, як компанія буде розвивати свої сервіси з точки зору приватності. Найголовніше оновлення - мережа дасть користувачам можливість встановлювати терміни зберігання для приватних повідомлень (подібно до того, як зараз вона робить з історіями, вони зберігаються 24 години). Наприклад, можна буде виставити термін для повідомлення, від декількох секунд до місяця. Кілька важливих тез. Ми створили щось на зразок цифрової міської площі, а користувачам потрібно щось більш приватне, на зразок вітальні; Розумію, чому багато людей не вірять, що Facebook зможе або захоче будувати платформу, засновану на приватності. Оскільки, якщо чесно, у нас зараз не найкраща репутація у побудові сервісів, що захищають приватність. Ми історично фокусувалися більше на інструментах для відкритості. Але ми також демонстрували, що можемо розвиватися і робити те, що потрібно клієнтам; Користувачі повинні отримати прості та закриті сервіси, де тільки вони контролюють, хто з ними спілкуються. При цьому бути впевненими, що ніхто чужий не отримає доступ до їхньої інформації; Головні оновлення. Читатйте також: Facebook продовжує шалено зростати в Україні. Приватне листування користувачів буде безпечним, зокрема – зашифрованим end-to-end-шифруванням. Навіть сам Facebook не може мати доступ до неї; Користувачі не повинні хвилюватися про те, що їх старі повідомлення завдадуть їм шкоди пізніше. Тому мережа планує дати користувачам можливість встановлювати термін зберігання повідомлень та іншої приватної інформації; Facebook не зберігатиме дані користувачів на територіях країн, де порушуються права людини. За словами Цукерберга, за наступні кілька років компанія перебудує свої сервіси, включаючи Messenger і WhatsApp, так, щоб вони відповідали цим принципам. Компанія також збирається повністю впровадити у свої сервіси end-to-end-шифрування.
Реклама 👇 Замовити

Соціальна мережа Facebook оголосила про розворот у бік захисту особистих даних своїх користувачів. Засновник мережі Марк Цукерберг написав про те, як компанія буде розвивати свої сервіси з точки зору приватності.

Найголовніше оновлення – мережа дасть користувачам можливість встановлювати терміни зберігання для приватних повідомлень (подібно до того, як зараз вона робить з історіями, вони зберігаються 24 години). Наприклад, можна буде виставити термін для повідомлення, від декількох секунд до місяця.

Кілька важливих тез

  • «Ми створили щось на зразок цифрової міської площі, а користувачам потрібно щось більш приватне, на зразок вітальні»;
  • «Розумію, чому багато людей не вірять, що Facebook зможе або захоче будувати платформу, засновану на приватності. Оскільки, якщо чесно, у нас зараз не найкраща репутація у побудові сервісів, що захищають приватність. Ми історично фокусувалися більше на інструментах для відкритості. Але ми також демонстрували, що можемо розвиватися і робити те, що потрібно клієнтам»;
  • «Користувачі повинні отримати прості та закриті сервіси, де тільки вони контролюють, хто з ними спілкуються. При цьому бути впевненими, що ніхто чужий не отримає доступ до їхньої інформації»;

Facebook відтепер захищатиме ваші дані. Принаймні, так каже Цукерберг 1

Головні оновлення

Читайте також: Facebook продовжує шалено зростати в Україні
  • Приватне листування користувачів буде безпечним, зокрема – зашифрованим end-to-end-шифруванням. Навіть сам Facebook не може мати доступ до неї;
  • Користувачі не повинні хвилюватися про те, що їх старі повідомлення завдадуть їм шкоди пізніше. Тому мережа планує дати користувачам можливість встановлювати термін зберігання повідомлень та іншої приватної інформації;
  • Facebook не зберігатиме дані користувачів на територіях країн, де порушуються права людини.

За словами Цукерберга, за наступні кілька років компанія перебудує свої сервіси, включаючи Messenger і WhatsApp, так, щоб вони відповідали цим принципам.

Компанія також збирається повністю впровадити у свої сервіси end-to-end-шифрування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: