fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Україна та Канада співпрацюватимуть щодо космосу

Ukraїna ta Kanada spivpracjuvatymuť ščodo kosmosu
За словами прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, Україна і Канада можуть розвивати співробітництво одразу за низкою напрямків — наприклад, у літакобудуванні й освоєнні космосу
Za slovamy prem’jer-ministra Ukraїny Volodymyra Grojsmana, Ukraїna i Kanada možuť rozvyvaty spivrobitnyctvo odrazu za nyzkoju naprjamkiv — napryklad, u litakobuduvanni j osvojenni kosmosu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Канада та Україна співпрацюють за багатьма напрямками, і цей новий напрям доповнить вєе існуючі програми взаємодії. Тісна співпраця авіакосмічних секторів Канади й України дозволить досягти значних результатів. Таку думку під час виступу на канадсько—українському авіакосмічному форумі у Монреалі висловив Прем’єр-міністр України, коментуючи перспективи спільного освоєння космосу канадцями та українцями. На часі дізнатися більше про те, як канадський та український уряди планують співпрацювати. Напрямки співпраці щодо космосу. Серед напрямків подальшої співпраці представниками канадської та української делегацій було обговорено освоєння Арктичного регіону Канади, спільне виробництво літаків, а також розвиток космічної науки за участі науковців та інженерів двої країн. Під час зустрічі сторони обговорили спільне будівництво літака Ан-132. Йшлося про створення стартового комплексу для космічних запусків в канадській провінції Нова Шотландія, за реалізацію якого візьмуться компанія Maritime Launch Services і держпідприємство Конструкторське бюро Південне. В результаті зустрічі було підписано спеціальний Меморандум про взаєморозуміння між космічними агентствами України і Канади. Співпраця має на меті розширення взаємодії із технологічними сферами та індустріями в цілому. Далі — пряма мова українського очільника уряду: Ми маємо прекрасний досвід, інтелект, науку, яка може бути дуже корисною на цьому етапі нашої співпраці. Тож наша компетенція і досвід, поєднані із можливостями канадських партнерів, можуть дати дуже гарний результат.. Володимир Гройсман. Премєр-міністр України.
Реклама 👇 Замовити

Канада та Україна співпрацюють за багатьма напрямками, і цей новий напрям доповнить вєе існуючі програми взаємодії. Тісна співпраця авіакосмічних секторів Канади й України дозволить досягти значних результатів. Таку думку під час виступу на канадсько—українському авіакосмічному форумі у Монреалі висловив Прем’єр-міністр України, коментуючи перспективи спільного освоєння космосу канадцями та українцями. На часі дізнатися більше про те, як канадський та український уряди планують співпрацювати.

Напрямки співпраці щодо космосу

Серед напрямків подальшої співпраці представниками канадської та української делегацій було обговорено освоєння Арктичного регіону Канади, спільне виробництво літаків, а також розвиток космічної науки за участі науковців та інженерів двої країн. Під час зустрічі сторони обговорили спільне будівництво літака Ан-132. Йшлося про створення стартового комплексу для космічних запусків в канадській провінції Нова Шотландія, за реалізацію якого візьмуться компанія Maritime Launch Services і держпідприємство «Конструкторське бюро «Південне». В результаті зустрічі було підписано спеціальний Меморандум про взаєморозуміння між космічними агентствами України і Канади. Співпраця має на меті розширення взаємодії із технологічними сферами та індустріями в цілому. Далі — пряма мова українського очільника уряду:

Ми маємо прекрасний досвід, інтелект, науку, яка може бути дуже корисною на цьому етапі нашої співпраці. Тож наша компетенція і досвід, поєднані із можливостями канадських партнерів, можуть дати дуже гарний результат.

Володимир Гройсман, Прем'єр-міністр України

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: