fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Вінниці та Одесі запустять систему велопрокату Nextbike

U Vinnyci ta Odesi zapustjať systemu veloprokatu Nextbike
У вересні-жовтні 2018-го в Одесі та Вінниці запустять систему автоматичного муніципального велопрокату Nextbike, повідомив керівник компанії Олексій Кушка в ефірі програми «Громадського» «Нині вже»
U veresni-žovtni 2018-go v Odesi ta Vinnyci zapustjať systemu avtomatyčnogo municypaľnogo veloprokatu Nextbike, povidomyv kerivnyk kompaniї Oleksij Kuška v efiri programy «Gromadśkogo» «Nyni vže»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Систему велопрокату Nextbike вже запустили у Києві та Харкові. Очікується у Вінниці та Одесі, — сказав керівник компанії. Нагадаємо, 15 серпня компанія Nextbike презентувала в Києві систему прокату велосипедів. Зараз у Києві вже є 33 майданчики для оренди 55 велосипедів у різних куточках міста. Разова півгодинна поїздка на велосипеді коштує 30 грн, оренда велосипеда на весь день — 300 грн. Як працює прокат міських велосипедів. Для початку потрібно зареєструватися після чого людина потрапляє в глобальну систему громадського прокату велосипедів Nextbike. Можна обрати будь-який спосіб реєстрації: в розділі Реєстрація на веб-сторінці компанії; через додаток Nextbike для смартфонів; зателефонувавши в центр обслуговування клієнтів: 0 800 21 1980; через термінал на станціях велопрокату. Зареєструвавшись ви можете користуватись всіма системами велосипедного прокату Nextbike по всьому світу. Оренда велосипеду Орендувати велосипед можна через мобільний додаток або термінал.  Для оренди велосипеда, потрібно ввести ідентифікаційний номер велосипеда на терміналі або зчитати QR-код за допомогою вашого телефону, а потім дочекатися відкриття замка стійки. Найвигідніше придбати сезонний абонемент на користування системою муніципального прокату. Як повернути велосипед Велосипед потрібно повернути на офіційні станції системи велопрокату Nextbike, які розміщені по місту. Щоб повернути велосипед, просто заблокуйте його на автоматичній стійці. Після повернення  у стійку дочекайтесь сигналу системи, яка сповістить, що велосипед повернуто. Раніше ми писали, що Львівелектротранс разом із сервісом велопрокату Nextbike запускає спільний абонемент. Придбавши цей абонемент, користувачі зможуть брати велосипеди на прокат у мережі станцій Nextbike та користуватися послугами електротранспорту одночасно.
Реклама 👇 Замовити

Систему велопрокату Nextbike вже запустили у КиєвіУ Вінниці та Одесі запустять систему велопрокату Nextbike 1Велопрокат Nextbike розпочав роботу в Києві, у планах — 2 тис велосипедів та Харкові.У Вінниці та Одесі запустять систему велопрокату Nextbike 2Система велопрокату Nextbike запустилася у Харкові «Очікується у Вінниці та Одесі», — сказав керівник компанії. Нагадаємо, 15 серпня компанія Nextbike презентувала в Києві систему прокату велосипедів. Зараз у Києві вже є 33 майданчики для оренди 55 велосипедів у різних куточках міста. Разова півгодинна поїздка на велосипеді коштує 30 грн, оренда велосипеда на весь день — 300 грн.

Як працює прокат «міських» велосипедів

Для початку потрібно зареєструватися після чого людина потрапляє в глобальну систему громадського прокату велосипедів Nextbike. Можна обрати будь-який спосіб реєстрації:

  • в розділі «Реєстрація» на веб-сторінці компанії;
  • через додаток Nextbike для смартфонів;
  • зателефонувавши в центр обслуговування клієнтів: 0 800 21 1980;
  • через термінал на станціях велопрокату.

Зареєструвавшись ви можете користуватись всіма системами велосипедного прокату Nextbike по всьому світу.

Оренда велосипеду

Орендувати велосипед можна через мобільний додаток або термінал.  Для оренди велосипеда, потрібно ввести ідентифікаційний номер велосипеда на терміналі або зчитати QR-код за допомогою вашого телефону, а потім дочекатися відкриття замка стійки. Найвигідніше придбати сезонний абонемент на користування системою муніципального прокату.

Як повернути велосипед

Велосипед потрібно повернути на офіційні станції системи велопрокату Nextbike, які розміщені по місту. Щоб повернути велосипед, просто заблокуйте його на автоматичній стійці. Після повернення  у стійку дочекайтесь сигналу системи, яка сповістить, що велосипед повернуто.

Раніше ми писалиУ Вінниці та Одесі запустять систему велопрокату Nextbike 3У Львові буде проїзний абонемент спільно з велопрокатом Nextbike, що «Львівелектротранс» разом із сервісом велопрокату Nextbike запускає спільний абонемент. Придбавши цей абонемент, користувачі зможуть брати велосипеди на прокат у мережі станцій Nextbike та користуватися послугами електротранспорту одночасно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: