fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Після акції на Книжковому Арсеналі у Карпатах висадять 50 тис дерев

Pislja akciї na Knyžkovomu Arsenali u Karpatah vysadjať 50 tys derev

Завдяки акції «Дерева за книги» на Книжковому Арсеналі у Карпатах висадять майже 50 тисяч дерев. У середньому відвідувачі ярмарку купували по 10 книг, зазначають організатори

Zavdjaky akciї «Dereva za knygy» na Knyžkovomu Arsenali u Karpatah vysadjať majže 50 tysjač derev. U seredńomu vidviduvači jarmarku kupuvaly po 10 knyg, zaznačajuť organizatory

Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Протягом п’яти днів відвідувачі фіксували на спеціальному лічильнику, скільки книжок вони купили. На момент закриття фестивалю лічильник показав 48 996 куплених книг. На часі дізнатися, як повязані  висадка дерев та куплені книги. Як рахували кількість придбаних книг. Всеукраїнська екопрограма Разом за природу із 30 травня по 4 червня організовувала акцію Дерева за книги на Книжковому Арсеналі. За її умовами, за кожну куплену на ярмарку книгу в Карпатах посадять дерево. Таким чином на Книжковому Арсеналі також уперше порахували, скільки книжок придбали відвідувачі. На виході з Мистецького арсеналу встановили фотозону з живих рослин. У неї був вмонтований спеціальний лічильник, де відображатиметься кількість куплених книг. Щоб долучитися до акції, гості  натискали кнопку лічильника стільки разів, скільки книг вони придбали. Після цього учасник отримував сертифікат із зазначеною кількістю дерев, яку він допоміг висадити у Карпатах. Близько 200 українських письменників і 100 гостей з 31 країн світу – з 30 травня по 3 червня у Мистецькому Арсеналі тривав VІII Міжнародний фестиваль Книжковий Арсенал. Інтелектуальна подія країни, що об’єднує літературу й мистецтво. Понад 150 видавництв і нішевих проектів представляли свої найкращі новинки, а дизайнери, ілюстратори, художники – виставкові проекти. Фокус-тема — Проект майбутнього. Якщо минулих років на фестивалі говорили про літературу в часи війни, а також про сміх у часи кризи, то 2018 року кураторська команда фестивалю пропонувала зазирнути у майбутнє. На фестивалі представлять спеціальні проекти, пов’язані із сучасними технологіями, змінами у читацьких практиках, новими можливостями для споглядання, відчуття, переживання і проживання історій. Поєднання сторітеллінгу, VR й ілюстрації будуть втілені у проекті Out of Sight. Ґьоте-Інститут в Україні та Франкфуртський книжковий ярмарок презентує Перевтілення Франца Кафки у віртуальній реальності.
Реклама 👇 Замовити

Протягом п’яти днів відвідувачі фіксували на спеціальному лічильнику, скільки книжок вони купили. На момент закриття фестивалю лічильник показав 48 996 куплених книг. На часі дізнатися, як пов’язані  висадка дерев та куплені книги.

Як рахували кількість придбаних книг

Всеукраїнська екопрограма «Разом за природу» із 30 травня по 4 червня організовувала акцію «Дерева за книги» на Книжковому Арсеналі. За її умовами, за кожну куплену на ярмарку книгу в Карпатах посадять дерево. Таким чином на Книжковому Арсеналі також уперше порахували, скільки книжок придбали відвідувачі.

На виході з Мистецького арсеналу встановили фотозону з живих рослин. У неї був вмонтований спеціальний лічильник, де відображатиметься кількість куплених книг. Щоб долучитися до акції, гості  натискали кнопку лічильника стільки разів, скільки книг вони придбали. Після цього учасник отримував сертифікат із зазначеною кількістю дерев, яку він допоміг висадити у Карпатах.

Після акції на Книжковому Арсеналі у Карпатах висадять 50 тис дерев

Близько 200 українських письменників і 100 гостей з 31 країн світу – з 30 травня по 3 червня у Мистецькому Арсеналі тривав VІII Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал». Інтелектуальна подія країни, що об’єднує літературу й мистецтво. Понад 150 видавництв і нішевих проектів представляли свої найкращі новинки, а дизайнери, ілюстратори, художники – виставкові проекти.

Фокус-тема — «Проект майбутнього». Якщо минулих років на фестивалі говорили про літературу в часи війни, а також про сміх у часи кризи, то 2018 року кураторська команда фестивалю пропонувала зазирнути у майбутнє.

На фестивалі представлять спеціальні проекти, пов’язані із сучасними технологіями, змінами у читацьких практиках, новими можливостями для споглядання, відчуття, переживання і проживання історій. Поєднання сторітеллінгу, VR й ілюстрації будуть втілені у проекті Out of Sight. Ґьоте-Інститут в Україні та Франкфуртський книжковий ярмарок презентує «Перевтілення» Франца Кафки у віртуальній реальності.

Джерело: The Village

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: