fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Viber запрошує українців стати учасниками акселератора Techstars

Viber zaprošuje ukraїnciv staty učasnykamy akseleratora Techstars

Viber запрошує стартапи взяти участь у новій міжнародній програмі розвитку бізнесу від Rakuten і Techstars. Ця кураторська програма, що триватиме 3 місяці, буде проводитися в Сінгапурі. Основною метою є представлення інноваційних ідей з обміну повідомленнями, а також підтримка зв'язку між представниками бізнесу та користувачами
Viber zaprošuje startapy vzjaty učasť u novij mižnarodnij programi rozvytku biznesu vid Rakuten i Techstars. Cja kuratorśka programa, ščo tryvatyme 3 misjaci, bude provodytysja v Singapuri. Osnovnoju metoju je predstavlennja innovacijnyh idej z obminu povidomlennjamy, a takož pidtrymka zv'jazku miž predstavnykamy biznesu ta korystuvačamy
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Програма від Viber передбачає вивчення всих основних функцій додатків для спілкування: обмін повідомленнями, покупки, платежі, AR і VR, технічна оптимізація, маркетинг та аналітика. З усіх претендентів будуть відібрані стартапи, їх представники відправляться до Сінгапуру. Що відомо про програму . На даний момент відкритий прийом заявок на участь, зареєструватися можна до 8 квітня. Програма стартує в липні і триватиме до жовтня. Demo-день призначений на 11 жовтня. У цей день учасники матимуть можливість поділитися своїми ідеями з сотнями інвесторів по всьому світу. Куратори-представники з усіх підрозділів Rakuten, включаючи Viber, зможуть попрацювати з відібраними стартапами у форматі тісної співпраці. У Viber, безумовно, є, чим поділитися: компанія, штаб-квартира якої знаходиться у Тель-Авіві, у своєму розпорядженні сотнями мільйонів зареєстрованих користувачів по всьому світу. Вона також є офіційним каналом звязку футбольного клубу Барселона, офіційним месенджером команди Golden State Warriors і офіційною платформою для спілкування Національної баскетбольної асоціації. Нагадаємо, що у мобільному додатку Viber можна змінювати номер, не міняючи акаунт. Під час зміни номера на оновлений акаунт переноситься вся інформація про контакти, діалоги, список улюблених акаунтів, придбані набори стікерів. Друзі у Viber  автоматично отримають повідомлення і пропозицію зберегти нову контактну інформацію. Для зміни номера потрібно на основному девайсі вставити нову SIM-картку. Додаток автоматично запустить процедуру переносу і запропонує користувачеві змінити номер телефону. Він також запитає, чи необхідно зберегти історію листування в хмарному сховищі. Після цього для зміни номера потрібно лише ввести новий номер і підтвердити його, отримавши код у SMS-повідомленні.  
Реклама 👇 Замовити

Програма від Viber передбачає вивчення всих основних функцій додатків для спілкування: обмін повідомленнями, покупки, платежі, AR і VR, технічна оптимізація, маркетинг та аналітика. З усіх претендентів будуть відібрані стартапи, їх представники відправляться до Сінгапуру.

Що відомо про програму 

На даний момент відкритий прийом заявок на участь, зареєструватися можна до 8 квітня. Програма стартує в липні і триватиме до жовтня. Demo-день призначений на 11 жовтня. У цей день учасники матимуть можливість поділитися своїми ідеями з сотнями інвесторів по всьому світу. Куратори-представники з усіх підрозділів Rakuten, включаючи Viber, зможуть попрацювати з відібраними стартапами у форматі тісної співпраці.

У Viber, безумовно, є, чим поділитися: компанія, штаб-квартира якої знаходиться у Тель-Авіві, у своєму розпорядженні сотнями мільйонів зареєстрованих користувачів по всьому світу. Вона також є офіційним каналом зв’язку футбольного клубу «Барселона», офіційним месенджером команди Golden State Warriors і офіційною платформою для спілкування Національної баскетбольної асоціації.

Нагадаємо, що у мобільному додатку Viber можна змінювати номер, не міняючи акаунт. Під час зміни номера на оновлений акаунт переноситься вся інформація про контакти, діалоги, список улюблених акаунтів, придбані набори стікерів. Друзі у Viber  автоматично отримають повідомлення і пропозицію зберегти нову контактну інформацію. Для зміни номера потрібно на основному девайсі вставити нову SIM-картку. Додаток автоматично запустить процедуру переносу і запропонує користувачеві змінити номер телефону. Він також запитає, чи необхідно зберегти історію листування в хмарному сховищі. Після цього для зміни номера потрібно лише ввести новий номер і підтвердити його, отримавши код у SMS-повідомленні.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: