fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Створили сайт з паролями від WI-FI у світових аеропортах

Stvoryly sajt z paroljamy vid WI-FI u svitovyh aeroportah
У деяких аеропортах Wi-Fi доступний всім, а в інших – лише пасажирам першого та бізнес-класів. Cайт допоможе туристам не сумувати під час очікування літака
U dejakyh aeroportah Wi-Fi dostupnyj vsim, a v inšyh – lyše pasažyram peršogo ta biznes-klasiv. Cajt dopomože turystam ne sumuvaty pid čas očikuvannja litaka
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Інженер з комп’ютерної безпеки Аніл Полат створив сайт, на якому можна дізнатися пароль від WI-FI мережі в аеропортах по всьому світу. На сайті WiFox символами літаків відзначені аеропорти. Зліва можна побачити список, в якому є назви мереж та їх паролі. Читатйте також: Wizz Air запустив чотири нові рейси з України, розміщає ще один літак у Києві. У деяких аеропортах безкоштовний Wi-Fi доступний всім, а в деяких – тільки пасажирам першого та бізнес-класів. Відзначимо, Аніл Полат включив в карту навіть назви та паролі від LoungeWiFi мереж. Карта регулярно оновлюється. Наразі на ній вже є понад 300 аеропортів по всьому світу. На карті Україна представлена чотирма аеропортами: два у Києві, по одному в Одесі і Харкові. Якщо натиснути на аеропорт у Борисполі, то бачимо, що існує безкоштовна мережа без пароля. А також наявний пароль від ще однієї закритої мережі.
Реклама 👇 Замовити

Інженер з комп’ютерної безпеки Аніл Полат створив сайт, на якому можна дізнатися пароль від WI-FI мережі в аеропортах по всьому світу.

На сайті WiFox символами літаків відзначені аеропорти. Зліва можна побачити список, в якому є назви мереж та їх паролі.

Читайте також: Wizz Air запустив чотири нові рейси з України, розміщає ще один літак у Києві

У деяких аеропортах безкоштовний Wi-Fi доступний всім, а в деяких – тільки пасажирам першого та бізнес-класів. Відзначимо, Аніл Полат включив в карту навіть назви та паролі від LoungeWiFi мереж.

Карта регулярно оновлюється. Наразі на ній вже є понад 300 аеропортів по всьому світу.

Створили сайт з паролями від WI-FI у світових аеропортах 1

На карті Україна представлена чотирма аеропортами: два у Києві, по одному в Одесі і Харкові. Якщо натиснути на аеропорт у Борисполі, то бачимо, що існує безкоштовна мережа без пароля. А також наявний пароль від ще однієї закритої мережі.

Створили сайт з паролями від WI-FI у світових аеропортах 2

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: