Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Телеканал «Суспільне» перезапускає програму про книги

Telekanal «Suspiľne» perezapuskaje programu pro knygy

У проекті «Книга. UA» стартує новий сезон. Ведучим стане український літературний критик Євгеній Стасіневич
U proekti «Knyga. UA» startuje novyj sezon. Vedučym stane ukraїnśkyj literaturnyj krytyk Jevgenij Stasinevyč
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Програма про книги та літературну культуру світу й України під назвою Книга.UA виходить щонеділі о 22:45. Перший її випуск вийшов в ефір 2008 року. Остання програма у старому форматі — 3 грудня 2017 року. Що відомо про нового ведучого. У телепрограмі розповідають про книжки не як про речі, що надруковані і лежать у крамницях. Насамперед йдеться про людей та життєві ситуації, які є першопричиною виникнення змісту книжок. Новий ведучий – український літературний критик, літературознавець, радіоведучий на Old Fashioned Radio Євгеній Стасіневич. Раніше він був куратором літературного лекторію Читати/говорити: лекторій на Книжковому арсеналі 2017 року. Також працював оглядачем відділу Арт інтернет-видання INSIDER. Нині Стасіневич читає лекції на різноманітні літературні теми в бібліотеці bOtaN у Києві. Працює лектором Bartleby&Co, Культурного проекту, читає лекції у школі арт-журналістики ПравоПис. Додамо, що найкращі українські книги 2017 року представлять за кордоном у 2018 році англійською мовою. До списку включили видання, які експертне коло вважає знаковими й потенційно цікавими іноземцям. Усі видані новинки розділені за 5 категоріями: проза, поезія, нон-фікшн, мистецькі, література для дітей.

Програма про книги та літературну культуру світу й України під назвою «Книга.UA» виходить щонеділі о 22:45. Перший її випуск вийшов в ефір 2008 року. Остання програма у старому форматі — 3 грудня 2017 року.

Що відомо про нового ведучого

У телепрограмі розповідають про книжки не як про речі, що надруковані і лежать у крамницях. Насамперед йдеться про людей та життєві ситуації, які є першопричиною виникнення змісту книжок. Новий ведучий – український літературний критик, літературознавець, радіоведучий на Old Fashioned Radio Євгеній Стасіневич. Раніше він був куратором літературного лекторію «Читати/говорити: лекторій» на Книжковому арсеналі 2017 року. Також працював оглядачем відділу «Арт» інтернет-видання INSIDER. Нині Стасіневич читає лекції на різноманітні літературні теми в бібліотеці «bOtaN» у Києві. Працює лектором «Bartleby&Co», «Культурного проекту», читає лекції у школі арт-журналістики «ПравоПис».

Додамо, що найкращі українські книги 2017 року представлять за кордоном у 2018 році англійською мовою. До списку включили видання, які експертне коло вважає знаковими й потенційно цікавими іноземцям. Усі видані новинки розділені за 5 категоріями: проза, поезія, нон-фікшн, мистецькі, література для дітей.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: