fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Норвегія інвестує $400 млн у херсонську «зелену» енергетику

Norvegija investuje $400 mln u hersonśku «zelenu» energetyku
Норвезька компанія NBT інвестує близько $400 млн у «зелену» енергетику на Півдні України. Про це проінформували у «Економічній Правді» з посиланням на Офіс Національної інвестиційної ради України
Norveźka kompanija NBT investuje blyźko $400 mln u «zelenu» energetyku na Pivdni Ukraїny. Pro ce proinformuvaly u «Ekonomičnij Pravdi» z posylannjam na Ofis Nacionaľnoї investycijnoї rady Ukraїny
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Новерзькі інвестори вкладуть кошти у спорудження 64 вітрових електроустановок. Норвегія спорудить комплекс, що матиме загальну потужність до 250 МВт. Він розташується на 1,3 тис га у Херсонській області. Який проект реалізовуватиме Норвегія. Угоду про реалізацію проекту сторони підписали у Києві у присутності президента Петра Порошенка та міністерки закордонних справ Норвегії Іне Сьорейде, інформує ЕП. Станцію планують запустити в експлуатацію у 2019 році. Після запуску вона почне постачати вироблену енергію в мережу НЕК Укренерго. Сторони позитивно оцінюють перспективний вплив проекту на довкілля та економіку. Крім прямих інвестицій, додаткові переваги проекту – скорочення шкідливих викидів СО2, що утворюються внаслідок спалювання вугілля для виробництва енергії, та суттєві податкові відрахування на користь місцевого бюджету, — йдеться у підсумковій заяві. Обсяг виробництва нової станції складе понад 900 млн кВт/год щороку. Це також дасть змогу забезпечити третину обсягу споживання електроенергії в Херсонській області. Таку інформацію підтвердила очільниця Офісу Національної інвестиційної ради Юлія Ковалів. Зелені тарифи на енергетику в Україні діють з 2009 року. Раніше ми інформували про загальний обсяг капіталовкладень в українську екологічно чисту енергетику.
Реклама 👇 Замовити

Новерзькі інвестори вкладуть кошти у спорудження 64 вітрових електроустановок. Норвегія спорудить комплекс, що матиме загальну потужність до 250 МВт. Він розташується на 1,3 тис га у Херсонській області.

Який проект реалізовуватиме Норвегія

Угоду про реалізацію проекту сторони підписали у Києві у присутності президента Петра Порошенка та міністерки закордонних справ Норвегії Іне Сьорейде, інформує «ЕП».

Станцію планують запустити в експлуатацію у 2019 році. Після запуску вона почне постачати вироблену енергію в мережу НЕК «Укренерго». Сторони позитивно оцінюють перспективний вплив проекту на довкілля та економіку. «Крім прямих інвестицій, додаткові переваги проекту – скорочення шкідливих викидів СО2, що утворюються внаслідок спалювання вугілля для виробництва енергії, та суттєві податкові відрахування на користь місцевого бюджету», — йдеться у підсумковій заяві.

Обсяг виробництва нової станції складе понад 900 млн кВт/год щороку. Це також дасть змогу забезпечити третину обсягу споживання електроенергії в Херсонській області. Таку інформацію підтвердила очільниця Офісу Національної інвестиційної ради Юлія Ковалів. «Зелені» тарифи на енергетику в Україні діють з 2009 року.

Раніше ми інформувалиНорвегія інвестує $400 млн у херсонську «зелену» енергетику 1Оприлюдено обсяг інвестицій в українську «зелену» енергетику про загальний обсяг капіталовкладень в українську екологічно чисту енергетику.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: