fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Музей новин» від «1+1» увійшов до короткого списку SABRE Awards

«Muzej novyn» vid «1+1» uvijšov do korotkogo spysku SABRE Awards
Перший в Україні Музей новин, присвячений до 20-річчя програми ТСН, увійшов у шорт-лист міжнародної премії у сфері зв’язків з громадськістю SABRE Awards EMEA. Щороку у ній змагаються найкращі PR-кейси з усього світу
Peršyj v Ukraїni Muzej novyn, prysvjačenyj do 20-riččja programy TSN, uvijšov u šort-lyst mižnarodnoї premiї u sferi zv’jazkiv z gromadśkistju SABRE Awards EMEA. Ščoroku u nij zmagajuťsja najkrašči PR-kejsy z uśogo svitu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Музей новин – наймасштабніший в Україні виставковий проект про виробництво, таємниці і вплив новин, який реалізований 1+1 медіа спільно з агенцією Gres Todorchuk PR та 6 командами запрошених спеціалістів. Подія показала сучасну історію очима ТСН і створила новий підхід для телебачення до безпосереднього спілкування із глядачами. Під час його роботи відвідувачами стали близько 100 000 гостей. Коли визначатимуть переможців та хто серед конкурентів. За першість у категорії Entertainment проект 1+1 медіа конкуруватиме з такими відомими компаніями, як: розробник відеоігор Blizzard, португальська медіакорпорація NOS Audiovisuais, стадіон у Нідерландах Amsterdam ArenA, британський канал  Sky Atlantic. Визначення переможців SABRE Awards EMEA 2018 відбудеться 23 травня на церемонії нагородження в Амстердамі. Музей новин розташований в Мистецькому Арсеналі за адресою у Києві: Лаврська, 13. Онлайн-екскурсію новинним музеєм можна пройти за посиланням.  Нагадаємо, що 1+1 медіа запускає систему для захисту авторських прав. Система для захисту авторських прав SUDUM була розроблена департаментом 1+1 Digital для захисту власного контенту медіахолдингу від піратів. Після першого року роботи системи, 1+1 медіа вдалося досягти 94% ефективності зачистки нелегального відео в інтернеті: було видалено 200 тис. копій, а прибуток, від збільшеного трафіку на онлайн-ресурсах групи, виріс на 40%. SUDUM в автоматичному режимі 24/7 проводить пошук нелегальних копій відео в інтернеті. Після виявлення піратських версій контенту, програма самостійно розсилає скаргу веб-сайту, хостинг-провайдеру або адміністрації соціальної мережі, в залежності від майданчика, де був розміщений контент. Роботу системи контролюють фахівці 1+1 медіа для того, щоб уникнути випадкового блокування легального контенту.  
Реклама 👇 Замовити

Музей новин – наймасштабніший в Україні виставковий проект про виробництво, таємниці і вплив новин, який реалізований 1+1 медіа спільно з агенцією Gres Todorchuk PR та 6 командами запрошених спеціалістів. Подія показала сучасну історію очима ТСН і створила новий підхід для телебачення до безпосереднього спілкування із глядачами. Під час його роботи відвідувачами стали близько 100 000 гостей.

Коли визначатимуть переможців та хто серед конкурентів

За першість у категорії Entertainment проект 1+1 медіа конкуруватиме з такими відомими компаніями, як: розробник відеоігор Blizzard, португальська медіакорпорація NOS Audiovisuais, стадіон у Нідерландах Amsterdam ArenA, британський канал  Sky Atlantic. Визначення переможців SABRE Awards EMEA 2018 відбудеться 23 травня на церемонії нагородження в Амстердамі. Музей новин розташований в «Мистецькому Арсеналі» за адресою у Києві: Лаврська, 13. Онлайн-екскурсію новинним музеєм можна пройти за посиланням. 

Нагадаємо, що «1+1 медіа» запускає систему«Музей новин» від «1+1» увійшов до короткого списку SABRE Awards 1«1+1 медіа» запускає систему для захисту авторських прав для захисту авторських прав. Система для захисту авторських прав SUDUM була розроблена департаментом 1+1 Digital для захисту власного контенту медіахолдингу від піратів. Після першого року роботи системи, 1+1 медіа вдалося досягти 94% ефективності зачистки нелегального відео в інтернеті: було видалено 200 тис. копій, а прибуток, від збільшеного трафіку на онлайн-ресурсах групи, виріс на 40%. SUDUM в автоматичному режимі 24/7 проводить пошук нелегальних копій відео в інтернеті. Після виявлення піратських версій контенту, програма самостійно розсилає скаргу веб-сайту, хостинг-провайдеру або адміністрації соціальної мережі, в залежності від майданчика, де був розміщений контент. Роботу системи контролюють фахівці 1+1 медіа для того, щоб уникнути випадкового блокування легального контенту.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: