Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Литва інвестує у проект модернізації українських морських портів

Lytva investuje u proekt modernizaciї ukraїnśkyh morśkyh portiv

У Посольстві Литви в Україні презентували проект інвестицій у Херсонський та Скадовський морські порти  
U Posoľstvi Lytvy v Ukraїni prezentuvaly proekt investycij u Hersonśkyj ta Skadovśkyj morśki porty  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Проект передбачає створення партнерства між державою та приватними компаніями. Рішення почали розробляти ще у 2014 році за участі литовських експертів. Який кошторис має проект. Ініціатива ґрунтується на реконструкції двох портів: Херсонського та Скадовського. Роботи обіцяють реалізовувати у контексті Нового шовкового шляху та міжнародних транспортних коридорів. Один із ключових аспектів цього проекту – екологія та захист довкілля у портах. Автори ідеї готові вкласти у будівництво сумарно близько $34 млн. Після модернізації об’єми вантажів, які зможуть доставлятися у порти, збільшиться вчетверо. Нагадаємо, що українські та польські порти на Чорному та Балтійському морях планують поєднати проектом Go Highway. Транснаціональний коридор поєднає українські чорноморські порти Великої Одеси та Миколаєва з польськими портами на Балтійському морі у Гданську та Гдині.

Проект передбачає створення партнерства між державою та приватними компаніями. Рішення почали розробляти ще у 2014 році за участі литовських експертів.

Який кошторис має проект

Ініціатива ґрунтується на реконструкції двох портів: Херсонського та Скадовського. Роботи обіцяють реалізовувати у контексті «Нового шовкового шляху» та міжнародних транспортних коридорів. Один із ключових аспектів цього проекту – екологія та захист довкілля у портах. Автори ідеї готові вкласти у будівництво сумарно близько $34 млн. Після модернізації об’єми вантажів, які зможуть доставлятися у порти, збільшиться вчетверо.

Нагадаємо, що українські та польські порти на Чорному та Балтійському морях планують поєднати проектом Go Highway. Транснаціональний коридор поєднає українські чорноморські порти Великої Одеси та Миколаєва з польськими портами на Балтійському морі у Гданську та Гдині.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: