fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Міністр інфраструктури заявив про вартість руху платними дорогами

Ministr infrastruktury zajavyv pro vartisť ruhu platnymy dorogamy
Появу платних доріг та розміри ймовірних тарифів обговорюють доволі давно. Певні роз'яснення вніс Міністр інфраструктури, інформує видання Minfin із посиланням на «НВ»
Pojavu platnyh dorig ta rozmiry jmovirnyh taryfiv obgovorjujuť dovoli davno. Pevni roz'jasnennja vnis Ministr infrastruktury, informuje vydannja Minfin iz posylannjam na «NV»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Ціна проїзду платними дорогами в Україні може скласти орієнтовно від 20 до 70 євроцентів — це 6,63-23,19 грн / км, заявив міністр. У випадку України, європейських країн, де практикуються платні автобани, вартість кілометра проїзду буде варіюватися між 20-70 євроцентами. Зараз триває дискусія, — сказав він. Скільки складає вартість руху подібними платними шляхами в інших країнах. Омелян зазначив, що ціна проїзду платними дорогами в Китаї складає приблизно 20 євроцентів, а в Європі — 50-70 євроцентів. Щодо українських реалій, тут ціну визначатиме тендер та вартість створення платних автошляхів компаніями, які переможуть у тендерах. За словами очільника інфраструктурного міністерства, 2018 року анонсують будівництво відтинку між Львовом і Краківцем. Це має бути платна дорога. Я сподіваюся на те, що якщо тендер пройде успішно, ми будемо мати початок будівництва уже в 2019 році. Ми розпочали підготовку технічно-економічної документації для шляху Київ-Біла Церква. Це теж має бути автобан в Україні, і також платно, — додав Омелян. Раніше ми інформували про спорудження автотраси від Запоріжжя до Дніпра за європейськими стандартами.
Реклама 👇 Замовити

Ціна проїзду платними дорогами в Україні може скласти орієнтовно від 20 до 70 євроцентів — це 6,63-23,19 грн / км, заявив міністр. «У випадку України, європейських країн, де практикуються платні автобани, вартість кілометра проїзду буде варіюватися між 20-70 євроцентами. Зараз триває дискусія», — сказав він.

Скільки складає вартість руху подібними платними шляхами в інших країнах

Омелян зазначив, що ціна проїзду платними дорогами в Китаї складає приблизно 20 євроцентів, а в Європі — 50-70 євроцентів. Щодо українських реалій, тут ціну визначатиме тендер та вартість створення платних автошляхів компаніями, які переможуть у тендерах. За словами очільника інфраструктурного міністерства, 2018 року анонсують будівництво відтинку між Львовом і Краківцем. Це має бути платна дорога. «Я сподіваюся на те, що якщо тендер пройде успішно, ми будемо мати початок будівництва уже в 2019 році. Ми розпочали підготовку технічно-економічної документації для шляху Київ-Біла Церква. Це теж має бути автобан в Україні, і також платно», — додав Омелян.

Раніше ми інформувалиМіністр інфраструктури заявив про вартість руху платними дорогами 1Між Дніпром та Запоріжжям створено трасу європейського зразка про спорудження автотраси від Запоріжжя до Дніпра за європейськими стандартами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: