fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Києві відкрили ще один «McDonald’s з майбутнього»

U Kyjevi vidkryly šče odyn «McDonald's z majbutńogo»
Тепер в київському McDonald's по проспекту Леся Курбаса, 19а, відвідувачі також можуть скористатися перевагами обслуговування відвідувачів за столиками. Перший заклад McDonald's з «досвідом майбутнього» в Україні було відкрито в березні 2018 року в Києві
Teper v kyїvśkomu McDonald's po prospektu Lesja Kurbasa, 19a, vidviduvači takož možuť skorystatysja perevagamy obslugovuvannja vidviduvačiv za stolykamy. Peršyj zaklad McDonald's z «dosvidom majbutńogo» v Ukraїni bulo vidkryto v berezni 2018 roku v Kyjevi
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Всього до кінця 2018 року 12 закладів McDonalds запропонують досвід майбутнього. З них 4 — нові ресторани, які відразу відкриються в інноваційному форматі. Решта 8 — закладу, які вже працюють і будуть переобладнані. Фастфуд на просп. Курбаса був відкритий ще в 2014 році. У червні цього року в ресторані провели реконструкцію, необхідну для впровадження формату досвіду майбутнього. Чим відрізняється McDonalds нового формату. Заклади у новому форматі працюватимуть із наданням декількох нових послуг: Обслуговування за столиками: Відвідувач замовляє страви на касі, а потім очікує замовлення за столиком. Співробітник ідентифікує користувача за допомогою спеціального пристрою і приносить страви. Новий принцип роботи касової зони, зручніший для відвідувачів: Прилавок розділений на дві частини — для замовлення і отримання страв. Отже, відвідувачі, які очікують замовлення, і відвідувачі, які роблять замовлення, не заважають один одному. Експерт з гостинності: Його завдання допомагати розібратися з цією новою методою обслуговування в ресторані, в пошуку вільного столика, запропонувати меню шрифтом Брайля, допомогти іноземцю розібратися в меню, підказати клієнтові, де можна підзарядити гаджет. Термінали самообслуговування є обовязковим елементом ресторанів з досвідом майбутнього і дозволяють відвідувачам спокійно і без поспіху оглянути всі страви з меню в електронному форматі, зробити замовлення і оплатити його за допомогою карти або готівкою на касі, а потім забрати страви в зоні видачі. Також у ресторанах з досвідом майбутнього оновлюється форма одягу співробітників і дизайн меню. У другій половині 2018 року буде запроваджено ще один елемент формату досвіду майбутнього — новий принцип роботи кухні Приготовано для тебе. Це дозволить відвідувачеві додати або прибрати інгредієнти в бургери на свій смак — додати до улюбленого Дабл Чізбургер ще один біфштекс або замовити бургер Маестро з додатковими інгредієнтами, — повідомив генеральний директор компанії McDonalds в Україні Гжегож Хмелярскій. Раніше ми інформували про рішення цієї мережі ресторанів швидкого харчування відмовитися повністю від використання пластикових трубочок.
Реклама 👇 Замовити

Всього до кінця 2018 року 12 закладів McDonald’s запропонують «досвід майбутнього». З них 4 — нові ресторани, які відразу відкриються в інноваційному форматі. Решта 8 — закладу, які вже працюють і будуть переобладнані. Фастфуд на просп. Курбаса був відкритий ще в 2014 році. У червні цього року в ресторані провели реконструкцію, необхідну для впровадження формату досвіду майбутнього.

Чим відрізняється McDonald’s нового формату

Заклади у новому форматі працюватимуть із наданням декількох нових послуг:

  • Обслуговування за столиками: Відвідувач замовляє страви на касі, а потім очікує замовлення за столиком. Співробітник ідентифікує користувача за допомогою спеціального пристрою і приносить страви.
  • Новий принцип роботи касової зони, зручніший для відвідувачів: Прилавок розділений на дві частини — для замовлення і отримання страв. Отже, відвідувачі, які очікують замовлення, і відвідувачі, які роблять замовлення, не заважають один одному.
  • Експерт з гостинності: Його завдання допомагати розібратися з цією новою методою обслуговування в ресторані, в пошуку вільного столика, запропонувати меню шрифтом Брайля, допомогти іноземцю розібратися в меню, підказати клієнтові, де можна підзарядити гаджет.
  • Термінали самообслуговування є обов’язковим елементом ресторанів з досвідом майбутнього і дозволяють відвідувачам спокійно і без поспіху оглянути всі страви з меню в електронному форматі, зробити замовлення і оплатити його за допомогою карти або готівкою на касі, а потім забрати страви в зоні видачі.
  • Також у ресторанах з досвідом майбутнього оновлюється форма одягу співробітників і дизайн меню.
У Києві відкрили ще один «McDonald's з майбутнього»

Фото: RAU

«У другій половині 2018 року буде запроваджено ще один елемент формату досвіду майбутнього — новий принцип роботи кухні« Приготовано для тебе». Це дозволить відвідувачеві додати або прибрати інгредієнти в бургери на свій смак — додати до улюбленого Дабл Чізбургер ще один біфштекс або замовити бургер Маестро з додатковими інгредієнтами», — повідомив генеральний директор компанії McDonald’s в Україні Гжегож Хмелярскій.

Раніше ми інформувалиУ Києві відкрили ще один «McDonald's з майбутнього» 1Компанія McDonald’s відмовилась від пластикових трубочок про рішення цієї мережі ресторанів швидкого харчування відмовитися повністю від використання пластикових трубочок.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: