Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Одразу 2 українські дитячі книжки визнано найкращими у світі

Odrazu 2 ukraїnśki dytjači knyžky vyznano najkraščymy u sviti

Нещодавно розпочався Міжнародний Франкфуртський ярмарок, а тепер маємо й перші перемоги української делегації. Одразу 2 дитячі книги українських видавців потрапили до престижного міжнародного каталогу рекомендованої літератури під назвою «Білі Круки»
Neščodavno rozpočavsja Mižnarodnyj Frankfurtśkyj jarmarok, a teper majemo j perši peremogy ukraїnśkoї delegaciї. Odrazu 2 dytjači knygy ukraїnśkyh vydavciv potrapyly do prestyžnogo mižnarodnogo katalogu rekomendovanoї literatury pid nazvoju «Bili Kruky»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Про які книги йдеться. International Youth Library (Міжнародна Молодіжна Бібліотека) в Мюнхені обрала 2 українські книги для включення до щорічного каталогу The White Ravens (Білі Круки). Його присвячено найкращим дитячим виданням світу. У 2017 році до каталогу включено казку Івана Франка Фарбований Лис видавництва А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА. Другою книжкою стала дитяча книга від Софії Андрухович та Мар’яни Прохасько Сузір‘я Курки, видана ВСЛ. Що це за каталог і чому це знакова подія. Щорічно в каталог Білі Круки журі обирає найкращі дитячі книжки з усіх країн світу. Згодом саме ці видання рекомендують для читання дітям і підліткам по всій планеті. Для включення до каталогу книги надсилають до Міжнародної Молодіжної Бібліотеки в Мюнхені (International Youth Library). Там із надісланих видань створюють перелік кращих. Переможців обирають за характеристиками літературного стилю, дизайну, універсальності теми, новаторства та низки інших складових.

Про які книги йдеться

International Youth Library (Міжнародна Молодіжна Бібліотека) в Мюнхені обрала 2 українські книги для включення до щорічного каталогу The White Ravens («Білі Круки»). Його присвячено найкращим дитячим виданням світу. У 2017 році до каталогу включено казку Івана Франка «Фарбований Лис» видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА». Другою книжкою стала дитяча книга від Софії Андрухович та Мар’яни Прохасько «Сузір‘я Курки», видана «ВСЛ».

Що це за каталог і чому це знакова подія

Щорічно в каталог «Білі Круки» журі обирає найкращі дитячі книжки з усіх країн світу. Згодом саме ці видання рекомендують для читання дітям і підліткам по всій планеті. Для включення до каталогу книги надсилають до Міжнародної Молодіжної Бібліотеки в Мюнхені (International Youth Library). Там із надісланих видань створюють перелік кращих. Переможців обирають за характеристиками літературного стилю, дизайну, універсальності теми, новаторства та низки інших складових.

Книги

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: