fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Google Flights повідомлятиме про затримку рейсів

Google Flights povidomljatyme pro zatrymku rejsiv
Google Flights відтепер буде прогнозувати затримки рейсів ще до того, як про це повідомлять самі авіакомпанії. Передбачати можливу затримку рейсу будуть за допомогою спеціальних алгоритмів  
Google Flights vidteper bude prognozuvaty zatrymky rejsiv šče do togo, jak pro ce povidomljať sami aviakompaniї. Peredbačaty možlyvu zatrymku rejsu buduť za dopomogoju speciaľnyh algorytmiv  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Пасажири зможуть стежити за статусом рейсу за його номером, назвою авіалінії і за льотним маршрутом. Інформація про затримку рейсів зявиться в результатах пошуку. Як працюватиме новий сервіс. У прогнозі затримка відобразиться тільки у разі 80-відсоткової ймовірності виникнення. Додаток буде відображати причину затримки або перенесення рейсу: погодні умови, затримка стикувального рейсу тощо. Ще одна нова функція допоможе пасажирам розібратися в базових тарифах економ-класу та в тому, які послуги включено в ціну квитка. Наприклад, чи можна використовувати полиці для ручної поклажі, заздалегідь обрати місце, і чи треба платити за додатковий багаж. Така функція буде доступна поки лише для пасажирів авіакомпаній American, Delta та United. Нагадаємо, що вчора стартували регулярні рейси із Одеси в столицю Болгарії – Софію. Рейс Софія – Одеса – Софія буде виконуватися на регулярній основі з частотою 2 рази на тиждень: щоп’ятниці та щонеділі.
Реклама 👇 Замовити

Пасажири зможуть стежити за статусом рейсу за його номером, назвою авіалінії і за льотним маршрутом. Інформація про затримку рейсів з’явиться в результатах пошуку.

Як працюватиме новий сервіс

У прогнозі затримка відобразиться тільки у разі 80-відсоткової ймовірності виникнення. Додаток буде відображати причину затримки або перенесення рейсу: погодні умови, затримка стикувального рейсу тощо. Ще одна нова функція допоможе пасажирам розібратися в базових тарифах економ-класу та в тому, які послуги включено в ціну квитка. Наприклад, чи можна використовувати полиці для ручної поклажі, заздалегідь обрати місце, і чи треба платити за додатковий багаж. Така функція буде доступна поки лише для пасажирів авіакомпаній American, Delta та United.

Нагадаємо, що вчора стартувалиGoogle Flights повідомлятиме про затримку рейсів 1Стартували регулярні рейси з Одеси в Болгарію регулярні рейси із Одеси в столицю Болгарії – Софію. Рейс Софія – Одеса – Софія буде виконуватися на регулярній основі з частотою 2 рази на тиждень: щоп’ятниці та щонеділі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: