fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Усі бюджети в Україні обслуговуватиме онлайн-система «Є-Казна»

Usi bjudžety v Ukraїni obslugovuvatyme onlajn-systema «Je-Kazna»
Уряд України ухвалив створення єдиною систему обслуговування бюджетів «Є-Казна». Платформа працюватиме у режимі 24/7 для учасників бюджетного процесу на місцях
Urjad Ukraїny uhvalyv stvorennja jedynoju systemu obslugovuvannja bjudžetiv «Je-Kazna». Platforma pracjuvatyme u režymi 24/7 dlja učasnykiv bjudžetnogo procesu na miscjah
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, якою передбачається запровадження єдиної платформи системи обслуговування бюджетів АС Є-Казна. Цей крок має на меті декілька головних завдань. З якою метою запроваджено систему Є-Казна. В уряді хочуть запровадити централізовану модель обслуговування рахунків, які надходять до Державної казначейської служби. Такий формат роботи, переконані у Кабміні, дозволить посилити захист інформації у внутрішній системі Держказначейства. Яка користь від цього місцевим бюджетам. Завдяки Є-Казна місцеві бюджети зможуть відслідковувати стан надходжень на їхні рахунки у режимі реального часу, не відвідуючи при цьому безпосередньо самого Казначейства. Це буде можливим завдяки системі дистанційного обслуговування Клієнт казначейства – Казначейство. Також запровадження єдиної системи дозволить зменшити витрати, які зараз скеровуються на підтримку територіальних майданчиків для роботи із інформацією. Бюджети зможуть оптимізувати бізнес-процеси обліку та проходження платежів, а ще — оперативно приймати рішення на основі інформації, яку вони отримуватимуть у режимі реального часу. У КабМіні наголошують, що система буде інтегрована із Електронними кабінетами платників податків. Такий крок має створити додатковий захист інформації про процеси, повязані із бюджетом. Обслуговування Є-Казни та робота в системі будуть забезпечені у цілодобовому режимі. Додамо, що у жовтні 2017 року Кабмін затвердив закон про вільний обіг електронних довірчих послуг. Метою цього закону є удосконалення законодавства у сфері використання інфраструктури відкритих ключів та надання електронних довірчих послуг.
Реклама 👇 Замовити

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, якою передбачається запровадження єдиної платформи системи обслуговування бюджетів АС «Є-Казна». Цей крок має на меті декілька головних завдань.

З якою метою запроваджено систему «Є-Казна»

В уряді хочуть запровадити централізовану модель обслуговування рахунків, які надходять до Державної казначейської служби. Такий формат роботи, переконані у Кабміні, дозволить посилити захист інформації у внутрішній системі Держказначейства.

Яка користь від цього місцевим бюджетам

Завдяки «Є-Казна» місцеві бюджети зможуть відслідковувати стан надходжень на їхні рахунки у режимі реального часу, не відвідуючи при цьому безпосередньо самого Казначейства. Це буде можливим завдяки системі дистанційного обслуговування «Клієнт казначейства – Казначейство». Також запровадження єдиної системи дозволить зменшити витрати, які зараз скеровуються на підтримку територіальних майданчиків для роботи із інформацією.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Бюджети зможуть оптимізувати бізнес-процеси обліку та проходження платежів, а ще — оперативно приймати рішення на основі інформації, яку вони отримуватимуть у режимі реального часу.

У КабМіні наголошують, що система буде інтегрована із Електронними кабінетами платників податків. Такий крок має створити додатковий захист інформації про процеси, пов’язані із бюджетом. Обслуговування «Є-Казни» та робота в системі будуть забезпечені у цілодобовому режимі.

Додамо, що у жовтні 2017 року Кабмін затвердивУсі бюджети в Україні обслуговуватиме онлайн-система «Є-Казна» 1Уряд затвердив закон про вільний обіг електронних довірчих послуг закон про вільний обіг електронних довірчих послуг. Метою цього закону є удосконалення законодавства у сфері використання інфраструктури відкритих ключів та надання електронних довірчих послуг.

Джерело: Укрінформ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: