Ключовою темою п’ятого ювілейного КМЕФ стане майбутнє країн у високотехнологічному світі. Тому підвищену увагу на заході буде приділено найновітнішим технологіям. Експерти з різних сфер діяльності нададуть свої прогнози щодо того, як штучний інтелект, роботизація, блокчейн та інші технології вплинуть на бізнес і суспільство.
Центральна тема цьогорічного КМЕФ
Тема реалізованих хай-тек-проектів також перебуватиме в центрі уваги форуму — їй буде присвячено виставкову зону площею понад 1000 кв. м.
Крім того, на учасників КМЕФ чекають дискусії про розвиток економіки, промисловості, фінансової системи та освіти. Серед тем панельних дискусій — виклики Четвертої промислової революції, фейр-плей на глобальних ринках, розвиток експорту від сировини до продуктів із доданою вартістю, стратегії інклюзивного зростання, майбутнє агробізнесу тощо.
Стратегія форуму — зібрати разом у рамках однієї комунікаційної платформи лідерів бізнесу, влади, суспільства та міжнародної експертної спільноти, щоб визначити найефективніший шлях розвитку України та виклики на цьому шляху. І такий підхід успішно працює — КМЕФ доводить це вже п'ятий рік поспіль
Юрій Пивоваров, голова оргкомітету Київського міжнародного економічного форуму
У рамках підготовки до КМЕФ-2018 буде проведено цілу серію бізнес-заходів. Першим з них, що відбувся 1 березня цього року, став public talk із засновником інвестиційної групи UFuture та фонду K.Fund Василем Хмельницьким. А вже 30 березня Київський міжнародний економічний форум спільно з Українською асоціацією Римського клубу провів конференцію «Економічне майбутнє України», яка об’єднала енергію молоді навколо ідеї збалансованого економічного розвитку.
Історія КМЕФ
На першому КМЕФ, який відбувся у 2014 році, було окреслено контури структурних реформ, необхідних нашій країні для економічного прориву. Під час КМЕФ-2015 експерти визначили найдієвіші інструменти для цього прориву. Головним висновком стала порада Україні не віддавати економіку на поталу вільного ринку, а цілеспрямовано управляти нею за допомогою трикутника «влада — бізнес — суспільство». Форум 2016 року було присвячено стратегічним питанням: як залучити до нашої країни інвестиції та як Україні стати частиною глобального процесу Четвертої промислової революції.
Для участі в четвертому форумі, який у жовтні 2017-го зібрав 113 спікерів із 30 країн світу, понад 1200 гостей та 210 представників ЗМІ, до Києва завітали численні делегації потенційних інвесторів, які ознайомилися з бізнес-можливостями України. Таким чином, Київський міжнародний економічний форум працює над поліпшенням репутації країни у світі, а чимало підприємців знаходять під час його роботи партнерів, клієнтів та нові контакти для розвитку бізнесу.
За новинами КМЕФ можна стежити на сайті форуму та на його офіційній сторінці у Facebook.
Раніше ми інформувалиБолючий шлях, але реформи дають плоди — FT про економіку України про те, як американські експерти оцінюють поступ реформ в Україні та їхній вплив на економіку.