fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Мільярд за переказ — НБУ оприлюднив показники «Укрпошти»

Miľjard za perekaz — NBU opryljudnyv pokaznyky «Ukrpošty»
Національний банк України підбив результати діяльності в країні систем переказу коштів за 9 місяців 2017 року. Лідером серед систем, створених резидентами, за обсягами переведених коштів, залишається система «Поштовий переказ» від Укрпошти
Nacionaľnyj bank Ukraїny pidbyv rezuľtaty dijaľnosti v kraїni system perekazu koštiv za 9 misjaciv 2017 roku. Liderom sered system, stvorenyh rezydentamy, za obsjagamy perevedenyh koštiv, zalyšajeťsja systema «Poštovyj perekaz» vid Ukrpošty
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За 9 місяців поточного року через систему Поштовий переказ було переведено коштів на суму, еквівалентну $940 млн. Цей показник на 13% перевищує результати, котрі були отримані у 2016 році. Такі дані наводить Нацбанк України за результатами звітності щодо платежів та переказів на національному ринку. Про послугу Поштовий переказ. За допомогою Поштового переказу можна переказувати кошти як в межах України, так і за кордон. Користувач може здійснити поштовий переказ в межах України в національній валюті. Ці кошти надійдуть на адресу або до відділення поштового зв’язку Укрпошти. Поштові перекази пересилаються до всіх населених пунктів країни без виключення. Аби отримати їх, потрібно пройти процедуру виплати у відділеннях поштового зв’язку або вдома одержувачам (у цьому випадку потрібно, аби до вас завітав курєр чи поштар і приніс готівку додому). Ця послуга надається працівниками Укрпошти без жодної додаткової плати. Виплата поштового переказу здійснюється особисто одержувачу або за довіреністю, оформленою в установленому законодавством порядку. Про надходження поштового переказу адресат може дізнатися завдяки SMS-повідомленню. Воно надходить на його номер мобільного телефону, зазначений відправником переказу. Після цього можна вирушати до відділення. Нагадаємо, раніше Національний Банк Уукраїни зареєстрував внутрішньодержавну платіжну систему в Україні. Також стало відомо, що мобільний застосунок Android Messages днями отримав функцію переказу грошей. Новітні інструменти мають покращити можливості пересилання коштів між звичайними користувачами.
Реклама 👇 Замовити

За 9 місяців поточного року через систему «Поштовий переказ» було переведено коштів на суму, еквівалентну $940 млн. Цей показник на 13% перевищує результати, котрі були отримані у 2016 році. Такі дані наводить Нацбанк України за результатами звітності щодо платежів та переказів на національному ринку.

Про послугу «Поштовий переказ»

За допомогою «Поштового переказу» можна переказувати кошти як в межах України, так і за кордон. Користувач може здійснити поштовий переказ в межах України в національній валюті. Ці кошти надійдуть на адресу або до відділення поштового зв’язку «Укрпошти». Поштові перекази пересилаються до всіх населених пунктів країни без виключення. Аби отримати їх, потрібно пройти процедуру виплати у відділеннях поштового зв’язку або вдома одержувачам (у цьому випадку потрібно, аби до вас завітав кур’єр чи поштар і приніс готівку додому). Ця послуга надається працівниками «Укрпошти» без жодної додаткової плати. Виплата поштового переказу здійснюється особисто одержувачу або за довіреністю, оформленою в установленому законодавством порядку.

Про надходження поштового переказу адресат може дізнатися завдяки SMS-повідомленню. Воно надходить на його номер мобільного телефону, зазначений відправником переказу. Після цього можна вирушати до відділення.

Нагадаємо, раніше Національний Банк Уукраїни зареєструвавМільярд за переказ — НБУ оприлюднив показники  «Укрпошти» 1НБУ зареєстрував внутрішньодержавну платіжну систему City24 внутрішньодержавну платіжну систему в Україні. Також стало відомо, що мобільний застосунок Android Messages днями отримав функцію переказу грошейМільярд за переказ — НБУ оприлюднив показники  «Укрпошти» 2Android Messages отримав функцію переказу грошей. Новітні інструменти мають покращити можливості пересилання коштів між звичайними користувачами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: