fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Китай запустив перший у світі трамвай, що працює на водні

Kytaj zapustyv peršyj u sviti tramvaj, ščo pracjuje na vodni
Китайці вкотре демонструють, що «зелена енергетика» базується не лише на енергії вітру, сонця чи води. Нова розробка КНР використовує для руху водневу енергію і може стати справжнім світовим проривом у сфері громадського транспорту
Kytajci vkotre demonstrujuť, ščo «zelena energetyka» bazujeťsja ne lyše na energiї vitru, soncja čy vody. Nova rozrobka KNR vykorystovuje dlja ruhu vodnevu energiju i može staty spravžnim svitovym proryvom u sferi gromadśkogo transportu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Трамвай збірки китайської компанії CRRC не викидає в атмосферу жодних шкідливих речовин, оскільки температура реакції всередині водневих паливних відсіків не перевищує 100°. Які характеристики має водневий трамвай. Транспортний засіб працює на електриці, 10-хвилинної зарядки вистачає на 25 км шляху. Унікальність нового вагону в тому, що він їздить по нанесеній розмітці, яка служить йому рейками. Датчики дозволяють обходитися без машиніста і складати маршрути автономно. Транспорт на водневому паливі розвиває до 70 км/год. До речі, в серпні у Китаї презентували новий безпілотний вагон. Він здатен підзаряджатися на платформах під час коротких зупинок і може перевозити до 380 пасажирів зі швидкістю до 70 км/год. Особливість трамваю полягає в тому, що він базується на використанні штучного інтелекту.
Реклама 👇 Замовити

Трамвай збірки китайської компанії CRRC не викидає в атмосферу жодних шкідливих речовин, оскільки температура реакції всередині водневих паливних відсіків не перевищує 100°.

Які характеристики має водневий трамвай

Транспортний засіб працює на електриці, 10-хвилинної зарядки вистачає на 25 км шляху. Унікальність нового вагону в тому, що він їздить по нанесеній розмітці, яка служить йому рейками. Датчики дозволяють обходитися без машиніста і складати маршрути автономно. Транспорт на водневому паливі розвиває до 70 км/год.

До речі, в серпні у Китаї презентувалиКитай запустив перший у світі трамвай, що працює на водні 1В Китаї презентували новий безпілотний трамвай новий безпілотний вагон. Він здатен підзаряджатися на платформах під час коротких зупинок і може перевозити до 380 пасажирів зі швидкістю до 70 км/год. Особливість трамваю полягає в тому, що він базується на використанні штучного інтелекту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: