fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Книга «Чотири стіни та дах: складна природа простої професії» виходить українською

Knyga «Čotyry stiny ta dah: skladna pryroda prostoї profesiї» vyhodyť ukraїnśkoju
Освітня платформа CANactions за підтримки SAGA Development видає книгу Рейніра де Граафа «Чотири стіни та дах» та збирає гроші на спільнокошті. Ми з‘ясували, чому це must-read для кожного, хто пов’язаний з архітектурою.
Osvitnja platforma CANactions za pidtrymky SAGA Development vydaje knygu Rejnira de Graafa «Čotyry stiny ta dah» ta zbyraje groši na spiľnokošti. My z‘jasuvaly, čomu ce must-read dlja kožnogo, hto pov’jazanyj z arhitekturoju.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Про що книга. У книзі Рейнір де Грааф розмірковує над історією та природою професії архітектора, розглядаючи чинники, що впливають на неї. Наприкінці він доходить до висновку, що за постійними світовими революціями незмінною залишається основа архітектури - чотири стіни і дах над головою. Про автора. Рейнір де Грааф – архітектор, партнер в архітектурному бюро OMA та директор дослідницького центру АМО, автор багатьох відомих архітектурних проектів та переможець міжнародних конкурсів. Чотири стіни та дах - найновіша його робота, яка вже встигла стати бестселером і часто обговорюється та цитується у світовій професійній спільноті. Кому варто прочитати?. Книга буде корисною архітекторам, урбаністам, фахівцям в галузі міського планування і всім, хто повязаний зі сферою архітектури. Її легко читати як професіоналам, так і більш широкій аудиторії. Український переклад книги стане першим у світі. Де купити?. Щоб отримати книгу, варто перейти за посиланням на сайт спільнокошта та підтримати проект. Забрати екземпляр можна особисто на Фестивалі CANactions або поштою. Нагадаємо, презентація книги відбудеться на  12-му Міжнародному Архітектурному Фестивалі CANactions 17-18 травня 2019 року у Києві за участю автора.
Реклама 👇 Замовити

Про що книга

У книзі Рейнір де Грааф розмірковує над історією та природою професії архітектора, розглядаючи чинники, що впливають на неї. Наприкінці він доходить до висновку, що за постійними світовими революціями незмінною залишається основа архітектури – чотири стіни і дах над головою.

Про автора

Рейнір де Грааф – архітектор, партнер в архітектурному бюро OMA та директор дослідницького центру АМО, автор багатьох відомих архітектурних проектів та переможець міжнародних конкурсів.

«Чотири стіни та дах» – найновіша його робота, яка вже встигла стати бестселером і часто обговорюється та цитується у світовій професійній спільноті.

Кому варто прочитати?

Книга буде корисною архітекторам, урбаністам, фахівцям в галузі міського планування і всім, хто пов’язаний зі сферою архітектури. Її легко читати як професіоналам, так і більш широкій аудиторії.

Український переклад книги стане першим у світі.

Де купити?

Щоб отримати книгу, варто перейти за посиланням на сайт спільнокошта та підтримати проект. Забрати екземпляр можна особисто на Фестивалі CANactions або поштою.

Нагадаємо, презентація книги відбудеться на  12-му Міжнародному Архітектурному Фестивалі CANactions 17-18 травня 2019 року у Києві за участю автора.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: