fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Інвестори зі всього світу з’їдуться в Україну на Ukraine Discovery Tour

Investory zi vśogo svitu z'їduťsja v Ukraїnu na Ukraine Discovery Tour
Global Shapers Kyiv Hub за підтримки Української асоціації венчурного та приватного капіталу готують приїзд міжнародних гостей до України: підприємців, інвесторів та молодих лідерів у рамках спеціального заходу – Ukraine Discovery Tour (UDT). Захід пройде вчетверте
Global Shapers Kyiv Hub za pidtrymky Ukraїnśkoї asociaciї venčurnogo ta pryvatnogo kapitalu gotujuť pryїzd mižnarodnyh gostej do Ukraїny: pidpryjemciv, investoriv ta molodyh lideriv u ramkah speciaľnogo zahodu – Ukraine Discovery Tour (UDT). Zahid projde včetverte
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Тур спрямований не тільки на надання короткого огляду про Україну, а й на формування чіткого уявлення про динамічну і мультикультурну державу Східної Європи. Наразі єдиним містом проведення є Київ. Проте з наступного року проект буде реалізовано у Львові та Одесі. Коли відбудеться захід та що про нього відомо. У цьому році, тур відбудеться із 30 травня по 3 червня і включатиме кілька елементів: від зустрічей українських бізнес-лідерів та представників громадянського суспільства до знайомства з перспективними та потенційними сферами для інвестування. Ukraine Discovery Tour не є офіційною програмою World Economic Forum. Це приватна некомерційна ініціатива Global Shapers Kyiv Hub та Young Global Leaders за підтримки UVCA та організований без державних коштів. Метою туру є відкриття України прогресивній спільноті Global Shapers і Young Global Leaders із усього світу. Для досягнення цієї мети в рамках туру пройде низка заходів. Серед них: і зустрічі з діловими колами та лідерами громадянського суспільства, успішними підприємцями, впливовими медіа-діячами, особами, які зробили значний внесок для сучасної України та світу. Команда організаторів працює для того, щоб гарантувати, аби всі заплановані зустрічі з урахуванням профілів і побажань найкраще підійшли для учасників. Попередній Ukraine Discovery Tour відбувся у місті Київ у 2017 році, його відвідало більше 30 учасників з усього світу: від США до Австралії. Нагадаємо, що незабаром у Києві пройде найбільший щорічний бізнес-форум SAP NOW Київ-2018. Топ-менеджери вітчизняних і зарубіжних компаній, партнери та представники SAP, а також експерти з управління бізнесом та ІТ зберуться 30 травня 2018 року в КВЦ Парковий. Вони обговорять те, як впровадження цифрових технологій створює майбутнє українського бізнесу.
Реклама 👇 Замовити

Тур спрямований не тільки на надання короткого огляду про Україну, а й на формування чіткого уявлення про динамічну і мультикультурну державу Східної Європи. Наразі єдиним містом проведення є Київ. Проте з наступного року проект буде реалізовано у Львові та Одесі.

Коли відбудеться захід та що про нього відомо

У цьому році, тур відбудеться із 30 травня по 3 червня і включатиме кілька елементів: від зустрічей
українських бізнес-лідерів та представників громадянського суспільства до знайомства з перспективними та потенційними сферами для інвестування. Ukraine Discovery Tour не є офіційною програмою World Economic Forum. Це приватна некомерційна ініціатива Global Shapers Kyiv Hub та Young Global Leaders за підтримки UVCA та організований без державних коштів.

Метою туру є відкриття України прогресивній спільноті Global Shapers і Young Global Leaders із усього
світу. Для досягнення цієї мети в рамках туру пройде низка заходів. Серед них: і зустрічі з діловими колами та лідерами громадянського суспільства, успішними підприємцями, впливовими медіа-діячами, особами, які зробили значний внесок для сучасної України та світу. Команда організаторів працює для того, щоб гарантувати, аби всі заплановані зустрічі з урахуванням профілів і побажань найкраще підійшли для учасників. Попередній Ukraine Discovery Tour відбувся у місті Київ у 2017 році, його відвідало більше 30 учасників з усього світу: від США до Австралії.

Нагадаємо, що незабаром у Києві пройдеІнвестори зі всього світу з'їдуться в Україну на Ukraine Discovery Tour 1У Києві пройде найбільший щорічний бізнес-форум SAP NOW найбільший щорічний бізнес-форум SAP NOW Київ-2018. Топ-менеджери вітчизняних і зарубіжних компаній, партнери та представники SAP, а також експерти з управління бізнесом та ІТ зберуться 30 травня 2018 року в КВЦ «Парковий». Вони обговорять те, як впровадження цифрових технологій створює майбутнє українського бізнесу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: