fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Києві говоритимуть про кейси та найсвіжіші тренди Data Science

U Kyjevi govorytymuť pro kejsy ta najsvižiši trendy Data Science
17 березня у Києві відбудеться 4-та Конференція Data Science UA 2018 — місце зустрічі людей, що трансформують світ за допомогою даних та проектів, пов'язаних з даними
17 bereznja u Kyjevi vidbudeťsja 4-ta Konferencija Data Science UA 2018 — misce zustriči ljudej, ščo transformujuť svit za dopomogoju danyh ta proektiv, pov'jazanyh z danymy
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Гучні кейси, найсвіжіші тренди та виключно практичний досвід — під час конференції ви зможете почути все, що цікавить, про штучний інтелект, великі дані, машинне навчання, ботів та комп’ютерний зір.  Програма Data Science UA 2018. Конференція Data Science UA об’єднує спеціалістів з машинного навчання, аналітики, науки про дані, інформатики, штучного інтелекту, щоб обговорити, як data science перетворює світ сьогодні і що буде завтра. Загалом на гостей чекають: 350+ учасників; 20+ найкращих спікерів; 3 потоки; 10 годин нетворкінгу. Технічний потік — нові методи та технології науки про дані, машинного навчання та штучного інтелекту. Бізнесовий потік — реальні кейси використання та впровадження сучасних технологій для підвищення ефективності бізнесу. Потік воркшопів — можливість отримати практичні навички використання сучасних інструментів аналізу даних. Панельна дискусія — експерти розглянуть науку про дані як підсилювач ефективносі бізнесу. Дізнайтесь більше про Data Science UA 2018 та зареєструйтесь за найвигідною ціною вже зараз Як отримати безкоштовний квиток. Конференція Data Science UA 2018 розігрує 5 квитків серед студентів. Вам потрібно надіслати ваші історії до 28 лютого 2018 року. Автори найкращих листів будуть оголошені 1 березня 2018 на Facebook-сторінці заходу. Місце і час проведення. Готель Братислава по вул. Андрія Малишка, 1, м. Київ з 10:00 до 19:00 17 березня 2018 року. Раніше ми розповідали вам про те, як в Україні працюють із великими даними.
Реклама 👇 Замовити

Гучні кейси, найсвіжіші тренди та виключно практичний досвід — під час конференції ви зможете почути все, що цікавить, про штучний інтелект, великі дані, машинне навчання, ботів та комп’ютерний зір. 

Програма Data Science UA 2018

Конференція Data Science UA об’єднує спеціалістів з машинного навчання, аналітики, науки про дані, інформатики, штучного інтелекту, щоб обговорити, як data science перетворює світ сьогодні і що буде завтра. Загалом на гостей чекають:

  • 350+ учасників;
  • 20+ найкращих спікерів;
  • 3 потоки;
  • 10 годин нетворкінгу.

Технічний потік — нові методи та технології науки про дані, машинного навчання та штучного інтелекту.

Бізнесовий потік — реальні кейси використання та впровадження сучасних технологій для підвищення ефективності бізнесу.

Потік воркшопів — можливість отримати практичні навички використання сучасних інструментів аналізу даних.

Панельна дискусія — експерти розглянуть науку про дані як підсилювач ефективносі бізнесу.

У Києві говоритимуть про кейси та найсвіжіші тренди Data Science 1

Дізнайтесь більше про Data Science UA 2018 та зареєструйтесь за найвигідною ціною вже зараз

Як отримати безкоштовний квиток

Конференція Data Science UA 2018 розігрує 5 квитків серед студентів. Вам потрібно надіслати ваші історії до 28 лютого 2018 року. Автори найкращих листів будуть оголошені 1 березня 2018 на Facebook-сторінці заходу.

Місце і час проведення

Готель «Братислава» по вул. Андрія Малишка, 1, м. Київ з 10:00 до 19:00 17 березня 2018 року.

Раніше ми розповідали вам про те, як в Україні працюють із великими данимиУ Києві говоритимуть про кейси та найсвіжіші тренди Data Science 2«Vodafone Україна» запускає лабораторію для роботи з Big Data.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: