fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Viber запустить окрему клавіатуру для e-commerce

Viber zapustyť okremu klaviaturu dlja e-commerce
У розмові із журналістами видання Delo менеджер з глобальних телекомунікаційних партнерств компанії Viber Момчіл Єленко розповів про плани месенджера запустити окрему клавіатуру для електронних магазинів
U rozmovi iz žurnalistamy vydannja Delo menedžer z globaľnyh telekomunikacijnyh partnerstv kompaniї Viber Momčil Jelenko rozpoviv pro plany mesendžera zapustyty okremu klaviaturu dlja elektronnyh magazyniv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За словами представника компанії Viber, найбільші світові месенджери вже перевершують найбільші соціальні мережі за кількістю щомісячної та щоденної кількості активних користувачів. Саме тому месенджерам слід розробляти окремі інструменти, що зроблять зручнішою комунікацію покупців та представників онлайн-магазинів. Для цього у Viber мають намір запустити окрему екранну клавіатуру зі спеціальною розкладкою. Як використовуватимуть нову клавіатуру для месенджера. У 2017 році аудиторія месенджерів досягла майже 4 млн осіб щомісяця, активні користувачі соцмереж склали близько 3 млн осіб. Відтак все більше брендів хочуть комунікувати через месенджери тим чи іншим способом. Відкриваючи свої API для них, ми допомагаємо брендам зорієнтувати правильну аудиторію, та розвиваємо свій напрямок роботи з e-commerce. Ми хочемо залучити локальних і міжнародних гравців, різні бренди, які шукають додаткові канали просування. Зараз ми тестуємо спеціальну клавіатуру для e-commerce. Вже спробували її в США, будемо розширювати на європейський ринок, включаючи й Україну, — зазначив Момчіл Єленко. За словами представника Viber, станом на 2018-й користувач після рішення оплатити товар з мобільного пристрою потрапляв на лендінг бренду і далі мав витрачати додатковий час на заповнення форм чи натискання кнопок підтвердження свого замовлення. Запуск екранної клавіатури зі спеціальними символами дасть змогу здійснювати купівлю та платити за товари без потреби виходити з месенджера. Раніше ми інформували про дослідження Viber щодо активності українських користувачів цього месенджера у 2018 році.
Реклама 👇 Замовити

За словами представника компанії Viber, найбільші світові месенджери вже перевершують найбільші соціальні мережі за кількістю щомісячної та щоденної кількості активних користувачів. Саме тому месенджерам слід розробляти окремі інструменти, що зроблять зручнішою комунікацію покупців та представників онлайн-магазинів. Для цього у Viber мають намір запустити окрему екранну клавіатуру зі спеціальною розкладкою.

Як використовуватимуть нову клавіатуру для месенджера

У 2017 році аудиторія месенджерів досягла майже 4 млн осіб щомісяця, активні користувачі соцмереж склали близько 3 млн осіб. Відтак все більше брендів хочуть комунікувати через месенджери тим чи іншим способом. «Відкриваючи свої API для них, ми допомагаємо брендам зорієнтувати правильну аудиторію, та розвиваємо свій напрямок роботи з e-commerce. Ми хочемо залучити локальних і міжнародних гравців, різні бренди, які шукають додаткові канали просування. Зараз ми тестуємо спеціальну клавіатуру для e-commerce. Вже спробували її в США, будемо розширювати на європейський ринок, включаючи й Україну», — зазначив Момчіл Єленко.

За словами представника Viber, станом на 2018-й користувач після рішення оплатити товар з мобільного пристрою потрапляв на лендінг бренду і далі мав витрачати додатковий час на заповнення форм чи натискання кнопок підтвердження свого замовлення. Запуск екранної клавіатури зі спеціальними символами дасть змогу здійснювати купівлю та платити за товари без потреби виходити з месенджера.

Раніше ми інформувалиViber запустить окрему клавіатуру для e-commerce 1У Viber розповіли про активність українських користувачів у 2018-му про дослідження Viber щодо активності українських користувачів цього месенджера у 2018 році.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: