Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В космос запустять 3 міжнародних ракети з українськими комплектуючими

V kosmos zapustjať 3 mižnarodnyh rakety z ukraїnśkymy komplektujučymy

Одразу три міжнародних ракети-носія буде запущено у листопаді. У всіх трьох використано двигуни та інші комплектуючі українського виробництва
Odrazu try mižnarodnyh rakety-nosija bude zapuščeno u lystopadi. U vsih tŕoh vykorystano dvyguny ta inši komplektujuči ukraїnśkogo vyrobnyctva
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Які саме ракети запускатимуть. Наступного місяця мають відбутися запуски ракети-носія одразу на декількох космодромах у світі: Вега (8 листопада), Антарес (10 листопада), Зеніт (точна дата невідома). У листопаді буде проведено вже 11-й запуск в межах програми Vega та третій — упродовж 2017 року. Які комплектуючі для ракет виготовлено в Україні. Читайте також: Південмаш отримав замовлення на 12 ракет для Морського старту Основну конструкцію I ступеня для американської ракети-носія середнього класу Antares створюють українські компанії КБ Південне та Південний машинобудівний завод. Обидва підприємства розташовано в Дніпрі. Також із ними над цим проектом співпрацюють Хартрон-АРКОС (Харків), Хартрон-ЮКОМ (Запоріжжя), Рапід (Чернігів) та низка інших. Ракету-носій Зеніт створено у КБ Південне та виготовлено на Південмаші. Вона є однією з найуспішніших у світі та призначена для доправлення космічних апаратів середньої ваги на середні, високі кругові та еліптичні навколоземні орбіти, включно із перехідною та геостаціонарною орбітами.

Які саме ракети запускатимуть

Наступного місяця мають відбутися запуски ракети-носія одразу на декількох космодромах у світі:

  • «Вега» (8 листопада),
  • «Антарес» (10 листопада),
  • «Зеніт» (точна дата невідома).

У листопаді буде проведено вже 11-й запуск в межах програми Vega та третій — упродовж 2017 року.

Які комплектуючі для ракет виготовлено в Україні

Читайте також: «Південмаш» отримав замовлення на 12 ракет для «Морського старту»

Основну конструкцію I ступеня для американської ракети-носія середнього класу Antares створюють українські компанії «КБ Південне» та «Південний машинобудівний завод». Обидва підприємства розташовано в Дніпрі. Також із ними над цим проектом співпрацюють «Хартрон-АРКОС» (Харків), «Хартрон-ЮКОМ» (Запоріжжя), «Рапід» (Чернігів) та низка інших.

Ракету-носій «Зеніт» створено у «КБ Південне» та виготовлено на «Південмаші».

Вона є однією з найуспішніших у світі та призначена для доправлення космічних апаратів середньої ваги на середні, високі кругові та еліптичні навколоземні орбіти, включно із перехідною та геостаціонарною орбітами.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: