fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні вперше розробили велосипедні держстандарти

V Ukraїni vperše rozrobyly velosypedni deržstandarty
Державний дорожній науково-дослідний інститут на замовлення Асоціації велосипедистів Києва розробив перші державні стандарти України з велоінфраструктури
Deržavnyj dorožnij naukovo-doslidnyj instytut na zamovlennja Asociaciї velosypedystiv Kyjeva rozrobyv perši deržavni standarty Ukraїny z veloinfrastruktury
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Стандарти ДСТУ містять загальні положення про планування велоінфраструктури. А також розділи про її проектування на вулицях, дорогах і перехрестях населених пунктів та поза ними. Про це повідомляє Асоціація велосипедистів Києва. Навіщо потрібні велоДСТУ. ДСТУ закладають єдину методологічну основу для планування і проектування велосипедної інфраструктури. Це дасть змогу поліпшити безпеку велосипедистів в Україні завдяки проектуванню та будівництву уніфікованої велоінфраструктури. ДСТУ сприятимуть розвантаженню доріг та вулиць. Підвищенню безпеки дорожнього руху та зниженню негативного впливу автомобільного транспорту на довкілля. ДСТУ заповнять законодавчу білу пляму і допоможуть втілювати в життя розроблені плани веломереж у різних містах України. Як пояснює координаторка проекту Зелене світло для велоруху в громадах Катерина Шульга, в Україні бракувало державних стандартів щодо того, як проектувати уніфіковану для усіх міст та безпечну велоінфрастурктуру, враховуючи те, що в містах  постійно зростає увага до велотранспорту. При цьому без єдиних велоДСТУ кожне місто проектує її по-різному, а інженери-проектувальники доріг і представники органів місцевого самоврядування потребують інструмент для прийняття рішень: Цим інструментом стануть велосипедні держстандарти, які розробили на замовлення АВК Розроблення велоДСТУ вдалося замовити в межах проекту Зелене світло для велоруху в громадах. А реалізує його Асоціація велосипедистів Києва за підтримки Програми програми ULEAD with Europe, що фінансується ЄС. Нагадаємо, у Києві на Володимирській гірці почали будувати пішохідно-велосипедний міст. Він з’єднає парк Володимирська гірка з Аркою дружби народів.
Реклама 👇 Замовити

Стандарти ДСТУ містять загальні положення про планування велоінфраструктури. А також розділи про її проектування на вулицях, дорогах і перехрестях населених пунктів та поза ними. Про це повідомляє Асоціація велосипедистів Києва.

Навіщо потрібні велоДСТУ

  • ДСТУ закладають єдину методологічну основу для планування і проектування велосипедної інфраструктури. Це дасть змогу поліпшити безпеку велосипедистів в Україні завдяки проектуванню та будівництву уніфікованої велоінфраструктури.
  • ДСТУ сприятимуть розвантаженню доріг та вулиць. Підвищенню безпеки дорожнього руху та зниженню негативного впливу автомобільного транспорту на довкілля.
  • ДСТУ заповнять законодавчу білу пляму і допоможуть втілювати в життя розроблені плани веломереж у різних містах України.

Як пояснює координаторка проекту «Зелене світло для велоруху в громадах» Катерина Шульга, в Україні бракувало державних стандартів щодо того, як проектувати уніфіковану для усіх міст та безпечну велоінфрастурктуру, враховуючи те, що в містах  постійно зростає увага до велотранспорту. При цьому без єдиних велоДСТУ кожне місто проектує її по-різному, а інженери-проектувальники доріг і представники органів місцевого самоврядування потребують інструмент для прийняття рішень:

«Цим інструментом стануть велосипедні держстандарти, які розробили на замовлення АВК»

Розроблення велоДСТУ вдалося замовити в межах проекту «Зелене світло для велоруху в громадах». А реалізує його Асоціація велосипедистів Києва за підтримки Програми програми ULEAD with Europe, що фінансується ЄС.

Нагадаємо, у Києві на Володимирській гірці почалиВ Україні вперше розробили велосипедні держстандарти 1У Києві почали будувати пішохідно-велосипедний міст будувати пішохідно-велосипедний міст. Він з’єднає парк «Володимирська гірка» з Аркою дружби народів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: