fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Запустилася платформа «Вервечка», яка поєднує продавців та постачальників на сході країни

Zapustylasja platforma «Vervečka», jaka pojednuje prodavciv ta postačaľnykiv na shodi kraїny
Мета платформи – відновити малий та середній бізнес на сході України. Розповідаємо, як вона працює.
Meta platformy – vidnovyty malyj ta serednij biznes na shodi Ukraїny. Rozpovidajemo, jak vona pracjuje.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Ідея. У 2016 році USAID провели дослідження на тему Перешкоди для зростання малих та середніх підприємств. Головними проблемами підприємці з Донецької та Луганської областей назвали недостатню кількість замовлень та війну. Полегшити їм життя покликана Вервечка. Як це працює?. Власник торговельної точки може зайти на платформу, побачити на карті торговельні маршрути постачальників і знайти, хто з виробників возить свої товари до міста чи села, у якому розташована його торгівельна точка. Знайшовши постачальника, можна залишити замовлення та відслідковувати його статус в реальному часі. Весь процес замовлення відбувається онлайн. Окрім того, в системі є система повідомлень про знижки та акції. Це тільки для бізнесу зі сходу?. Ні. Проект розпочинався як інструмент для підприємців з Луганської та Донецької областей, але за словами засновників, він доступний для всіх регіонів країни. Протестувати платформу можна вже зараз, а ми нагадаємо, що раніше Андрій Дмитренко, засновник Вервечки, розповідав деталі свого проекту нашому виданню. https://nachasi.com/2018/08/31/andrij-dmytrenko-vervechka/
Реклама 👇 Замовити

Ідея

У 2016 році USAID провели дослідження на тему «Перешкоди для зростання малих та середніх
підприємств». Головними проблемами підприємці з Донецької та Луганської областей назвали недостатню кількість замовлень та війну. Полегшити їм життя покликана «Вервечка».

Як це працює?

Власник торговельної точки може зайти на платформу, побачити на карті торговельні маршрути постачальників і знайти, хто з виробників возить свої товари до міста чи села, у якому розташована його торгівельна точка.

Знайшовши постачальника, можна залишити замовлення та відслідковувати його статус в реальному часі. Весь процес замовлення відбувається онлайн.

Окрім того, в системі є система повідомлень про знижки та акції.

Це тільки для бізнесу зі сходу?

Ні. Проект розпочинався як інструмент для підприємців з Луганської та Донецької областей, але за словами засновників, він доступний для всіх регіонів країни.

Протестувати платформу можна вже зараз, а ми нагадаємо, що раніше Андрій Дмитренко, засновник «Вервечки», розповідав деталі свого проекту нашому виданню.

«Вервечка» — історія платформи, що відновить малий та середній бізнес на Сході України

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: