fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Український бізнесмен хоче виготовляти китайські трактори

Ukraїnśkyj biznesmen hoče vygotovljaty kytajśki traktory
Український бізнесмен Василь Хмельницький має намір створити спільне українсько-китайське виробництво тракторів в Україні. Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook
Ukraїnśkyj biznesmen Vasyľ Hmeľnyćkyj maje namir stvoryty spiľne ukraїnśko-kytajśke vyrobnyctvo traktoriv v Ukraїni. Pro ce vin povidomyv na svoїj storinci v Facebook
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За його словами, вже підписаний контракт на $4 млн. А вже в наступному році очікується підписання угоди на $20 млн. На часі дізнатися, чи мають перспективу китайські трактори в Україні. Що відомо про українсько-китайську співпрацю. Підприємець Хмельницький вважає, що в майбутньому частка української участі в цьому виробництві може вирости до 30-50%. Попередньо українці і китайці домовилися про будівництво цехів великовузлового складання китайських тракторів, однак прогнозують повну збірку техніки. За словами підприємця, в Україні є щорічний попит на 20 тис тракторів. Відтак, можна починати виробництво для власної країни. Згодом, можливо, буде сенс виходити і на європейський ринок. . Василь Хмельницький. . Нагадаємо, що Китай інвестує у будівництво найбільшої сонячної станції України. Їхня компанія СМЕС входить в групу державних компаній Sinomach. Це один з провідних підрядників енергетичних проектів в світі. Реалізований Sinomach портфель проектів в енергетиці перевищує 4300 МВт. Компанія веде діяльність в 150 країнах. СМЕС стане інвестором і підрядником будівництва Нікопольської СЕС. Загальні інвестиції в проект станції складуть €230 млн. Будівництво Нікопольської СЕС почнеться в квітні і буде завершено до кінця 2018 року. Нова сонячна електростанція ДТЕК буде розташована поблизу Нікополя Дніпропетровської області на території відпрацьованого кар’єру. Для будівництва СЕС будуть використані землі, непридатні для ведення сільського господарства. Екологічний ефект від роботи СЕС буде полягати в щорічному скороченні викидів в атмосферу на 300 тис тонн вуглекислого газу.  
Реклама 👇 Замовити

За його словами, вже підписаний контракт на $4 млн. А вже в наступному році очікується підписання угоди на $20 млн. На часі дізнатися, чи мають перспективу китайські трактори в Україні.

Що відомо про українсько-китайську співпрацю

Підприємець Хмельницький вважає, що в майбутньому частка української участі в цьому виробництві може вирости до 30-50%. Попередньо українці і китайці домовилися про будівництво цехів великовузлового складання китайських тракторів, однак прогнозують повну збірку техніки.

За словами підприємця, в Україні є щорічний попит на 20 тис тракторів. Відтак, можна починати виробництво для власної країни. Згодом, можливо, буде сенс виходити і на європейський ринок.

Нагадаємо, що Китай інвестуєУкраїнський бізнесмен хоче виготовляти китайські трактори 1Китай інвестує у будівництво найбільшої сонячної станції в Україні у будівництво найбільшої сонячної станції України. Їхня компанія СМЕС входить в групу державних компаній Sinomach. Це один з провідних підрядників енергетичних проектів в світі. Реалізований Sinomach портфель проектів в енергетиці перевищує 4300 МВт. Компанія веде діяльність в 150 країнах. СМЕС стане інвестором і підрядником будівництва Нікопольської СЕС. Загальні інвестиції в проект станції складуть €230 млн.

Будівництво Нікопольської СЕС почнеться в квітні і буде завершено до кінця 2018 року. Нова сонячна електростанція ДТЕК буде розташована поблизу Нікополя Дніпропетровської області на території відпрацьованого кар’єру. Для будівництва СЕС будуть використані землі, непридатні для ведення сільського господарства. Екологічний ефект від роботи СЕС буде полягати в щорічному скороченні викидів в атмосферу на 300 тис тонн вуглекислого газу.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: