fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Viber запрошує українців стати учасниками акселератора Techstars

Viber zaprošuje ukraїnciv staty učasnykamy akseleratora Techstars
Viber запрошує стартапи взяти участь у новій міжнародній програмі розвитку бізнесу від Rakuten і Techstars. Ця кураторська програма, що триватиме 3 місяці, буде проводитися в Сінгапурі. Основною метою є представлення інноваційних ідей з обміну повідомленнями, а також підтримка зв'язку між представниками бізнесу та користувачами
Viber zaprošuje startapy vzjaty učasť u novij mižnarodnij programi rozvytku biznesu vid Rakuten i Techstars. Cja kuratorśka programa, ščo tryvatyme 3 misjaci, bude provodytysja v Singapuri. Osnovnoju metoju je predstavlennja innovacijnyh idej z obminu povidomlennjamy, a takož pidtrymka zv'jazku miž predstavnykamy biznesu ta korystuvačamy
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Програма від Viber передбачає вивчення всих основних функцій додатків для спілкування: обмін повідомленнями, покупки, платежі, AR і VR, технічна оптимізація, маркетинг та аналітика. З усіх претендентів будуть відібрані стартапи, їх представники відправляться до Сінгапуру. Що відомо про програму . На даний момент відкритий прийом заявок на участь, зареєструватися можна до 8 квітня. Програма стартує в липні і триватиме до жовтня. Demo-день призначений на 11 жовтня. У цей день учасники матимуть можливість поділитися своїми ідеями з сотнями інвесторів по всьому світу. Куратори-представники з усіх підрозділів Rakuten, включаючи Viber, зможуть попрацювати з відібраними стартапами у форматі тісної співпраці. У Viber, безумовно, є, чим поділитися: компанія, штаб-квартира якої знаходиться у Тель-Авіві, у своєму розпорядженні сотнями мільйонів зареєстрованих користувачів по всьому світу. Вона також є офіційним каналом звязку футбольного клубу Барселона, офіційним месенджером команди Golden State Warriors і офіційною платформою для спілкування Національної баскетбольної асоціації. Нагадаємо, що у мобільному додатку Viber можна змінювати номер, не міняючи акаунт. Під час зміни номера на оновлений акаунт переноситься вся інформація про контакти, діалоги, список улюблених акаунтів, придбані набори стікерів. Друзі у Viber  автоматично отримають повідомлення і пропозицію зберегти нову контактну інформацію. Для зміни номера потрібно на основному девайсі вставити нову SIM-картку. Додаток автоматично запустить процедуру переносу і запропонує користувачеві змінити номер телефону. Він також запитає, чи необхідно зберегти історію листування в хмарному сховищі. Після цього для зміни номера потрібно лише ввести новий номер і підтвердити його, отримавши код у SMS-повідомленні.  
Реклама 👇 Замовити

Програма від Viber передбачає вивчення всих основних функцій додатків для спілкування: обмін повідомленнями, покупки, платежі, AR і VR, технічна оптимізація, маркетинг та аналітика. З усіх претендентів будуть відібрані стартапи, їх представники відправляться до Сінгапуру.

Що відомо про програму 

На даний момент відкритий прийом заявок на участь, зареєструватися можна до 8 квітня. Програма стартує в липні і триватиме до жовтня. Demo-день призначений на 11 жовтня. У цей день учасники матимуть можливість поділитися своїми ідеями з сотнями інвесторів по всьому світу. Куратори-представники з усіх підрозділів Rakuten, включаючи Viber, зможуть попрацювати з відібраними стартапами у форматі тісної співпраці.

У Viber, безумовно, є, чим поділитися: компанія, штаб-квартира якої знаходиться у Тель-Авіві, у своєму розпорядженні сотнями мільйонів зареєстрованих користувачів по всьому світу. Вона також є офіційним каналом зв’язку футбольного клубу «Барселона», офіційним месенджером команди Golden State Warriors і офіційною платформою для спілкування Національної баскетбольної асоціації.

Нагадаємо, що у мобільному додатку Viber можна змінюватиViber запрошує українців стати учасниками акселератора Techstars 1У Viber тепер можна змінювати мобільний номер без втрати акаунту номер, не міняючи акаунт. Під час зміни номера на оновлений акаунт переноситься вся інформація про контакти, діалоги, список улюблених акаунтів, придбані набори стікерів. Друзі у Viber  автоматично отримають повідомлення і пропозицію зберегти нову контактну інформацію. Для зміни номера потрібно на основному девайсі вставити нову SIM-картку. Додаток автоматично запустить процедуру переносу і запропонує користувачеві змінити номер телефону. Він також запитає, чи необхідно зберегти історію листування в хмарному сховищі. Після цього для зміни номера потрібно лише ввести новий номер і підтвердити його, отримавши код у SMS-повідомленні.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: