fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Литва інвестує у проект модернізації українських морських портів

Lytva investuje u proekt modernizaciї ukraїnśkyh morśkyh portiv
У Посольстві Литви в Україні презентували проект інвестицій у Херсонський та Скадовський морські порти  
U Posoľstvi Lytvy v Ukraїni prezentuvaly proekt investycij u Hersonśkyj ta Skadovśkyj morśki porty  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Морські та річкові порти в Україні раніше були одним із чинників розвитку транспортної та торгівельної сфер. Розвиток та залучення інвестицій у портову інфраструктуру неможливі без подальшої модернізації. Адже більшість портів в Україні послуговуються застарілими технологіями, спорудами, пірсами та причалами. Саме тому низка литовських інвесторів за сприяння української сторони має намір змінити існуючий стан речей. Проект передбачає створення партнерства між державою та приватними компаніями. Рішення почали розробляти ще у 2014 році за участі литовських експертів. На часі дізнатися більше про цей проект та ймовірні місця цого реалізації — а також про бюджет на оновлення. Який кошторис має проект. Ініціатива приватних інвесторів та держави ґрунтується на реконструкції двох портів: Херсонського та Скадовського. Роботи обіцяють реалізовувати у контексті Нового шовкового шляху та міжнародних транспортних коридорів. Один із ключових аспектів цього проекту полягає у відновленні екології та забезпеченні захисту довкілля у портах. Автори ідеї готові вкласти у будівництво сумарно близько $34 млн. Після модернізації об’єми вантажів, які зможуть доставлятися у порти, збільшиться вчетверо, кажуть сторони проекту, який реалізовуватимуть у пілотних портах України. Нагадаємо, що українські та польські порти на Чорному та Балтійському морях планують поєднати проектом Go Highway. Транснаціональний коридор поєднає українські чорноморські порти Великої Одеси та Миколаєва з польськими портами на Балтійському морі у Гданську та Гдині.
Реклама 👇 Замовити

Морські та річкові порти в Україні раніше були одним із чинників розвитку транспортної та торгівельної сфер. Розвиток та залучення інвестицій у портову інфраструктуру неможливі без подальшої модернізації. Адже більшість портів в Україні послуговуються застарілими технологіями, спорудами, пірсами та причалами. Саме тому низка литовських інвесторів за сприяння української сторони має намір змінити існуючий стан речей. Проект передбачає створення партнерства між державою та приватними компаніями. Рішення почали розробляти ще у 2014 році за участі литовських експертів. На часі дізнатися більше про цей проект та ймовірні місця цого реалізації — а також про бюджет на оновлення.

Який кошторис має проект

Ініціатива приватних інвесторів та держави ґрунтується на реконструкції двох портів: Херсонського та Скадовського. Роботи обіцяють реалізовувати у контексті «Нового шовкового шляху» та міжнародних транспортних коридорів. Один із ключових аспектів цього проекту полягає у відновленні екології та забезпеченні захисту довкілля у портах. Автори ідеї готові вкласти у будівництво сумарно близько $34 млн. Після модернізації об’єми вантажів, які зможуть доставлятися у порти, збільшиться вчетверо, кажуть сторони проекту, який реалізовуватимуть у пілотних портах України.

Нагадаємо, що українські та польські порти на Чорному та Балтійському морях планують поєднатиЛитва інвестує у проект модернізації українських морських портів 1Українські та польські порти поєднає Go Highway проектом Go Highway. Транснаціональний коридор поєднає українські чорноморські порти Великої Одеси та Миколаєва з польськими портами на Балтійському морі у Гданську та Гдині.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: