fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українці відтепер можуть купувати автострахування зі смартфону

Ukraїnci vidteper možuť kupuvaty avtostrahuvannja zi smartfonu
Поліси автоцивільного страхування тепер можна купувати зі смартфону і зберігати його теж у своєму телефоні. Про це повідомила команда українського онлайн-сервісу, котрий допомагає сплачувати штрафи
Polisy avtocyviľnogo strahuvannja teper možna kupuvaty zi smartfonu i zberigaty jogo tež u svojemu telefoni. Pro ce povidomyla komanda ukraїnśkogo onlajn-servisu, kotryj dopomagaje splačuvaty štrafy
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Команда національного сервісу ШТРАФИ ​​UA випустила оновлення для смартфонів на iOS й Android. Розробники сервісу для автострахування обіцяють, що електронний поліс страхування для автомобіля тепер можна придбати через смартфон за хвилину і там же його зберігати. Що варто знати про нові можливості автострахування. У додатку зявилася функція підбору електронного цивільного страхового поліса дляавтомобіля за державним номером автівки. Система буде нагадувати про закінчення терміну його дії і пропонувати поновити договір, зберігати квитанції про оплату автоцивілки та штрафів. Розробка також дозволить відправляти їх у форматі PDF на свій e-mail в разі потреби. Тільки за 2017 рік, за даними Національної Поліції України (департаменту інформаційно-аналітичної підтримки), було виписано близько 200 тис штрафів, повязаних з автоцивілкою. За даними Моторного транспортного страхового бюро України за період з лютого по червень 2017 року було придбано понад 15 тис електронних полісів. Як відзначають в бюро, до лютого 2019 року планується повністю перейти на електронний формат страхування. МТСБУ вирішили також проблему з перевіркою в реальному часі електронних полісів. Зроблять це, створивши спільний з поліцією продукт та інтегрувавши в планшети поліції гарячу кнопку МТСБУ. Кнопка дозволяє отримати інформацію про наявність чинного поліса за конкретною автівкою безпосередньо з централізованої бази даних бюро. Нагадаємо, додаток Штрафи UA випустили на початку вересня 2016 року в рамках інкубаційної програми 1991 Open Data Incubator. У вересні 2017 роки команда отримала $400 тис на розвиток сервісу від проекту USAID / UK aid Прозорість та підзвітність в державному управлінні та послуги / ТАРАS. Зараз цим додатком, за інформацією ЛІГА.Бізнес, користується понад 30 тис осіб. 25 тис із них сплачують штрафи з його допомогою. Це дало змогу державному бюджету отримати понад 4 млн грн оплат завдяки використанню мобільного застосунку.
Реклама 👇 Замовити

Команда національного сервісу «ШТРАФИ ​​UA» випустила оновлення для смартфонів на iOS й Android. Розробники сервісу для автострахування обіцяють, що електронний поліс страхування для автомобіля тепер можна придбати через смартфон за хвилину і там же його зберігати.

Що варто знати про нові можливості автострахування

У додатку з’явилася функція підбору електронного цивільного страхового поліса дляавтомобіля за державним номером автівки. Система буде нагадувати про закінчення терміну його дії і пропонувати поновити договір, зберігати квитанції про оплату автоцивілки та штрафів. Розробка також дозволить відправляти їх у форматі PDF на свій e-mail в разі потреби. Тільки за 2017 рік, за даними Національної Поліції України (департаменту інформаційно-аналітичної підтримки), було виписано близько 200 тис штрафів, пов’язаних з автоцивілкою.

За даними Моторного транспортного страхового бюро України за період з лютого по червень 2017 року було придбано понад 15 тис електронних полісів. Як відзначають в бюро, до лютого 2019 року планується повністю перейти на електронний формат страхування.

МТСБУ вирішили також проблему з перевіркою в реальному часі електронних полісів. Зроблять це, створивши спільний з поліцією продукт та інтегрувавши в планшети поліції гарячу кнопку МТСБУ. Кнопка дозволяє отримати інформацію про наявність чинного поліса за конкретною автівкою безпосередньо з централізованої бази даних бюро.

Українці відтепер можуть купувати автострахування зі смартфону

Нагадаємо, додаток «Штрафи UA» випустили на початку вересня 2016 року в рамках інкубаційної програми 1991 Open Data IncubatorУкраїнці відтепер можуть купувати автострахування зі смартфону 11991 Open Data Incubator назвав переможців fintech-хакатону. У вересні 2017 роки команда отримала $400 тис на розвиток сервісу від проекту USAID / UK aid Прозорість та підзвітність в державному управлінні та послуги / ТАРАS. Зараз цим додатком, за інформацією «ЛІГА.Бізнес», користується понад 30 тис осіб. 25 тис із них сплачують штрафи з його допомогою. Це дало змогу державному бюджету отримати понад 4 млн грн оплат завдяки використанню мобільного застосунку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: