fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

На D-Tech Space у Львові обговорюватимуть технології та інноваційне підприємництво

Na D-Tech Space u Lvovi obgovorjuvatymuť tehnologiї ta innovacijne pidpryjemnyctvo
D-Tech Space — це дводенна міжнародна конференція для підприємців з найпрогресивнішими ідеями, інноваторів, лідерів думки, візіонерів, ідеологів, інвесторів, футуристів та всіх фанатів технологій, що відбудеться у Львові 16-17 березня
D-Tech Space — ce dvodenna mižnarodna konferencija dlja pidpryjemciv z najprogresyvnišymy idejamy, innovatoriv, lideriv dumky, vizioneriv, ideologiv, investoriv, futurystiv ta vsih fanativ tehnologij, ščo vidbudeťsja u Lvovi 16-17 bereznja
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Захід під назвою D-Tech Space покликаний об’єднати спільноту людей, що будують компанії, запускають проекти та втілюють в життя радикальні ідеї, використовуючи найпрогресивніші технології сьогодення. Якими будуть теми конференції D-Tech Space. Блокчейн Віртуальна й доповнена реальність 3-D друк Штучний інтелект Інтернет речей Дрони Робототехніка Біохакінг На вас чекають 12 доповідачів зі всього світу, що поділяться своїми думками та досвідом у сфері експоненційних технологій, інноваційного підприємництва та розкажуть про нові бізнес моделі, які вже підривають ринок завдяки цим нових технологіям. Також ми заговоримо про такі глобальні теми як стартап-міста, стартап-суспільства та індустрії майбутнього. Окрім цього організатори готують виставку стартапів, лаунж віртуальної реальності, лабораторію біохакінгу, футуристичну вечірку з двома виконавцями електронної музики, VIP крипто-вечерю та чимало інших цікавинок. Все це відбуватиметься у FESTrepublic. Зареєструватися можна за цим посиланням. Як і всі прогресивні інноватори, D-Tech Space приймає гроші майбутнього і навіть більше: всі, хто придбає квиток за BTC, BTC або ETH, отримує знижку 15%.
Реклама 👇 Замовити

Захід під назвою D-Tech Space покликаний об’єднати спільноту людей, що будують компанії, запускають проекти та втілюють в життя радикальні ідеї, використовуючи найпрогресивніші технології сьогодення.

Якими будуть теми конференції D-Tech Space

  • Блокчейн
  • Віртуальна й доповнена реальність
  • 3-D друк
  • Штучний інтелект
  • Інтернет речей
  • Дрони
  • Робототехніка
  • Біохакінг

На вас чекають 12 доповідачів зі всього світу, що поділяться своїми думками та досвідом у сфері експоненційних технологій, інноваційного підприємництва та розкажуть про нові бізнес моделі, які вже підривають ринок завдяки цим нових технологіям. Також ми заговоримо про такі глобальні теми як стартап-міста, стартап-суспільства та індустрії майбутнього. Окрім цього організатори готують виставку стартапів, лаунж віртуальної реальності, лабораторію біохакінгу, футуристичну вечірку з двома виконавцями електронної музики, VIP крипто-вечерю та чимало інших цікавинок. Все це відбуватиметься у FESTrepublic.

На D-Tech Space у Львові обговорюватимуть технології та інноваційне підприємництво 1

Зареєструватися можна за цим посиланням. Як і всі прогресивні інноватори, D-Tech Space приймає гроші майбутнього і навіть більше: всі, хто придбає квиток за BTC, BTC або ETH, отримує знижку 15%.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: