fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Естонський Lift99 відкриває коворкінг у Києві

Estonśkyj Lift99 vidkryvaje kovorking u Kyjevi
У Києві відкривається коворкінг, у якому пройде захід від фонду Garage48. Це некомерційна організація, яка сприяє стартапам та підприємництву в Естонії, Європі та Африці
U Kyjevi vidkryvajeťsja kovorking, u jakomu projde zahid vid fondu Garage48. Ce nekomercijna organizacija, jaka spryjaje startapam ta pidpryjemnyctvu v Estoniї, Jevropi ta Afryci
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Хакатони від Garage48 проходять у форматі свого роду тренінгів. Упродовж 48 годин команди з програмістів, проектних менеджерів, маркетологів, дизайнерів, підприємців намагаються перетворити ідеї в діючі стартапи. Навіщо новий коворкінг у Києві. Тепер пробний Garage48 проведуть у Києві. Це відбудеться вперше. Фокус зроблять на темах бізнесу та реальних продуктах, які зможуть втілитися в життя та приносити реальну користь користувачам. Кінцева мета створення осередку у Києві: створення великої загальноєвропейської тусовки для стартапів. Київ є наступною точкою на карті у цій меті. Наразі ініціатори справи шукають приміщення в столиці, неподалік від центру, у якому міг би розміститися коворкінг. Нагадаємо, що українські інноваційні стартапи кличуть на європейську програму. Онлайн-платформа Vestbee знайомить світових бізнес-янголів, фонди та корпорації з підприємцями-початківцями, які мають цікаві проекти. Спільно з CEE Business Angels Network платформа запрошує інноваційні стартапи з усієї Європи взяти участь у CEE Startup Challenge. Переможці отримають широкий доступ до глобальних інвесторів, корпорацій та медіа-партнерів. Програма також надасть їм підтримку у розвитку бізнесу з боку керівників високого рівня (серед іншого, з Кремнієвої Долини) та безкоштовні квитки на провідні регіональні заходи. Команда-переможець також отримає пакет призів вартістю €50 тис. Нагадаємо, що українські стартапи також запрошували представити свої ідеї на Elevate Conference. Це – перша в Україні спільна конференція медіа, IT-бізнесу і стартапів. Мета заходу — зв’язати підприємців з журналістами і редакторами, щоб вони використовували силу медіа для просування бізнесу.
Реклама 👇 Замовити

Хакатони від Garage48 проходять у форматі свого роду тренінгів. Упродовж 48 годин команди з програмістів, проектних менеджерів, маркетологів, дизайнерів, підприємців намагаються перетворити ідеї в діючі стартапи.

Навіщо новий коворкінг у Києві

Тепер пробний Garage48 проведуть у Києві. Це відбудеться вперше. Фокус зроблять на темах бізнесу та реальних продуктах, які зможуть втілитися в життя та приносити реальну користь користувачам. Кінцева мета створення осередку у Києві: створення великої загальноєвропейської тусовки для стартапів. Київ є наступною точкою на карті у цій меті. Наразі ініціатори справи шукають приміщення в столиці, неподалік від центру, у якому міг би розміститися коворкінг.

Нагадаємо, що українські інноваційні стартапи кличутьЕстонський Lift99 відкриває коворкінг у Києві 1Українські інноваційні стартапи запрошують на європейську програму на європейську програму.

Онлайн-платформа Vestbee знайомить світових бізнес-янголів, фонди та корпорації з підприємцями-початківцями, які мають цікаві проекти. Спільно з CEE Business Angels Network платформа запрошує інноваційні стартапи з усієї Європи взяти участь у CEE Startup Challenge.

Переможці отримають широкий доступ до глобальних інвесторів, корпорацій та медіа-партнерів. Програма також надасть їм підтримку у розвитку бізнесу з боку керівників високого рівня (серед іншого, з Кремнієвої Долини) та безкоштовні квитки на провідні регіональні заходи. Команда-переможець також отримає пакет призів вартістю €50 тис.

Нагадаємо, що українські стартапи також запрошувалиЕстонський Lift99 відкриває коворкінг у Києві 2Українські стартапи запрошують представити свої ідеї на Elevate Conference представити свої ідеї на Elevate Conference. Це – перша в Україні спільна конференція медіа, IT-бізнесу і стартапів. Мета заходу — зв’язати підприємців з журналістами і редакторами, щоб вони використовували силу медіа для просування бізнесу.

Теґи: стартапи
Джерело: Ragnar Sass у FB

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

2 коментаря

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

К сожалению, мы не открываем коворкинг в Киеве. Открывает коворкинг Lift99.

2
Олександр Мельник

Дякуємо за уточнення, виправили

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: