Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Мільярд за переказ — НБУ оприлюднив показники «Укрпошти»

Miľjard za perekaz — NBU opryljudnyv pokaznyky «Ukrpošty»

Національний банк України підбив результати діяльності в країні систем переказу коштів за 9 місяців 2017 року. Лідером серед систем, створених резидентами, за обсягами переведених коштів, залишається система «Поштовий переказ» від Укрпошти
Nacionaľnyj bank Ukraїny pidbyv rezuľtaty dijaľnosti v kraїni system perekazu koštiv za 9 misjaciv 2017 roku. Liderom sered system, stvorenyh rezydentamy, za obsjagamy perevedenyh koštiv, zalyšajeťsja systema «Poštovyj perekaz» vid Ukrpošty
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За 9 місяців поточного року через систему Поштовий переказ було переведено коштів на суму, еквівалентну $940 млн. Цей показник на 13% перевищує результати, котрі були отримані у 2016 році. Такі дані наводить Нацбанк України за результатами звітності щодо платежів та переказів на національному ринку. Про послугу Поштовий переказ. За допомогою Поштового переказу можна переказувати кошти як в межах України, так і за кордон. Користувач може здійснити поштовий переказ в межах України в національній валюті. Ці кошти надійдуть на адресу або до відділення поштового зв’язку Укрпошти. Поштові перекази пересилаються до всіх населених пунктів країни без виключення. Аби отримати їх, потрібно пройти процедуру виплати у відділеннях поштового зв’язку або вдома одержувачам (у цьому випадку потрібно, аби до вас завітав кур’єр чи поштар і приніс готівку додому). Ця послуга надається працівниками Укрпошти без жодної додаткової плати. Виплата поштового переказу здійснюється особисто одержувачу або за довіреністю, оформленою в установленому законодавством порядку. Про надходження поштового переказу адресат може дізнатися завдяки SMS-повідомленню. Воно надходить на його номер мобільного телефону, зазначений відправником переказу. Після цього можна вирушати до відділення. Нагадаємо, раніше Національний Банк Уукраїни зареєстрував внутрішньодержавну платіжну систему в Україні. Також стало відомо, що мобільний застосунок Android Messages днями отримав функцію переказу грошей. Новітні інструменти мають покращити можливості пересилання коштів між звичайними користувачами.

За 9 місяців поточного року через систему «Поштовий переказ» було переведено коштів на суму, еквівалентну $940 млн. Цей показник на 13% перевищує результати, котрі були отримані у 2016 році. Такі дані наводить Нацбанк України за результатами звітності щодо платежів та переказів на національному ринку.

Про послугу «Поштовий переказ»

За допомогою «Поштового переказу» можна переказувати кошти як в межах України, так і за кордон. Користувач може здійснити поштовий переказ в межах України в національній валюті. Ці кошти надійдуть на адресу або до відділення поштового зв’язку «Укрпошти». Поштові перекази пересилаються до всіх населених пунктів країни без виключення. Аби отримати їх, потрібно пройти процедуру виплати у відділеннях поштового зв’язку або вдома одержувачам (у цьому випадку потрібно, аби до вас завітав кур’єр чи поштар і приніс готівку додому). Ця послуга надається працівниками «Укрпошти» без жодної додаткової плати. Виплата поштового переказу здійснюється особисто одержувачу або за довіреністю, оформленою в установленому законодавством порядку.

Про надходження поштового переказу адресат може дізнатися завдяки SMS-повідомленню. Воно надходить на його номер мобільного телефону, зазначений відправником переказу. Після цього можна вирушати до відділення.

Нагадаємо, раніше Національний Банк Уукраїни зареєстрував внутрішньодержавну платіжну систему в Україні. Також стало відомо, що мобільний застосунок Android Messages днями отримав функцію переказу грошей. Новітні інструменти мають покращити можливості пересилання коштів між звичайними користувачами.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: