fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Одразу 2 українські дитячі книги визнано найкращими у світі

Odrazu 2 ukraїnśki dytjači knygy vyznano najkraščymy u sviti
Нещодавно розпочався Міжнародний Франкфуртський ярмарок, а тепер маємо й перші перемоги української делегації. Одразу 2 дитячі книги українських видавців потрапили до престижного міжнародного каталогу рекомендованої літератури під назвою «Білі Круки»
Neščodavno rozpočavsja Mižnarodnyj Frankfurtśkyj jarmarok, a teper majemo j perši peremogy ukraїnśkoї delegaciї. Odrazu 2 dytjači knygy ukraїnśkyh vydavciv potrapyly do prestyžnogo mižnarodnogo katalogu rekomendovanoї literatury pid nazvoju «Bili Kruky»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Про які книги йдеться. Українська дитяча література довгий час залишалася на внутрішньому ринку і не потрапляла у поле зору зарубіжних конкурсів та критиків. Причин було декілька: від відсутності перекладів англійською чи іншими мовами міжнародного спілкування до низької якості самих видань, поліграфії чи відсутності налагодженої співпраці із міжнародними конкурсами та каталогами. Проте цього року ситуація змінилася. International Youth Library (Міжнародна Молодіжна Бібліотека) в Мюнхені обрала 2 українські книги для включення до щорічного каталогу The White Ravens (Білі Круки). Його присвячено найкращим дитячим виданням світу. У 2017 році до каталогу включено казку Івана Франка Фарбований Лис видавництва А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА. Другою книжкою стала дитяча книга від Софії Андрухович та Мар’яни Прохасько Сузір‘я Курки, випущена раніше у Видавництві Старого Лева. На часі дізнатися більше про цей каталог. Що це за каталог і чому це знакова подія. Щорічно в каталог Білі Круки журі обирає найкращі дитячі книжки з усіх країн світу. Згодом саме ці видання рекомендують для читання дітям і підліткам по всій планеті. Для включення до каталогу книги надсилають до Міжнародної Молодіжної Бібліотеки в Мюнхені (International Youth Library). Там із надісланих видань створюють перелік кращих. Переможців обирають за характеристиками літературного стилю, дизайну, універсальності теми, новаторства та низки інших складових. Цьогоріч до переліку потрапило двоє українських авторів саме за сукупністю цих критеріїв.
Реклама 👇 Замовити

Про які книги йдеться

Українська дитяча література довгий час залишалася на внутрішньому ринку і не потрапляла у поле зору зарубіжних конкурсів та критиків. Причин було декілька: від відсутності перекладів англійською чи іншими мовами міжнародного спілкування до низької якості самих видань, поліграфії чи відсутності налагодженої співпраці із міжнародними конкурсами та каталогами. Проте цього року ситуація змінилася. International Youth Library (Міжнародна Молодіжна Бібліотека) в Мюнхені обрала 2 українські книги для включення до щорічного каталогу The White Ravens («Білі Круки»). Його присвячено найкращим дитячим виданням світу. У 2017 році до каталогу включено казку Івана Франка «Фарбований Лис» видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА». Другою книжкою стала дитяча книга від Софії Андрухович та Мар’яни Прохасько «Сузір‘я Курки», випущена раніше у «Видавництві Старого Лева». На часі дізнатися більше про цей каталог.

Що це за каталог і чому це знакова подія

Щорічно в каталог «Білі Круки» журі обирає найкращі дитячі книжки з усіх країн світу. Згодом саме ці видання рекомендують для читання дітям і підліткам по всій планеті. Для включення до каталогу книги надсилають до Міжнародної Молодіжної Бібліотеки в Мюнхені (International Youth Library). Там із надісланих видань створюють перелік кращих. Переможців обирають за характеристиками літературного стилю, дизайну, універсальності теми, новаторства та низки інших складових. Цьогоріч до переліку потрапило двоє українських авторів саме за сукупністю цих критеріїв.

Книги

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: