fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Оновлено: знижка на квитки для наших читачів. Провести зиму у UNIT.City: завітайте до іноваційного парку найближчим часом

Onovleno: znyžka na kvytky dlja našyh čytačiv. Provesty zymu u UNIT.City: zavitajte do inovacijnogo parku najblyžčym časom
Розповідаємо про заходи, які пройдуть в іноваційному парку UNIT.City до кінця зими. Один із них сьогодні, 25 лютого.
Rozpovidajemo pro zahody, jaki projduť v inovacijnomu parku UNIT.City do kincja zymy. Odyn iz nyh śogodni, 25 ljutogo.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
    25 лютого, понеділок – UNIT.Talk | VR/AR у бізнесі. Cases overview #2. Віртуальна та доповнена реальність – один із найцікавіших напрямків інноваційних технологій. Експерти розкажуть, які можливості та переваги використання технологій доповненої та віртуальної реальності в різних сферах бізнесу для побудови ефективного маркетингу, покращення клієнтського досвіду та навчання працівників. Cases overview – 20-хвилинні прикладні доповіді запрошених спікерів, котрі поділяться досвідом впровадження VR/AR у реальний бізнес, власними факапами та інсайтами. Спікери заходу:. Артем Наконечний, Head Of Business Development Lookinar, МВА. Паша Ельясов, Senior Unity developer, tech artist, Team Lead, AR/VR solution architect WeAR Studio, один з розробників першої AR e-commerce платформи для укрaїнського рiтейлера ALLO. Олександр Костін, Менеджер з інновацій ДТЕК - DTEK. В ІТ сфері з 2006 року. Модератор: Ольга Дралова, Regional Manager VIVE Ukraine HTC VIVE. Початок 0 19:00. Адреса: вул. Дорогожицька, 3. Квитки ЗНИЖКА: Введіть промо-код UNIT4NaChasi для отримання 15% знижки на квитки. 27.02, середа – Future of Logistics #3: Інновації в E-commerce доставці. Із 20 млн інтернет-користувачів в Україні — 7 млн (36%) регулярно купують товари в мережі. 2,6 млрд заробили оператори на доставці товарів, придбаних онлайн у минулому році. А ринок e-commerce зростає на 30% щорічно, займаючи близько 4% роздрібних продажів. Логістам час упроваджувати інноваційні стратегії та активно інвестувати в нові технології, які ще вчора здавалися фантастичними, а сьогодні стають трендами. Це дасть шанс змінити ринок і вивести бізнес на новий рівень. Ми запросили провідних експертів, щоб отримати відповіді на запитання: Максимальний результат за мінімальні ресурси: як впроваджують e-commerce інновації у великих компаніях. Ефективна логістика для e-commerce: що таке фулфілмент і які болі він допомагає вирішити. Сезонність, управління логістичними потоками під час пікових навантажень у інтернет-магазині. Що буде актуальним у цьому році в доставці онлайн-покупок і які новації допоможуть випередити конкурентів. Спікери заходу: Євгеній Глазов, Директор з розвитку логістики ROZETKA. Максим Рабінович, Заступник генерального директора з розвитку бізнесу Укрпошта. Євгенія Береза, Керівник проектів з контрактної логістики ZAMMLER GROUP. Модератор: Олександр Ісаченко, CEO and Co-Founder CoreTeka. Початок о 19:00. Адреса: вул. Дорогожицька, 3. Квитки ЗНИЖКА: Введіть промо-код UNIT4NaChasi для отримання 15% знижки на квитки.

 

25 лютого, понеділок – UNIT.Talk | VR/AR у бізнесі. Cases overview #2

Оновлено: знижка на квитки для наших читачів. Провести зиму у UNIT.City: завітайте до іноваційного парку найближчим часом 1

Віртуальна та доповнена реальність – один із найцікавіших напрямків інноваційних технологій. Експерти розкажуть, які можливості та переваги використання технологій доповненої та віртуальної реальності в різних сферах бізнесу для побудови ефективного маркетингу, покращення клієнтського досвіду та навчання працівників.

Cases overview – 20-хвилинні прикладні доповіді запрошених спікерів, котрі поділяться досвідом впровадження VR/AR у реальний бізнес, власними факапами та інсайтами.

Спікери заходу:

  • Артем Наконечний, Head Of Business Development Lookinar, МВА.
  • Паша Ельясов, Senior Unity developer, tech artist, Team Lead, AR/VR solution architect WeAR Studio, один з розробників першої AR e-commerce платформи для укрaїнського рiтейлера ALLO.
  • Олександр Костін, Менеджер з інновацій ДТЕК – DTEK. В ІТ сфері з 2006 року.

Модератор: Ольга Дралова, Regional Manager VIVE Ukraine HTC VIVE.

Початок 0 19:00. Адреса: вул. Дорогожицька, 3.

Квитки

ЗНИЖКА: Введіть промо-код UNIT4NaChasi для отримання 15% знижки на квитки.


27.02, середа – Future of Logistics #3: Інновації в E-commerce доставці

Оновлено: знижка на квитки для наших читачів. Провести зиму у UNIT.City: завітайте до іноваційного парку найближчим часом 2

Із 20 млн інтернет-користувачів в Україні — 7 млн (36%) регулярно купують товари в мережі. 2,6 млрд заробили оператори на доставці товарів, придбаних онлайн у минулому році. А ринок e-commerce зростає на 30% щорічно, займаючи близько 4% роздрібних продажів.

Логістам час упроваджувати інноваційні стратегії та активно інвестувати в нові технології, які ще вчора здавалися фантастичними, а сьогодні стають трендами. Це дасть шанс змінити ринок і вивести бізнес на новий рівень.

Ми запросили провідних експертів, щоб отримати відповіді на запитання:

  • Максимальний результат за мінімальні ресурси: як впроваджують e-commerce інновації у великих компаніях.
  • Ефективна логістика для e-commerce: що таке фулфілмент і які болі він допомагає вирішити.
  • Сезонність, управління логістичними потоками під час пікових навантажень у інтернет-магазині.
  • Що буде актуальним у цьому році в доставці онлайн-покупок і які новації допоможуть випередити конкурентів.

Спікери заходу:

  • Євгеній Глазов, Директор з розвитку логістики ROZETKA.
  • Максим Рабінович, Заступник генерального директора з розвитку бізнесу Укрпошта.
  • Євгенія Береза, Керівник проектів з контрактної логістики ZAMMLER GROUP.

Модератор: Олександр Ісаченко, CEO and Co-Founder CoreTeka.

Початок о 19:00. Адреса: вул. Дорогожицька, 3.

Квитки

ЗНИЖКА: Введіть промо-код UNIT4NaChasi для отримання 15% знижки на квитки.

Теґи: UNIT.city, події

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: