fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Штучний інтелект та відкритий банкінг: Mastercard анонсувала нові сервіси

Štučnyj intelekt ta vidkrytyj banking: Mastercard anonsuvala novi servisy
У рамках глобальної конференції Money 20/20 Europe, яка проходила в Амстердамі 4-6 червня, компанія Mastercard анонсувала запуски нових сервісів і нові партнерства. Компанія запустить нові сервіси під час пілотної фази на початку 2019 року у Великобританії та Польщі
U ramkah globaľnoї konferenciї Money 20/20 Europe, jaka prohodyla v Amsterdami 4-6 červnja, kompanija Mastercard anonsuvala zapusky novyh servisiv i novi partnerstva. Kompanija zapustyť novi servisy pid čas pilotnoї fazy na počatku 2019 roku u Velykobrytaniї ta Poľšči
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Нові сервіси Mastercard сфокусовані на тому, щоб спільна робота банків і провайдерів ставала простішою і безпечнішою, виводячи відкритий банкінг на новий рівень. У рамках конференції також анонсували розробку нового пакету послуг. Вони націлені на підтримку перетворень в банківській галузі у звязку з Європейською директивою про надання платіжних послуг. Завдяки директиві після відкриття фінансових даних довірені треті особи отримають доступ до інформації, якою володіють банки. Чим іще заінтригувала Mastercard . Інтерес до штучного інтелекту (АІ) в бізнесі постійно зростає. Запуск нового сервісу AI Express від Mastercard допоможе компаніям розробити індивідуальну модель штучного інтелекту, яка швидко інтегрується та відповідає на актуальні бізнес-запити. Програма AI Express була розроблена, щоб допомогти компаніям під час розв’язання таких проблем: запобігання відмиванню доходів управління ризиками шахрайства інформаційна безпека прогнозування кредитного ризику експлуатаційна ефективність. Mastercard також оголосив про початок співпраці з компанією Stargo, яка використовує АІ в галузі вантажних перевезень для маршрутизації, ціноутворення й автоматизації платежів для експедиторів. Завдяки інтеграції платіжних рішень Mastercard з механізмом оптимізації цін Stargo, експедитори зможуть пропонувати своїм клієнтам повністю автоматизовані сервіси для різноманітних завдань – від запиту котирування до врегулювання платежів. Йдеться також про швидшу гарантовану оплату та заощадження коштів. У Великобританії запускається Mastercard Send – платіжний сервіс, який дає можливість фінансовим установам, фінтех-компаніям, цифровим клієнтам та іншим підприємствам відправляти платежі в режимі реального часу на банківські рахунки, а також отримувати платежі у такий самий спосіб. Нагадаємо, що у львіських трамваях запрацювала безконтактна оплата проїзду від Mastercard. Для оплати проїзду пасажиру достатньо піднести картку чи платіжний пристрій до валідатора і дочекатись звукового й світлового сигналу. Після підтвердження здійсненої оплати валідатор видасть квиток. Вартість проїзду на сьогодні становить 5 грн і не потребує додаткових комісій. 
Реклама 👇 Замовити

Нові сервіси Mastercard сфокусовані на тому, щоб спільна робота банків і провайдерів ставала простішою і безпечнішою, виводячи відкритий банкінг на новий рівень. У рамках конференції також анонсували розробку нового пакету послуг. Вони націлені на підтримку перетворень в банківській галузі у зв’язку з Європейською директивою про надання платіжних послуг. Завдяки директиві після відкриття фінансових даних довірені треті особи отримають доступ до інформації, якою володіють банки.

Чим іще заінтригувала Mastercard 

Інтерес до штучного інтелекту (АІ) в бізнесі постійно зростає. Запуск нового сервісу AI Express від Mastercard допоможе компаніям розробити індивідуальну модель штучного інтелекту, яка швидко інтегрується та відповідає на актуальні бізнес-запити. Програма AI Express була розроблена, щоб допомогти компаніям під час розв’язання таких проблем:

  • запобігання відмиванню доходів
  • управління ризиками шахрайства
  • інформаційна безпека
  • прогнозування кредитного ризику
  • експлуатаційна ефективність.

Mastercard також оголосив про початок співпраці з компанією Stargo, яка використовує АІ в галузі вантажних перевезень для маршрутизації, ціноутворення й автоматизації платежів для експедиторів. Завдяки інтеграції платіжних рішень Mastercard з механізмом оптимізації цін Stargo, експедитори зможуть пропонувати своїм клієнтам повністю автоматизовані сервіси для різноманітних завдань – від запиту котирування до врегулювання платежів. Йдеться також про швидшу гарантовану оплату та заощадження коштів.

У Великобританії запускається Mastercard Send – платіжний сервіс, який дає можливість фінансовим установам, фінтех-компаніям, цифровим клієнтам та іншим підприємствам відправляти платежі в режимі реального часу на банківські рахунки, а також отримувати платежі у такий самий спосіб.

Нагадаємо, що у львіських трамваях запрацювалаШтучний інтелект та відкритий банкінг: Mastercard анонсувала нові сервіси 1У львівських трамваях запрацювала безконтактна оплата від Mastercard безконтактна оплата проїзду від Mastercard. Для оплати проїзду пасажиру достатньо піднести картку чи платіжний пристрій до валідатора і дочекатись звукового й світлового сигналу. Після підтвердження здійсненої оплати валідатор видасть квиток. Вартість проїзду на сьогодні становить 5 грн і не потребує додаткових комісій. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: