fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У «Антонов» розповіли про плани до 2023 року

U «Antonov» rozpovily pro plany do 2023 roku
У найближчі 5 років ДП ​​«Антонов» розраховує випустити від 5 до 10 літаків. Про це в інтерв’ю Liga.net повідомив президент ДП «Антонов» Олександр Донець. У пріоритеті: літаки Ан-48
U najblyžči 5 rokiv DP ​​«Antonov» rozrahovuje vypustyty vid 5 do 10 litakiv. Pro ce v interv’ju Liga.net povidomyv prezydent DP «Antonov» Oleksandr Doneć. U prioryteti: litaky An-48
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Керівник підприємства відзначає, що в Антонова є твердий контракт з Азербайджаном на виробництво 10 літаків Ан-178. Вони будуть виготовлені після проведення повного імпортозаміщення комплектуючих зі східної сусідки України і випробувань. На часі дізнатися більше про плани та амбіції славетного підприємства України. Які плани має Антонов та як буде їх реалізовувати. Очільник державного підприємства Антонов розповів, що саме рамповими літаками славився завод. Відтак, у пріоритеті та найближчі роки у них є літаки Ан-178. Після цього обіцяють запускати 158-му модель. У планах також продовження роботи над безпілотниками. Але у цьому випадку чимало залежить від замовника. Олександр Донець також зазначив, що серійний Ан-178 буде оснащений новими моторами виробництва Мотор Січ — Д-436ФМ. Додамо, що Ан-178 — український близькомагістральний транспортний турбореактивний літак, розроблений ДП Антонов на базі пасажирського Ан-158. Наказ про створення нової машини було підписано 5 лютого 2010 року Генеральним конструктором-Президентом Ківою. Викочування літака відбулося 16 квітня 2015. Перший політ здійснив 7 травня 2015. Ан-178 має прийти на заміну військово-транспортних літаків попереднього покоління Ан-12, Ан-26 та Ан-32. Нова машина обладнана аналогічною, як і в сім’ї Ан-148 авіонікою та двигунами.
03.07.2018,11:33
0
Економічна правда
Реклама 👇 Замовити

Керівник підприємства відзначає, що в «Антонова» є твердий контракт з Азербайджаном на виробництво 10 літаків Ан-178. Вони будуть виготовлені після проведення повного імпортозаміщення комплектуючих зі східної сусідки України і випробувань. На часі дізнатися більше про плани та амбіції славетного підприємства України.

Які плани має «Антонов» та як буде їх реалізовувати

Очільник державного підприємства «Антонов» розповів, що саме рамповими літаками славився завод. Відтак, у пріоритеті та найближчі роки у них є літаки Ан-178. Після цього обіцяють запускати 158-му модель. У планах також продовження роботи над безпілотниками. Але у цьому випадку чимало залежить від замовника. Олександр Донець також зазначив, що серійний Ан-178 буде оснащений новими моторами виробництва Мотор Січ — Д-436ФМ.

Додамо, що Ан-178 — український близькомагістральний транспортний турбореактивний літак, розроблений ДП «Антонов» на базі пасажирського Ан-158. Наказ про створення нової машини було підписано 5 лютого 2010 року Генеральним конструктором-Президентом Ківою. Викочування літака відбулося 16 квітня 2015. Перший політ здійснив 7 травня 2015.

Ан-178 має прийти на заміну військово-транспортних літаків попереднього покоління Ан-12, Ан-26 та Ан-32. Нова машина обладнана аналогічною, як і в сім’ї Ан-148 авіонікою та двигунами.

Джерело: Ліга

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: