Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Британська компанія вперше продала нерухомість за криптовалюту

Brytanśka kompanija vperše prodala neruhomisť za kryptovaljutu

Будівельна компанія Go Homes з Великобританії заявила, що успішно продала будинки за Bitcoin
Budiveľna kompanija Go Homes z Velykobrytaniї zajavyla, ščo uspišno prodala budynky za Bitcoin
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Перший будинок продали у місті Колчестер. Він має 4 спальні і був оцінений в £350 тис. Його власник планує здавати житло в оренду, передає Telegraph. Для оплати він використав криптовалюту. Коли будинки остаточно здадуть власникам. Другий будинок знаходиться в Хартфордширі і коштує майже вдвічі більше – £595 тис. Його придбав покупець, який заробив свій статок на майнінгу і торгівлі в онлайн-іграх. Покупці заплатили відразу всю суму, однак оселитися зможуть тільки в 2018 році. Здати будинки планують у березні 2018-го. Компанія планує приймати криптовалюту й надалі. Зараз йде спорудження близько 250 будинків в Хартфордширі, Ессексі і Східній Англії. Це перший приклад подібної операції у Великобританії. Можна навіть сказати, що історичний. Продаж будинків за біткоїни буде ставати все більш звичним явищем у найближчі 5 років. Ед Кессон, представник Go Homes Нагадаємо, що в Україні також нещодавно продали нерухомість через смарт-контракт. Квартиру в Києві придбав американський покупець через децентралізований ринковий майданчик із продажу нерухомості Propy (США). При цьому продавець житла територіально знаходився в Нью-Йорку.

Перший будинок продали у місті Колчестер. Він має 4 спальні і був оцінений в £350 тис. Його власник планує здавати житло в оренду, передає Telegraph. Для оплати він використав криптовалюту.

Коли будинки остаточно здадуть власникам

Другий будинок знаходиться в Хартфордширі і коштує майже вдвічі більше – £595 тис. Його придбав покупець, який «заробив свій статок на майнінгу і торгівлі в онлайн-іграх».

Покупці заплатили відразу всю суму, однак оселитися зможуть тільки в 2018 році. Здати будинки планують у березні 2018-го. Компанія планує приймати криптовалюту й надалі. Зараз йде спорудження близько 250 будинків в Хартфордширі, Ессексі і Східній Англії.

Це перший приклад подібної операції у Великобританії. Можна навіть сказати, що історичний. Продаж будинків за біткоїни буде ставати все більш звичним явищем у найближчі 5 років.

Ед Кессон, представник Go Homes

Нагадаємо, що в Україні також нещодавно продали нерухомість через смарт-контракт. Квартиру в Києві придбав американський покупець через децентралізований ринковий майданчик із продажу нерухомості Propy (США). При цьому продавець житла територіально знаходився в Нью-Йорку.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: