fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У столиці вночі підсвітять понад 30 муралів

U stolyci vnoči pidsvitjať ponad 30 muraliv

Київські мурали почнуть підсвічувати у темну пору доби за прикладом Маямі, Лондона та інших міст світу. Першим отримав підсвітку мурал Rise Up in the Dirt нью-йоркського художника BKFoxx на Московській, 30

Kyїvśki muraly počnuť pidsvičuvaty u temnu poru doby za prykladom Majami, Londona ta inšyh mist svitu. Peršym otrymav pidsvitku mural Rise Up in the Dirt ńju-jorkśkogo hudožnyka BKFoxx na Moskovśkij, 30

Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Ініціатором ідеї виступив мер Києва Віталій Кличко. Протягом місяця підсвітять ще 30-35 муралів. Переважно вони розташовані в центрі міста. Як підсвічуватимуть гігантські малюнки на вулицях столиці . Для підсвітки використовуватимуть софіти зі шторами для контрольованого потоку світла. Залежно від типу будівлі, мурал будуть підсвічувати фронтально або з торців. Наступний мурал підсвітять на Подолі. Нагадаємо, що зарубіжні митці створювали мурали в Одесі. Стінописи закордонних художників створені в рамках проекту #Оdessarium, куратором якого є Олена Орлова. На стінах одеських будинків тепер можна побачити шилоклюва, баклана, слона і тюленя. Перший мурал з’явився на Французькому бульварі, 11Б. Тут зобразили тюленя в яскравих фарбах. Два інших малюнки на Тіаспольской 24 і 30. Художники намалювали шилоклюва — мешканця одеських заповідників і квітучого слона. Четвертий мурал розмістили на спуску Маринеско, 6. Героєм цього стінопису став птах баклан, яких також досить багато на одеському узбережжі. А в столиці минулого літа прикрашали муралами теплові підстанції. До офіційних митців підключилися й ті, хто самовільно прикращає теплові підстанції та трансформаторні — ще навесні такі мурали з’явилися в районі Севастопільскої та Солом’янської площ. Додамо, що у Київському національному університеті будівництва і архітектури (КНУБіА) відкрили факультет урбаністики та просторового планування. До складу факультету увійшли кафедри міського будівництва, міського господарства і політичних наук. Вже восени 2018 року факультет планує прийняти на навчання студентів для здобуття освітнього рівня бакалавра за напрямом Будівництво, а також магістрів за спеціальностями Міське будівництво і господарство та Автомобільні дороги і аеродроми.
29.05.2018,18:44
0
Гео Лерос у FB
Реклама 👇 Замовити

Ініціатором ідеї виступив мер Києва Віталій Кличко. Протягом місяця підсвітять ще 30-35 муралів. Переважно вони розташовані в центрі міста.

Як підсвічуватимуть гігантські малюнки на вулицях столиці 

Для підсвітки використовуватимуть софіти зі шторами для контрольованого потоку світла. Залежно від типу будівлі, мурал будуть підсвічувати фронтально або з торців. Наступний мурал підсвітять на Подолі.

Нагадаємо, що зарубіжні митці створювалиУ столиці вночі підсвітять понад 30 муралів 1Мурали від зарубіжних митців створили в Одесі мурали в Одесі. Стінописи закордонних художників створені в рамках проекту #Оdessarium, куратором якого є Олена Орлова. На стінах одеських будинків тепер можна побачити шилоклюва, баклана, слона і тюленя.

Перший мурал з’явився на Французькому бульварі, 11Б. Тут зобразили тюленя в яскравих фарбах. Два інших малюнки на Тіаспольской 24 і 30. Художники намалювали шилоклюва — мешканця одеських заповідників і квітучого слона. Четвертий мурал розмістили на спуску Маринеско, 6. Героєм цього стінопису став птах баклан, яких також досить багато на одеському узбережжі.

А в столиці минулого літа прикрашалиУ столиці вночі підсвітять понад 30 муралів 2У столиці почали прикрашати муралами теплові підстанції муралами теплові підстанції. До «офіційних» митців підключилися й ті, хто самовільно прикращає теплові підстанції та трансформаторні — ще навесні такі мурали з’явилися в районі Севастопільскої та Солом’янської площ.

Додамо, що у Київському національному університеті будівництва і архітектури (КНУБіА) відкрили факультет урбаністики та просторового планування. До складу факультету увійшли кафедри міського будівництва, міського господарства і політичних наук. Вже восени 2018 року факультет планує прийняти на навчання студентів для здобуття освітнього рівня бакалавра за напрямом «Будівництво», а також магістрів за спеціальностями «Міське будівництво і господарство» та «Автомобільні дороги і аеродроми».

Джерело: «БЖ»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: