fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Дані з соцмереж враховуватимуть при видачі візи у США

Dani z socmerež vrahovuvatymuť pry vydači vizy u SŠA
Адміністрація американського президента заявила, що хоче збирати інформацію з соціальних мереж стосовно всіх, хто хоче отримати візу для в'їзду в США. Пропозиція, що надійшла від Державного департаменту, містить вимогу для більшості прохачів надати деталі своїх акаунтів у Facebook та Twitter
Administracija amerykanśkogo prezydenta zajavyla, ščo hoče zbyraty informaciju z sociaľnyh merež stosovno vsih, hto hoče otrymaty vizu dlja v'їzdu v SŠA. Propozycija, ščo nadijšla vid Deržavnogo departamentu, mistyť vymogu dlja biľšosti prohačiv nadaty detali svoїh akauntiv u Facebook ta Twitter
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Державний департамент збирається вимагати від усіх претендентів на візу США подавати свої дані з соціальних мереж, попередні електронні адреси та номери телефонів. Це значно розширить кількість відмов адміністрації Трампа потенційним мігрантам і відвідувачам країни. Як дані з соцмереж вплинуть на отримання візи у США. Нові правила застосовуватимуться до практично всіх претендентів на імміграційні та неімміграційні візи. За оцінками департаменту, згідно з документами це вплине на 710 тис заявників на імміграційну візу та на 14 млн неімміграційних візових заявників, у тому числі тих, хто хоче приїхати до США для ведення бізнесу чи навчання. Якщо ці вимоги ухвалять, то в заявках на візи будуть міститися список соцмереж і вимоги надати усі свої імена в цих соціальних медіа за останні п’ять років. Крім того, заявники зможуть додати інформацію про свої сторінки в тих соцмережах, які будуть відсутні у списку. Це нововведення торкнеться приблизно 14,7 млн людей на рік. Окрім історії в соцмережах, аплікантів попросять надати номери телефонів, електронні адреси, статуси міжнародних подорожей та депортацій за останні п’ять років. Також у заяві буде питання про те, чи були задіяні члени сімї заявника у терористичній діяльності. При цьому претенденти на окремі типи дипломатичних та офіційних віз зможуть уникнути цих вимог. Тепер людям доведеться думати над тим, чи правильно зрозуміють або ж не зрозуміють урядовці те, що вони напишуть в інтернеті.. Хіна Шамсі. Американський союз громадянських свобод. Пропозиція Держдепартаменту включає також такі соціальні мережі: US Instagram, LinkedIn, Reddit і YouTube. Проте, New York Times повідомляє, що мова йде і про китайську Sina Weibo та російську VK. Раніше дані про сторінки у соцмережах, електронну пошту та номери телефонів вимагали від тих заявників, яких обрали для додаткової перевірки. Наприклад, це стосується тих осіб, які подорожували по територіям, контрольованим терористичними організаціями. До слова, львівська школярка презентує свій винахід на олімпіаді у США. 16-річна винахідниця зі Львова Софія Петришин поїде на Міжнародну олімпіаду геніїв, що вібудеться у Нью-Йорку. Школярка презентує у Штатах пристрій, що перетворює цифрову інформацію на шрифт Брайля для незрячих.
Реклама 👇 Замовити

Державний департамент збирається вимагати від усіх претендентів на візу США подавати свої дані з соціальних мереж, попередні електронні адреси та номери телефонів. Це значно розширить кількість відмов адміністрації Трампа потенційним мігрантам і відвідувачам країни.

Як дані з соцмереж вплинуть на отримання візи у США

Нові правила застосовуватимуться до практично всіх претендентів на імміграційні та неімміграційні візи. За оцінками департаменту, згідно з документами це вплине на 710 тис заявників на імміграційну візу та на 14 млн неімміграційних візових заявників, у тому числі тих, хто хоче приїхати до США для ведення бізнесу чи навчання.

Якщо ці вимоги ухвалять, то в заявках на візи будуть міститися список соцмереж і вимоги надати усі свої імена в цих соціальних медіа за останні п’ять років. Крім того, заявники зможуть додати інформацію про свої сторінки в тих соцмережах, які будуть відсутні у списку. Це нововведення торкнеться приблизно 14,7 млн людей на рік.

Окрім історії в соцмережах, аплікантів попросять надати номери телефонів, електронні адреси, статуси міжнародних подорожей та депортацій за останні п’ять років. Також у заяві буде питання про те, чи були задіяні члени сім’ї заявника у терористичній діяльності. При цьому претенденти на окремі типи дипломатичних та офіційних віз зможуть уникнути цих вимог.

Тепер людям доведеться думати над тим, чи правильно зрозуміють або ж не зрозуміють урядовці те, що вони напишуть в інтернеті.

Хіна Шамсі, Американський союз громадянських свобод

Пропозиція Держдепартаменту включає також такі соціальні мережі: US Instagram, LinkedIn, Reddit і YouTube. Проте, New York Times повідомляє, що мова йде і про китайську Sina Weibo та російську VK.

Раніше дані про сторінки у соцмережах, електронну пошту та номери телефонів вимагали від тих заявників, яких обрали для додаткової перевірки. Наприклад, це стосується тих осіб, які подорожували по територіям, контрольованим терористичними організаціями.

До слова, львівська школярка презентує свій винахід на олімпіаді у США. 16-річна винахідниця зі Львова Софія Петришин поїде на Міжнародну олімпіаду геніїв, що вібудеться у Нью-Йорку. Школярка презентуєДані з соцмереж враховуватимуть при видачі візи у США 1Львівська школярка презентує свій винахід на олімпіаді у США у Штатах пристрій, що перетворює цифрову інформацію на шрифт Брайля для незрячих.

Джерело: BBC

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: