Національна інвестиційна рада є консультативно-дорадчим органом при Президентові України. Основними завданнями Ради є розробка пропозицій щодо стимулювання та розвитку інвестиційної діяльності в Україні. Також вона займатиметься формуванням привабливого інвестиційного іміджу України. Серед основних завдань Ради: стимулювання іноземних та національних інвестицій в розвиток економіки, вивчення ініціатив та потенційних пропозицій щодо інвестиційних проектів, аналіз проблем, які перешкоджають інвестуванню в економіку України.
Хто входить до Національної інвестиційної ради
За інформацією Бориса Ложкіна, якого призначено секретарем Ради, Склад Національної інвестиційної ради почав формуватися майже рік тому. Практично кожен учасник запрошувався особисто і кожен підтвердив свою участь. Список ще буде поповнюватися. До Ради увійшли СЕО і глави правлінь компаній рівня Fortune 500.
Також запрошені члени ради — це керівники Cargil, General Electric, ArselorMittal, Louis Dreyfus, Socar, Citigroup, Engie, Metro, Unilever, Holtec, DP World, Vitol, Bunge, Posco Daewoo і Huawei. Ці компанії, давно активно інвестують в Україну, кожна з них є орієнтиром для інших компаній своєї галузі. Але головне — кожна має досвід роботи в багатьох країнах, і через платформу НІС може запропонувати своє бачення першочергових кроків щодо вдосконалення бізнес-клімату в Україні. Право дорадчого голосу отримали також представники Американської торгової палати та Європейської бізнес-асоціації.
Нагадаємо, що в Україні створять мережуОфіси супроводження інвестицій з’являться в Україні Офісів супроводження інвестицій.