fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні вже понад 2 тис будинків мають власні сонячні установки

V Ukraїni vže ponad 2 tys budynkiv majuť vlasni sonjačni ustanovky
Сонячні панелі загальною потужністю 37 МВт в Україні встановили 2323 родини, котрі залучили для цього майже €35 млн євро
Sonjačni paneli zagaľnoju potužnistju 37 MVt v Ukraїni vstanovyly 2323 rodyny, kotri zalučyly dlja ćogo majže €35 mln jevro
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Лише у III кварталі 2017 року 688 домогосподарств віддали перевагу електроенергії з енергії сонця і встановили сонячні панелі. Це — на 42% більше порівняно з II кварталом. Чим вигідно встановлювати сонячні станції вдома. Стрімкий попит населення на сонячну електроенергію пояснюється прийнятим у 2015 році Законом України № 514-VIII.  Він надає вигідний зелений тариф з прив’язкою його до курсу євро. Це означає, що домогосподарство може продавати надлишок згенерованої чистої електроенергії в мережу і швидко повертати кошти, вкладені у панелі. Ті, хто має установки потужністю до 30 кВт у 2017 році, можуть реалізовувати чисту енергію за тарифом 18,09 євроценти за кВт/год до 2030 року. Усім охочим вигідно окупити сонячні модулі варто поспішити і встановлювати їх найближчим часом. Переходити на сонячну електроенергію також допомагає влада на місцях. Зокрема, на Львівщині з обласного бюджету домогосподарству повертають 22% річних за кредитом на сонячні панелі, а на Житомирщині — 20% суми кредиту. Голова Держенергоефективності Сергій Савчук підкреслив, що з огляду на статистику, будівництво заводу з виробництва сонячних модулів буде вигідною справою та стане позитивним внеском в економіку країни. Нагадаємо, що канадська компанія побудує 5 сонячних електростанцій в Україні.
Реклама 👇 Замовити

Лише у III кварталі 2017 року 688 домогосподарств віддали перевагу електроенергії з енергії сонця і встановили сонячні панелі. Це — на 42% більше порівняно з II кварталом.

Чим вигідно встановлювати сонячні станції вдома

Стрімкий попит населення на «сонячну» електроенергію пояснюється прийнятим у 2015 році Законом України № 514-VIII.  Він надає вигідний «зелений» тариф з прив’язкою його до курсу євро. Це означає, що домогосподарство може продавати надлишок згенерованої «чистої» електроенергії в мережу і швидко повертати кошти, вкладені у панелі. Ті, хто має установки потужністю до 30 кВт у 2017 році, можуть реалізовувати «чисту» енергію за тарифом 18,09 євроценти за кВт/год до 2030 року. Усім охочим вигідно окупити сонячні модулі варто поспішити і встановлювати їх найближчим часом.

Переходити на «сонячну» електроенергію також допомагає влада на місцях. Зокрема, на Львівщині з обласного бюджету домогосподарству повертають 22% річних за кредитом на сонячні панелі, а на Житомирщині — 20% суми кредиту. Голова Держенергоефективності Сергій Савчук підкреслив, що з огляду на статистику, будівництво заводу з виробництва сонячних модулів буде вигідною справою та стане позитивним внеском в економіку країни. Нагадаємо, що канадська компанія побудуєВ Україні вже понад 2 тис будинків мають власні сонячні установки 1Канадська компанія побудує 5 сонячних електростанцій в Україні 5 сонячних електростанцій в Україні.

В Україні вже понад 2 тис будинків мають власні сонячні установки 2

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: