Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Усі бюджети в Україні обслуговуватиме онлайн-система «Є-Казна»

Usi bjudžety v Ukraїni obslugovuvatyme onlajn-systema «Je-Kazna»

Уряд України ухвалив створення єдиною систему обслуговування бюджетів «Є-Казна». Платформа працюватиме у режимі 24/7 для учасників бюджетного процесу на місцях
Urjad Ukraїny uhvalyv stvorennja jedynoju systemu obslugovuvannja bjudžetiv «Je-Kazna». Platforma pracjuvatyme u režymi 24/7 dlja učasnykiv bjudžetnogo procesu na miscjah
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, якою передбачається запровадження єдиної платформи системи обслуговування бюджетів АС «Є-Казна». Цей крок має на меті декілька головних завдань. З якою метою запроваджено систему «Є-Казна» В уряді хочуть запровадити централізовану модель обслуговування рахунків, які надходять до Державної казначейської служби. Такий формат роботи, переконані у Кабміні, дозволить посилити захист інформації у внутрішній системі Держказначейства. Яка користь від цього місцевим бюджетам Завдяки «Є-Казна» місцеві бюджети зможуть відслідковувати стан надходжень на їхні рахунки у режимі реального часу, не відвідуючи при цьому безпосередньо самого Казначейства. Це буде можливим завдяки системі дистанційного обслуговування «Клієнт казначейства – Казначейство». Також запровадження єдиної системи дозволить зменшити витрати, які зараз скеровуються на підтримку територіальних майданчиків для роботи із інформацією. Бюджети зможуть оптимізувати бізнес-процеси обліку та проходження платежів, а ще — оперативно приймати рішення на основі інформації, яку вони отримуватимуть у режимі реального часу. У КабМіні наголошують, що система буде інтегрована із Електронними кабінетами платників податків. Такий крок має створити додатковий захист інформації про процеси, повязані із бюджетом. Обслуговування «Є-Казни» та робота в системі будуть забезпечені у цілодобовому режимі. Додамо, що у жовтні 2017 року Кабмін затвердив закон про вільний обіг електронних довірчих послуг. Метою цього закону є удосконалення законодавства у сфері використання інфраструктури відкритих ключів та надання електронних довірчих послуг.

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, якою передбачається запровадження єдиної платформи системи обслуговування бюджетів АС «Є-Казна». Цей крок має на меті декілька головних завдань.

З якою метою запроваджено систему «Є-Казна»

В уряді хочуть запровадити централізовану модель обслуговування рахунків, які надходять до Державної казначейської служби. Такий формат роботи, переконані у Кабміні, дозволить посилити захист інформації у внутрішній системі Держказначейства.

Яка користь від цього місцевим бюджетам

Завдяки «Є-Казна» місцеві бюджети зможуть відслідковувати стан надходжень на їхні рахунки у режимі реального часу, не відвідуючи при цьому безпосередньо самого Казначейства. Це буде можливим завдяки системі дистанційного обслуговування «Клієнт казначейства – Казначейство». Також запровадження єдиної системи дозволить зменшити витрати, які зараз скеровуються на підтримку територіальних майданчиків для роботи із інформацією.

Бюджети зможуть оптимізувати бізнес-процеси обліку та проходження платежів, а ще — оперативно приймати рішення на основі інформації, яку вони отримуватимуть у режимі реального часу.

У КабМіні наголошують, що система буде інтегрована із Електронними кабінетами платників податків. Такий крок має створити додатковий захист інформації про процеси, пов’язані із бюджетом. Обслуговування «Є-Казни» та робота в системі будуть забезпечені у цілодобовому режимі.

Додамо, що у жовтні 2017 року Кабмін затвердив закон про вільний обіг електронних довірчих послуг. Метою цього закону є удосконалення законодавства у сфері використання інфраструктури відкритих ключів та надання електронних довірчих послуг.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: