fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Для Google відзняли рекламу в київському метро

Dlja Google vidznjaly reklamu v kyїvśkomu metro
Три рекламні ролики сервісу платежів Google Pay створило українське digital-агентство Skykillers. Вони вже опубліковані у мережі. На відео можна впізнати дві станції київського метро – «Дорогожичі» та «Золоті ворота»
Try reklamni rolyky servisu plateživ Google Pay stvorylo ukraїnśke digital-agentstvo Skykillers. Vony vže opublikovani u mereži. Na video možna vpiznaty dvi stanciї kyїvśkogo metro – «Dorogožyči» ta «Zoloti vorota»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Google Pay — сервіс для здійснення платежів зі смартфону. Сервіс дозволяє під’єднувати платіжні картки та зберігати платіжу інформацію. Також сервіс зберігає історію платежів та дозволяє підключати картки постійного клієнта, подарункові картки та спеціальні пропозиції. Рекламувати сервіс взялися в метро. Що відомо про рекламні ролики. Три рекламні ролики сервісу платежів Google Pay створило українське digital-агентство Skykillers. Вони вже опубліковані у мережі. На відео можна впізнати дві станції київського метро – Дорогожичі та Золоті ворота. Нагадаємо, що Україна стала 15-ю країною у світі, де Android Pay надає користувачам доступ до безконтактних розрахунків смартфонами. Технологія Android Pay вже доступна для власників Android-смартфонів з операційною системою KitKat 4.4 і вище із NFC-чипом. Для користування платіжним сервісом слід завантажити додаток Android Pay з Google Play та додати в нього дані карток ПриватБанку. Для розрахунків у магазинах, супермаркетах, комерційних закладах та на АЗС достатньо лише розблокувати смартфон та прикласти його до безконтактного платіжного терміналу.Станом на жовтень 2017 року безконтактні розрахунки здійснюють у понад 6 млн точок у 96 країн світу. В Україні розрахуватися безконтактно можна не лише в торгово-сервісній мережі – кафе, ресторанах, супермаркетах, аптеках – а й у міській інфраструктурі. https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=zuNJRHR0nkc https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=Bu9KjcNCg2A https://www.youtube.com/watch?v=uKJQhZqqU5c  
Реклама 👇 Замовити

Google Pay — сервіс для здійснення платежів зі смартфону. Сервіс дозволяє під’єднувати платіжні картки та зберігати платіжу інформацію. Також сервіс зберігає історію платежів та дозволяє підключати картки постійного клієнта, подарункові картки та спеціальні пропозиції. Рекламувати сервіс взялися в метро.

Що відомо про рекламні ролики

Три рекламні ролики сервісу платежів Google Pay створило українське digital-агентство Skykillers. Вони вже опубліковані у мережі. На відео можна впізнати дві станції київського метро – «Дорогожичі» та «Золоті ворота».

Нагадаємо, що Україна стала 15-ю країноюДля Google відзняли рекламу в київському метро 1ПриватБанк та Google оголосили про запуск Android Pay у світі, де Android Pay надає користувачам доступ до безконтактних розрахунків смартфонами. Технологія Android Pay вже доступна для власників Android-смартфонів з операційною системою KitKat 4.4 і вище із NFC-чипом. Для користування платіжним сервісом слід завантажити додаток Android Pay з Google Play та додати в нього дані карток ПриватБанку. Для розрахунків у магазинах, супермаркетах, комерційних закладах та на АЗС достатньо лише розблокувати смартфон та прикласти його до безконтактного платіжного терміналу.Станом на жовтень 2017 року безконтактні розрахунки здійснюють у понад 6 млн точок у 96 країн світу. В Україні розрахуватися безконтактно можна не лише в торгово-сервісній мережі – кафе, ресторанах, супермаркетах, аптеках – а й у міській інфраструктурі.

 

Теґи: Google, Київ, метро
Джерело: Громадське

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: