fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні запустилася математична школа для охочих працювати у Data Science

V Ukraїni zapustylasja matematyčna škola dlja ohočyh pracjuvaty u Data Science
Вже на початку квітня 2018 року у столиці України розпочне роботу математична школа для усіх, хто хоче пов’язати свою кар’єру зі сферою Data Science — наукового вивчення та використання великих даних. Новий заклад відкрито на базі UNIT.City
Vže na počatku kvitnja 2018 roku u stolyci Ukraїny rozpočne robotu matematyčna škola dlja usih, hto hoče pov’jazaty svoju kar’jeru zi sferoju Data Science — naukovogo vyvčennja ta vykorystannja velykyh danyh. Novyj zaklad vidkryto na bazi UNIT.City
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  з 1 по 30 березня пройде відбір учасників на перший курс, що починається вже 11 квітня. Школа носить назву uData School і розташована у Києві на території Парку інновацій UNIT.City. За словами організаторів, їхня мета роботи полягає у створенні можливостей для талантовитої молоді із математичними нахилами. Навчання триватиме півроку, передбачено стипендію. На часі дізнатися більше подробиць про освітню програму. Як відбуватиметься підготовка фахівців у uData School. В основі програми покладено підготовку до роботи з даними людей із математичним складом мислення. За результатами проміжного тестування передбачено стажування на реальних проектах із подальшим працевлаштуванням кадрів серед числа учасників освітньої програми. Викладатимуть у цій школі люди із відповідною фаховою підготовкою: Доктори та кандидати наук з Інституту математики НАН України, КНУ ім.Тараса Шевченка Експерти з досвідом роботи у data science проектах Здобувачі міжнародних наукових грантів Наукові консультанти бізнесу та дослідницьких проектів у Західній Європі. Із квітня по червень 2018 року студенти програми отримають базовий курс знань під назвою Математика Pro: Окремі теми лінійної алгебри та чисельних методів оптимізації, аналіз часових рядів, математичні методи прогнозування та прийняття рішень Теорія ймовірностей та математична статистика Закономірності випадкових явищ, властивості та операції над ними, статистичні залежності та гіпотези, перевірка математичних моделей. Python for Data Science Мова програмування та інструменти з відкритим кодом (Pandas, Jupiter, Matplotlib та інші) для аналізу та візуалізації складних наборів даних. Основи машинного навчання Методи та інструменти для сучасної аналітики даних (моделювання, регресія, класифікація і т.д.), поняття про нейронні мережі, дерева прийняття рішень у ML. Читатйте також: Data Scientist — хто це такий і чи варто обирати цей фах. Із червня по вересень 2018-го вони вивчатимуть низку дисциплін, пов’язаних із пошуком та обробкою даних, паралельним програмуванням, бізнес-процесами та розпізнаванням зображень і аналізом великих даних. Усі етапи навчання відбуватимуться на базі UNIT.City. Що потрібно для участі у Школі. Кандидатам, які подаватимуться на програму, слід знати: вищу математику (лінійна алгебра, математичний аналіз), основи програмування (будь-якою мовою), спеціальна освіта бажана, але не обов’язкова. Усі подробиці щодо новітньої освітньої програми та подача заявок на участь здійснюється на сайті Школи. — Ми поставили перед собою амбіційну мету — створити найскладніший курс з Data Analytics, використовуючи кращі напрацювання української математичної школи. Ми прихильники ідеї розвитку технологій в нашій країні, та даємо можливість талановитим людям обирати гідне майбутнє в data science, і не за кордоном, а тут — в Україні. Дмитро Єрьомін. засновник uData School та керуючий партнер UNIT.Сity.
Реклама 👇 Замовити

з 1 по 30 березня пройде відбір учасників на перший курс, що починається вже 11 квітня. Школа носить назву uData School і розташована у Києві на території Парку інновацій UNIT.City. За словами організаторів, їхня мета роботи полягає у створенні можливостей для талантовитої молоді із математичними нахилами. Навчання триватиме півроку, передбачено стипендію. На часі дізнатися більше подробиць про освітню програму.

Як відбуватиметься підготовка фахівців у uData School

В основі програми покладено підготовку до роботи з даними людей із математичним складом мислення. За результатами проміжного тестування передбачено стажування на реальних проектах із подальшим працевлаштуванням кадрів серед числа учасників освітньої програми.

Викладатимуть у цій школі люди із відповідною фаховою підготовкою:

 • Доктори та кандидати наук з Інституту математики НАН України, КНУ ім.Тараса Шевченка
 • Експерти з досвідом роботи у data science проектах
 • Здобувачі міжнародних наукових грантів
 • Наукові консультанти бізнесу та дослідницьких проектів у Західній Європі.

Із квітня по червень 2018 року студенти програми отримають базовий курс знань під назвою «Математика Pro»:

 • Окремі теми лінійної алгебри та чисельних методів оптимізації, аналіз часових рядів, математичні методи прогнозування та прийняття рішень
 • Теорія ймовірностей та математична статистика
 • Закономірності випадкових явищ, властивості та операції над ними, статистичні залежності та гіпотези, перевірка математичних моделей.
 • Python for Data Science
 • Мова програмування та інструменти з відкритим кодом (Pandas, Jupiter, Matplotlib та інші) для аналізу та візуалізації складних наборів даних.
 • Основи машинного навчання
 • Методи та інструменти для сучасної аналітики даних (моделювання, регресія, класифікація і т.д.), поняття про нейронні мережі, дерева прийняття рішень у ML.
Читайте також: Data Scientist — хто це такий і чи варто обирати цей фах

Із червня по вересень 2018-го вони вивчатимуть низку дисциплін, пов’язаних із пошуком та обробкою даних, паралельним програмуванням, бізнес-процесами та розпізнаванням зображень і аналізом великих даних.

Усі етапи навчання відбуватимуться на базі UNIT.City.

В Україні запустилася математична школа для охочих працювати у Data Science

Що потрібно для участі у Школі

Кандидатам, які подаватимуться на програму, слід знати:

 • вищу математику (лінійна алгебра, математичний аналіз),
 • основи програмування (будь-якою мовою),
 • спеціальна освіта бажана, але не обов’язкова.

Усі подробиці щодо новітньої освітньої програми та подача заявок на участь здійснюється на сайті Школи.

— Ми поставили перед собою амбіційну мету — створити найскладніший курс з Data Analytics, використовуючи кращі напрацювання української математичної школи. Ми прихильники ідеї розвитку технологій в нашій країні, та даємо можливість талановитим людям обирати гідне майбутнє в data science, і не за кордоном, а тут — в Україні

Дмитро Єрьомін, засновник uData School та керуючий партнер UNIT.Сity

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: