fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

З 1 червня посвідка на тимчасове проживання буде у формі ID-карти

Z 1 červnja posvidka na tymčasove prožyvannja bude u formi ID-karty
Уряд затвердив новий зразок бланка посвідки на тимчасове проживання та порядок її оформлення і видачі, повідомляє «Урядовий портал»
Urjad zatverdyv novyj zrazok blanka posvidky na tymčasove prožyvannja ta porjadok її oformlennja i vydači, povidomljaje «Urjadovyj portal»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В повідомленні йдеться, що уряд затвердив зразок та технічний опис бланка посвідки на тимчасове проживання з безконтактним електронним носієм. З 1 червня 2018 року запровадять із застосуванням засобів Єдиного державного демографічного реєстру оформлення і видачу посвідки на тимчасове проживання іноземцям та особам без громадянства. Зазначено, що посвідка на постійне проживання, що не містить безконтактного електронного носія, оформлена та видана на підставі документів, поданих до 1 червня 2018 р., є чинною протягом строку, на який її було видано. Як буде виглядати посвідка за новим зразком. Лицьовий бік. Зразок бланка посвідки на тимчасове проживання з безконтактним електронним носієм. Бланк посвідки на тимчасове проживання з безконтактним електронним носієм  (далі — бланк посвідки) виготовляється у формі пластикової картки типу ID-1 розміром 54 х 85,6 мм. У бланк посвідки імплантовано безконтактний електронний носій, який відповідає вимогам нормативних документів у сфері технічного та криптографічного захисту інформації. До безконтактного електронного носія вноситься інформація, яка зазначена на лицьовому та зворотному боці посвідки, біометричні дані, параметри особи —  відцифрований образ обличчя, відцифрований підпис особи. А також дані щодо забезпечення захисту інформації, що внесена до безконтактного електронного носія, відповідно до вимог Закону України “Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус”. Текст з обох боків бланка посвідки друкується українською і англійською мовами фарбою чорного кольору, що стає невидимою під дією джерела інфрачервоного опромінення. Нагадаємо, Кабінет міністрів заборонив оформляти паспорт громадянина України у формі книжки: Раніше ми повідомляли вам про те, як скористатися перевагами безвізового режиму із ЄС завдяки біометричному паспорту.
Реклама 👇 Замовити

В повідомленні йдеться, що уряд затвердив зразок та технічний опис бланка посвідки на тимчасове проживання з безконтактним електронним носієм.

З 1 червня 2018 року запровадять із застосуванням засобів Єдиного державного демографічного реєстру оформлення і видачу посвідки на тимчасове проживання іноземцям та особам без громадянства.

Зазначено, що посвідка на постійне проживання, що не містить безконтактного електронного носія, оформлена та видана на підставі документів, поданих до 1 червня 2018 р., є чинною протягом строку, на який її було видано.

Як буде виглядати посвідка за новим зразком

З 1 червня посвідка на тимчасове проживання буде у формі ID-карти 1
Лицьовий бік Зразок бланка посвідки на тимчасове проживання з безконтактним електронним носієм

Бланк посвідки на тимчасове проживання з безконтактним електронним носієм  (далі — бланк посвідки) виготовляється у формі пластикової картки типу ID-1 розміром 54 х 85,6 мм.

У бланк посвідки імплантовано безконтактний електронний носій, який відповідає вимогам нормативних документів у сфері технічного та криптографічного захисту інформації.

До безконтактного електронного носія вноситься інформація, яка зазначена на лицьовому та зворотному боці посвідки, біометричні дані, параметри особи —  відцифрований образ обличчя, відцифрований підпис особи. А також дані щодо забезпечення захисту інформації, що внесена до безконтактного електронного носія, відповідно до вимог Закону України “Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус”.

Текст з обох боків бланка посвідки друкується українською і англійською мовами фарбою чорного кольору, що стає невидимою під дією джерела інфрачервоного опромінення.

Нагадаємо, Кабінет міністрів заборонив оформляти паспорт громадянина України у формі книжки:

Раніше ми повідомлялиЗ 1 червня посвідка на тимчасове проживання буде у формі ID-карти 2Безвіз — коротка інструкція для перших мандрівників вам про те, як скористатися перевагами безвізового режиму із ЄС завдяки біометричному паспорту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: