fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Звук із «Бойлерної»: Культовий відеопроект завітає до України

Zvuk iz «Bojlernoї»: Kuľtovyj videoproekt zavitaje do Ukraїny
Проект вечірок Boiler Room із трансляціями наживо у YouTube завітає восени до України — про це повідомили у блозі DTF. Точної дати виступів та зйомок проекту поки що немає
Proekt večirok Boiler Room iz transljacijamy nažyvo u YouTube zavitaje voseny do Ukraїny — pro ce povidomyly u blozi DTF. Točnoї daty vystupiv ta zjomok proektu poky ščo nemaje
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Чутки про проведення в Україні міжнародного музичного проекту Boiler Room із серіями вечірок з трансляціями наживо у соцмережах та відеоблогах були й раніше. Вперше інформація про проведення цього заходу прозвучала у липні 2018-го. Також у блозі DTF підтвердили проведення вечірки восени. Відеопроект спрямований на прихильників клубної культури та електронної музики. Що варто знати про відеопроект. Українські електронні музиканти, яких опитали в редакції DTF, доволі скептично розцінюють проведення вечірок такого формату в Україні. Основна причина критичного ставлення — своєчасність такого заходу: опитані вказують, що візит проекту до України був на часі ще 2-3 роки тому. Низка українських діджеїв та електронних виконавців були в різний час учасниками вечірок Boiler Room в інших країнах. Boiler Room — формат закритих вечірок, в основі яких лежить електронна музика. Усе, що відбувається, транслюють наживо у прямому ефірі. Основним каналом для трансляції контенту цим проектом тривалий час був виключно YouTube. Перша вечірка у такому форматі відбулася у Лондоні в 2010 році. По мірі розростання проекту він проводився у 50+ країнах світу. Раніше ми розповідали про український музичний стартап, що допомагає молодим інді- та електронним музикантам завойовувати нову аудиторію та розширювати упізнаваність власної музики.
Реклама 👇 Замовити

Чутки про проведення в Україні міжнародного музичного проекту Boiler Room із серіями вечірок з трансляціями наживо у соцмережах та відеоблогах були й раніше. Вперше інформація про проведення цього заходу прозвучала у липні 2018-го. Також у блозі DTF підтвердили проведення вечірки восени. Відеопроект спрямований на прихильників клубної культури та електронної музики.

Що варто знати про відеопроект

Українські електронні музиканти, яких опитали в редакції DTF, доволі скептично розцінюють проведення вечірок такого формату в Україні. Основна причина критичного ставлення — своєчасність такого заходу: опитані вказують, що візит проекту до України був на часі ще 2-3 роки тому. Низка українських діджеїв та електронних виконавців були в різний час учасниками вечірок Boiler Room в інших країнах. Boiler Room — формат закритих вечірок, в основі яких лежить електронна музика. Усе, що відбувається, транслюють наживо у прямому ефірі. Основним каналом для трансляції контенту цим проектом тривалий час був виключно YouTube. Перша вечірка у такому форматі відбулася у Лондоні в 2010 році. По мірі розростання проекту він проводився у 50+ країнах світу.

Раніше ми розповідалиЗвук із «Бойлерної»: Культовий відеопроект завітає до України 1Як український стартап Louder.me допомагає молодим музикантам про український музичний стартап, що допомагає молодим інді- та електронним музикантам завойовувати нову аудиторію та розширювати упізнаваність власної музики.

Джерело: DTF

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: