fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Акумулятори електромобілів отримають «друге життя» в Кривому Розі

Akumuljatory elektromobiliv otrymajuť «druge žyttja» v Kryvomu Rozi
Команда розробників з Кривого Рогу тестує систему управління літій-іонними акумуляторами, яку можна використовувати як резервне джерело живлення за принципом роботи побутових накопичувачів енергії
Komanda rozrobnykiv z Kryvogo Rogu testuje systemu upravlinnja litij-ionnymy akumuljatoramy, jaku možna vykorystovuvaty jak rezervne džerelo žyvlennja za pryncypom roboty pobutovyh nakopyčuvačiv energiї
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У використанні акумуляторів для автомобілів в якості основного джерела енергії для двигуна є лише один недолік — після завершення терміну роботи неясно, як їх правильно утилізувати. Проте українські інженери пропонують оригінальне рішення. Розробники переконані, що система буде корисною в побуті та допоможе вирішити питання із тим, куди подіти акумулятори, що відпрацювали свій ресурс. На часі дізнатися про це докладніше. Що треба, аби акумулятори із електрокарів працювали у домогосподарстві. Система, яку пропонують інженери з Кривого Рогу, дозволяє повністю контролювати окремі акумуляторні секції і всю систему накопичення енергії в цілому. Розробники переконані, що вона може отримати широке застосування в системах домашньої енергетики. Вживані батареї, що вже втратили здатність тримати заряд, можуть ще багато років служити в будинку, переконані розробники. Для цього потрібно просто додати пристрій зарядки й інвертор для формування стандартної напруги 220 В. Попутно така система буде заряджатися тільки вночі (за зниженим тарифом, який становить 1/3 від повного), а вдень живити будинок. Розробники підрахували, що 10-15 кВт енергії на день вистачить більшості сімей. Нагадаємо, що Toshiba розробляє акумулятори до авто, які заряджаються за 6 хв на 360 км. Джерела живлення SCiB широко використовуються для транспортних, промислових та інфраструктурних сфер, включаючи автомобілі, автобуси, вагони, елеватори та електростанції. Toshiba планує випустити акумулятори SCiB вже у 2019 році.
Реклама 👇 Замовити

У використанні акумуляторів для автомобілів в якості основного джерела енергії для двигуна є лише один недолік — після завершення терміну роботи неясно, як їх правильно утилізувати. Проте українські інженери пропонують оригінальне рішення. Розробники переконані, що система буде корисною в побуті та допоможе вирішити питання із тим, куди подіти акумулятори, що відпрацювали свій ресурс. На часі дізнатися про це докладніше.

Що треба, аби акумулятори із електрокарів працювали у домогосподарстві

Система, яку пропонують інженери з Кривого Рогу, дозволяє повністю контролювати окремі акумуляторні секції і всю систему накопичення енергії в цілому. Розробники переконані, що вона може отримати широке застосування в системах домашньої енергетики. Вживані батареї, що вже втратили здатність тримати заряд, можуть ще багато років служити в будинку, переконані розробники. Для цього потрібно просто додати пристрій зарядки й інвертор для формування стандартної напруги 220 В. Попутно така система буде заряджатися тільки вночі (за зниженим тарифом, який становить 1/3 від повного), а вдень живити будинок. Розробники підрахували, що 10-15 кВт енергії на день вистачить більшості сімей.

Нагадаємо, що Toshiba розробляєАкумулятори електромобілів отримають «друге життя» в Кривому Розі 1Toshiba розробляє акумулятори для авто, що за 6 хв заряджаються на 360 км акумулятори до авто, які заряджаються за 6 хв на 360 км. Джерела живлення SCiB широко використовуються для транспортних, промислових та інфраструктурних сфер, включаючи автомобілі, автобуси, вагони, елеватори та електростанції. Toshiba планує випустити акумулятори SCiB вже у 2019 році.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: