fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Український вантажоперевізник проведе першу операцію в Bitcoin

Ukraїnśkyj vantažopereviznyk provede peršu operaciju v Bitcoin
Світова судноплавна галузь може побачити істотні переваги в використанні криптовалют, адже український оператор портових вантажних перевезень домовляється про свою першу операцію в Bitcoin
Svitova sudnoplavna galuź može pobačyty istotni perevagy v vykorystanni kryptovaljut, adže ukraїnśkyj operator portovyh vantažnyh perevezeń domovljajeťsja pro svoju peršu operaciju v Bitcoin
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Судноплавна компанія Varamar Ltd, розташована в Одесі, стане одним з перших вантажоперевізників, які приймають платежі в Bitcoin. Як повідомляє Bloomberg, станом на початок грудня компанія веде перемовини про першу транзакцію в Bitcoin. Також оператор перевезень планує користуватися криптовалютою в майбутньому. Деталі впровадження Bitcoin в судноплавство. Засновник компанії Varamar Олесандр Варваренко прокоментував нововведення: Паперова робота для угод — це складне питання з банками, а платежі в біткоіни можуть вирішити його швидше. Вони також могли б допомогти вирішити проблеми платежів в таких країнах як Пакистан, Судан, Ємен і Катар, які мають безпечні компанії, але є жертвами санкцій. Судноплавна галузь вже робить значні інвестиції в комерційну торгівлю через технологію blockchain. В її рамках кілька пілотних проектів по всьому світу вже пройшли випробування повного логістичного циклу і впровадження ланцюжків поставки. Беручи криптовалюту як платіжний метод разом з впровадженням blockchain, світове судноплавство побачить значний приріст в ефективності і доходів з використанням децентралізованих технологій. Нагадаємо, що АМПУ домовилася співпрацювати з портом Роттердам.
Реклама 👇 Замовити

Судноплавна компанія Varamar Ltd, розташована в Одесі, стане одним з перших вантажоперевізників, які приймають платежі в Bitcoin. Як повідомляє Bloomberg, станом на початок грудня компанія веде перемовини про першу транзакцію в Bitcoin. Також оператор перевезень планує користуватися криптовалютою в майбутньому.

Деталі впровадження Bitcoin в судноплавство

Засновник компанії Varamar Олесандр Варваренко прокоментував нововведення: «Паперова робота для угод — це складне питання з банками, а платежі в біткоіни можуть вирішити його швидше. Вони також могли б допомогти вирішити проблеми платежів в таких країнах як Пакистан, Судан, Ємен і Катар, які мають безпечні компанії, але є жертвами санкцій». Судноплавна галузь вже робить значні інвестиції в комерційну торгівлю через технологію blockchain. В її рамках кілька пілотних проектів по всьому світу вже пройшли випробування повного логістичного циклу і впровадження ланцюжків поставки. Беручи криптовалюту як платіжний метод разом з впровадженням blockchain, світове судноплавство побачить значний приріст в ефективності і доходів з використанням децентралізованих технологій.

Нагадаємо, що АМПУ домовиласяУкраїнський вантажоперевізник проведе першу операцію в Bitcoin 1АМПУ домовилася співпрацювати з портом Роттердам співпрацювати з портом Роттердам.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: