fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Уряд скеровує 12 млрд на підтримку регіонів

Urjad skerovuje 12 mlrd na pidtrymku regioniv
Уряд направляє 12 мільярдів гривень на підтримку регіонів у 2018 році. Про це Прем'єр-міністр Володимир Гройсман повідомив у Twitter
Urjad napravljaje 12 miľjardiv gryveń na pidtrymku regioniv u 2018 roci. Pro ce Prem'jer-ministr Volodymyr Grojsman povidomyv u Twitter
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За останні роки зростає держпідтримка регіонів. У 2018 уряд направляє більше 12 млрд держпідтримки на їх розвиток. Як розподілився потік коштів. В цьому році Дорожній фонд передбачає більше 10 млрд на місця для ремонту та будівництва доріг. За 5 років, за словами Гройсмана, очікується звязати всі населені пункти якісними дорогами. Нагадаємо, що Україна спільно із ЄС профінансує новий транспортний коридор. Міжнародне транспортування вантажів суходолом, морем та залізницею набуває все більшого значення із розвитком торгівлі та транспортних хабів в окремих країнах Європи. Поєднати ці локації накопичення вантажів та пасажирів мають новітні транспортні автомобільні та залізничні шляхи. Українська сторона задекларувала готовність надати кошти на створення новітнього міжнародного транспортного коридору для пасажирських та вантажних перевезень. Go Highway – це проект транснаціонального транспортного коридору. Запропонована конфігруація його має на меті повністю з’єднати українські чорноморські порти Миколаєва та Одеси з польським Гданськом у Балтійському морі. У 2017 році проект почали реалізовувати в Україні. Це стало можливим завдяки додатковому фінансуванню уряду в розмірі 800 млн грн. 2018-го цей проект додатково профінансують на 4 млрд грн. За інформацією Міністерства інфраструктури України, загальна протяжність транспортного шляху Go Highway становитиме 1746 км, з яких 658 км пролягають по території Польщі, а 1088 км буде розташовано в Україні. Реалізація цього транспортного коридору дозволить прискорити та здешевити перевезення вантажів від Балтійського до Чорного моря. Загальна вартість проекту складає €1 млрд за попередньою експертною оцінкою.
Реклама 👇 Замовити

За останні роки зростає держпідтримка регіонів. У 2018 уряд направляє більше 12 млрд держпідтримки на їх розвиток.

Як розподілився потік коштів

В цьому році Дорожній фонд передбачає більше 10 млрд на місця для ремонту та будівництва доріг. За 5 років, за словами Гройсмана, очікується зв’язати всі населені пункти якісними дорогами.

Нагадаємо, що Україна спільно із ЄС профінансуєУряд скеровує 12 млрд на підтримку регіонів 1Україна профінансує новий транспортний коридор Go Highway новий транспортний коридор. Міжнародне транспортування вантажів суходолом, морем та залізницею набуває все більшого значення із розвитком торгівлі та транспортних хабів в окремих країнах Європи. Поєднати ці локації накопичення вантажів та пасажирів мають новітні транспортні автомобільні та залізничні шляхи. Українська сторона задекларувала готовність надати кошти на створення новітнього міжнародного транспортного коридору для пасажирських та вантажних перевезень. Go Highway – це проект транснаціонального транспортного коридору. Запропонована конфігруація його має на меті повністю з’єднати українські чорноморські порти Миколаєва та Одеси з польським Гданськом у Балтійському морі.

У 2017 році проект почали реалізовувати в Україні. Це стало можливим завдяки додатковому фінансуванню уряду в розмірі 800 млн грн. 2018-го цей проект додатково профінансують на 4 млрд грн. За інформацією Міністерства інфраструктури України, загальна протяжність транспортного шляху Go Highway становитиме 1746 км, з яких 658 км пролягають по території Польщі, а 1088 км буде розташовано в Україні. Реалізація цього транспортного коридору дозволить прискорити та здешевити перевезення вантажів від Балтійського до Чорного моря. Загальна вартість проекту складає €1 млрд за попередньою експертною оцінкою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: