Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Акумулятори електромобілів отримають «друге життя» в Кривому Розі

Akumuljatory elektromobiliv otrymajuť «druge žyttja» v Kryvomu Rozi

Команда розробників з Кривого Рогу тестує систему управління літій-іонними акумуляторами, яку можна використовувати як резервне джерело живлення за принципом роботи побутових накопичувачів енергії
Komanda rozrobnykiv z Kryvogo Rogu testuje systemu upravlinnja litij-ionnymy akumuljatoramy, jaku možna vykorystovuvaty jak rezervne džerelo žyvlennja za pryncypom roboty pobutovyh nakopyčuvačiv energiї
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Розробники переконані, що система буде корисною в побуті та допоможе вирішити питання із тим, куди подіти акумулятори, що відпрацювали свій ресурс. Що треба, аби акумулятори із електрокарів працювали у домогосподарстві. Система дозволяє повністю контролювати окремі акумуляторні секції і всю систему накопичення енергії в цілому. Розробники переконані, що вона може отримати широке застосування в системах домашньої енергетики. Вживані батареї, що вже втратили здатність тримати заряд, можуть ще багато років служити в будинку, переконані розробники. Для цього потрібно просто додати пристрій зарядки й інвертор для формування стандартної напруги 220 В. Попутно така система буде заряджатися тільки вночі (за зниженим тарифом, який становить 1/3 від повного), а вдень живити будинок. Розробники підрахували, що 10-15 кВт енергії на день вистачить більшості сімей. Нагадаємо, що Toshiba розробляє акумулятори до авто, які заряджаються за 6 хв на 360 км. Джерела живлення SCiB широко використовуються для транспортних, промислових та інфраструктурних сфер, включаючи автомобілі, автобуси, вагони, елеватори та електростанції. Toshiba планує випустити акумулятори SCiB вже у 2019 році.

Розробники переконані, що система буде корисною в побуті та допоможе вирішити питання із тим, куди подіти акумулятори, що відпрацювали свій ресурс.

Що треба, аби акумулятори із електрокарів працювали у домогосподарстві

Система дозволяє повністю контролювати окремі акумуляторні секції і всю систему накопичення енергії в цілому. Розробники переконані, що вона може отримати широке застосування в системах домашньої енергетики. Вживані батареї, що вже втратили здатність тримати заряд, можуть ще багато років служити в будинку, переконані розробники. Для цього потрібно просто додати пристрій зарядки й інвертор для формування стандартної напруги 220 В. Попутно така система буде заряджатися тільки вночі (за зниженим тарифом, який становить 1/3 від повного), а вдень живити будинок. Розробники підрахували, що 10-15 кВт енергії на день вистачить більшості сімей.

Нагадаємо, що Toshiba розробляє акумулятори до авто, які заряджаються за 6 хв на 360 км. Джерела живлення SCiB широко використовуються для транспортних, промислових та інфраструктурних сфер, включаючи автомобілі, автобуси, вагони, елеватори та електростанції. Toshiba планує випустити акумулятори SCiB вже у 2019 році.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: