fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Google запускає в Україні підприємницьку освітню програму для жінок

Google zapuskaje v Ukraїni pidpryjemnyćku osvitnju programu dlja žinok
Основною метою  програми від Google в Україні стане допомога сучасним українкам в отриманні навичок та досвіду у 4 ключових сферах —  бізнес та сучасні цифрові технології, кар’єра, лідерство та мотивація
Osnovnoju metoju  programy vid Google v Ukraїni stane dopomoga sučasnym ukraїnkam v otrymanni navyčok ta dosvidu u 4 ključovyh sferah —  biznes ta sučasni cyfrovi tehnologiї, kar’jera, liderstvo ta motyvacija
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  З чого все починалося. Першим кроком став Жіночий Саміт Google 2017, який відбувся 25 жовтня в Києві. За словами Ніни Левчук, лідерки програми розвитку жінок Розширення можливостей з Google, завдяки цій події було створено платформу для розвитку жінок-лідерок у різних сферах: від соціальних проектів до приватного бізнесу. Відтак тепер розпочнеться навчання підприємиць, які хочуть розвивати свій бізнес онлайн. Коли розпочнеться навчання за програмою від Google. Запуск всеукраїнської Digital Академії Google для жінок відбудеться 1 листопада 2017 року. Digital Академія Google для жінок — комплексна освітня програма, що охоплює ключові моменти створення та розвитку бізнесу в інтернеті. При цьому поглибити свої знання можуть як новачки, так і ті жінки, котрі вже деякий час розвивають власну справу, але хочуть перейти із офлайн-каналів дистрибуції до онлайн-продажів чи відкрити для себе нові ринки. Яка мета програми. Академія покликана не тільки навчити і дати практичні поради для успішного просування бізнесу в мережі, але й стати для учасниць джерелом натхнення для запуску власної справи. Програма включає в себе серію онлайн-семінарів. Під час цих подій експерти успішних українських бізнесів розкажуть, як правильно створити сайт, розробити ефективну маркетингову стратегію просування. Також ментори нададуть рекомендації з юридичних, фінансових питань та логістики. Як долучитися. Для того, щоби стати учасницею програми, слід заповнити анкету. Участь у програмі безкоштовна, кількість місць обмежена.
Реклама 👇 Замовити

З чого все починалося

Першим кроком став Жіночий Саміт Google 2017, який відбувся 25 жовтня в Києві. За словами Ніни Левчук, лідерки програми розвитку жінок «Розширення можливостей з Google», завдяки цій події було створено платформу для розвитку жінок-лідерок у різних сферах: від соціальних проектів до приватного бізнесу. Відтак тепер розпочнеться навчання підприємиць, які хочуть розвивати свій бізнес онлайн.

Коли розпочнеться навчання за програмою від Google

Запуск всеукраїнської Digital Академії Google для жінок відбудеться 1 листопада 2017 року.

Digital Академія Google для жінок — комплексна освітня програма, що охоплює ключові моменти створення та розвитку бізнесу в інтернеті. При цьому поглибити свої знання можуть як новачки, так і ті жінки, котрі вже деякий час розвивають власну справу, але хочуть перейти із офлайн-каналів дистрибуції до онлайн-продажів чи відкрити для себе нові ринки.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Яка мета програми

Академія покликана не тільки навчити і дати практичні поради для успішного просування бізнесу в мережі, але й стати для учасниць джерелом натхнення для запуску власної справи. Програма включає в себе серію онлайн-семінарів. Під час цих подій експерти успішних українських бізнесів розкажуть, як правильно створити сайт, розробити ефективну маркетингову стратегію просування. Також ментори нададуть рекомендації з юридичних, фінансових питань та логістики.

Як долучитися

Для того, щоби стати учасницею програми, слід заповнити анкету. Участь у програмі безкоштовна, кількість місць обмежена.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: