Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українці відтепер можуть купувати автострахування зі смартфону

Ukraїnci vidteper možuť kupuvaty avtostrahuvannja zi smartfonu

Поліси автоцивільного страхування тепер можна купувати зі смартфону і зберігати його теж у своєму телефоні. Про це повідомила команда українського онлайн-сервісу, котрий допомагає сплачувати штрафи
Polisy avtocyviľnogo strahuvannja teper možna kupuvaty zi smartfonu i zberigaty jogo tež u svojemu telefoni. Pro ce povidomyla komanda ukraїnśkogo onlajn-servisu, kotryj dopomagaje splačuvaty štrafy
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Команда національного сервісу ШТРАФИ ​​UA випустила оновлення для смартфонів на iOS й Android. Розробники сервісу для автострахування обіцяють, що електронний поліс страхування для автомобіля тепер можна придбати через смартфон за хвилину і там же його зберігати. Що варто знати про нові можливості автострахування. У додатку зявилася функція підбору електронного цивільного страхового поліса дляавтомобіля за державним номером автівки. Система буде нагадувати про закінчення терміну його дії і пропонувати поновити договір, зберігати квитанції про оплату автоцивілки та штрафів. Розробка також дозволить відправляти їх у форматі PDF на свій e-mail в разі потреби. Тільки за 2017 рік, за даними Національної Поліції України (департаменту інформаційно-аналітичної підтримки), було виписано близько 200 тис штрафів, повязаних з автоцивілкою. За даними Моторного транспортного страхового бюро України за період з лютого по червень 2017 року було придбано понад 15 тис електронних полісів. Як відзначають в бюро, до лютого 2019 року планується повністю перейти на електронний формат страхування. МТСБУ вирішили також проблему з перевіркою в реальному часі електронних полісів. Зроблять це, створивши спільний з поліцією продукт та інтегрувавши в планшети поліції гарячу кнопку МТСБУ. Кнопка дозволяє отримати інформацію про наявність чинного поліса за конкретною автівкою безпосередньо з централізованої бази даних бюро. Нагадаємо, додаток Штрафи UA випустили на початку вересня 2016 року в рамках інкубаційної програми 1991 Open Data Incubator. У вересні 2017 роки команда отримала $400 тис на розвиток сервісу від проекту USAID / UK aid Прозорість та підзвітність в державному управлінні та послуги / ТАРАS. Зараз цим додатком, за інформацією ЛІГА.Бізнес, користується понад 30 тис осіб. 25 тис із них сплачують штрафи з його допомогою. Це дало змогу державному бюджету отримати понад 4 млн грн оплат завдяки використанню мобільного застосунку.
Реклама 👇 Замовити

Команда національного сервісу «ШТРАФИ ​​UA» випустила оновлення для смартфонів на iOS й Android. Розробники сервісу для автострахування обіцяють, що електронний поліс страхування для автомобіля тепер можна придбати через смартфон за хвилину і там же його зберігати.

Що варто знати про нові можливості автострахування

У додатку з’явилася функція підбору електронного цивільного страхового поліса дляавтомобіля за державним номером автівки. Система буде нагадувати про закінчення терміну його дії і пропонувати поновити договір, зберігати квитанції про оплату автоцивілки та штрафів. Розробка також дозволить відправляти їх у форматі PDF на свій e-mail в разі потреби. Тільки за 2017 рік, за даними Національної Поліції України (департаменту інформаційно-аналітичної підтримки), було виписано близько 200 тис штрафів, пов’язаних з автоцивілкою.

За даними Моторного транспортного страхового бюро України за період з лютого по червень 2017 року було придбано понад 15 тис електронних полісів. Як відзначають в бюро, до лютого 2019 року планується повністю перейти на електронний формат страхування.

МТСБУ вирішили також проблему з перевіркою в реальному часі електронних полісів. Зроблять це, створивши спільний з поліцією продукт та інтегрувавши в планшети поліції гарячу кнопку МТСБУ. Кнопка дозволяє отримати інформацію про наявність чинного поліса за конкретною автівкою безпосередньо з централізованої бази даних бюро.

Українці відтепер можуть купувати автострахування зі смартфону

Нагадаємо, додаток «Штрафи UA» випустили на початку вересня 2016 року в рамках інкубаційної програми 1991 Open Data Incubator. У вересні 2017 роки команда отримала $400 тис на розвиток сервісу від проекту USAID / UK aid Прозорість та підзвітність в державному управлінні та послуги / ТАРАS. Зараз цим додатком, за інформацією «ЛІГА.Бізнес», користується понад 30 тис осіб. 25 тис із них сплачують штрафи з його допомогою. Це дало змогу державному бюджету отримати понад 4 млн грн оплат завдяки використанню мобільного застосунку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: