fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Укрзалізниця» пропонує нову зручну функцію пошуку квитків із пересадками

«Ukrzaliznycja» proponuje novu zručnu funkciju pošuku kvytkiv iz peresadkamy
В онлайн-замовленні вказуються станція пересадки та час очікування. Відучора, з 17 січня, на сайті «Укрзалізниці» з’явилась нова функція пошуку маршрутів з пересадками  
V onlajn-zamovlenni vkazujuťsja stancija peresadky ta čas očikuvannja. Vidučora, z 17 sičnja, na sajti «Ukrzaliznyci» z’javylaś nova funkcija pošuku maršrutiv z peresadkamy  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Для тих, хто регулярно подорожує різними містами України, національний залізничний перевізник підготував інновацію. У разі відсутності прямого сполучення між потрібними станціями онлайн-сервіс Укрзалізниця пропонуватиме альтернативний варіант поїздки з пересадками. На часі дізнатися більше про те, як цим скористатися. Як працює новація, яку пропонує Укрзалізниця. При використанні квитка та пошуку його в системи електронного бронювання буде вказано час очікування та станції пересадки, якими може скористатися пасажир. Усі квитки пасажири зможуть оплатити однією сумою наприкінці замовлення. Наприклад, якщо обрати маршрут сполученням Київ-Пасажирський – Стрий, ми отримаємо три варіанта поїздки з пересадками. Так, за першим маршрутом пересадка відбудеться у Львові, очікувати доведеться 3 год 3 хв, а подорож триватиме 10 год 54 хв. Вартість квитків у цьому разі дорівнюватиме 399,89 грн. Найменша тривалість поїздки становитиме 7 год 57 хв з пересадкою у Львові, де очікувати необхідно 1 год 10 хв. За цей маршрут потрібно заплатити найбільше – 326,07 грн. Найдовший маршрут вказано з пересадкою у Жмеринці. У цьому разі очікувати доведеться найменше часу – 36 хв, а загальна тривалість поїздки становитиме 11 год 31 хв. Така поїздка обійдеться у 264,7 грн. Нагадаємо, що Укрзалізниця запустила онлайн-продаж квитків до Європейського Союзу. Із 2 грудня 2017 року українці зможуть бронювати квитки та мандрувати до Варшави, Вроцлава, Перемишля, Братислави, Праги, Кошице, Бухаресту, Сучави, Відня та Бухаресту.
Реклама 👇 Замовити

Для тих, хто регулярно подорожує різними містами України, національний залізничний перевізник підготував інновацію. У разі відсутності прямого сполучення між потрібними станціями онлайн-сервіс «Укрзалізниця» пропонуватиме альтернативний варіант поїздки з пересадками. На часі дізнатися більше про те, як цим скористатися.

Як працює новація, яку пропонує «Укрзалізниця»

При використанні квитка та пошуку його в системи електронного бронювання буде вказано час очікування та станції пересадки, якими може скористатися пасажир. Усі квитки пасажири зможуть оплатити однією сумою наприкінці замовлення. Наприклад, якщо обрати маршрут сполученням Київ-Пасажирський – Стрий, ми отримаємо три варіанта поїздки з пересадками. Так, за першим маршрутом пересадка відбудеться у Львові, очікувати доведеться 3 год 3 хв, а подорож триватиме 10 год 54 хв. Вартість квитків у цьому разі дорівнюватиме 399,89 грн.

«Укрзалізниця» пропонує нову зручну функцію пошуку квитків із пересадками

Найменша тривалість поїздки становитиме 7 год 57 хв з пересадкою у Львові, де очікувати необхідно 1 год 10 хв. За цей маршрут потрібно заплатити найбільше – 326,07 грн. Найдовший маршрут вказано з пересадкою у Жмеринці. У цьому разі очікувати доведеться найменше часу – 36 хв, а загальна тривалість поїздки становитиме 11 год 31 хв. Така поїздка обійдеться у 264,7 грн.

Нагадаємо, що «Укрзалізниця» запустила«Укрзалізниця» пропонує нову зручну функцію пошуку квитків із пересадками 1«Укрзалізниця» запустила онлайн-продаж квитків до ЄС онлайн-продаж квитків до Європейського Союзу. Із 2 грудня 2017 року українці зможуть бронювати квитки та мандрувати до Варшави, Вроцлава, Перемишля, Братислави, Праги, Кошице, Бухаресту, Сучави, Відня та Бухаресту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: