fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Facebook запускає рекламу для бізнесу в повідомленнях

Facebook zapuskaje reklamu dlja biznesu v povidomlennjah
Маркетологи отримають нові інструменти для просування товарів та послуг завдяки Facebook. Компанія має намір залучити в якості інструменту повідомлення через Facebook Messenger
Marketology otrymajuť novi instrumenty dlja prosuvannja tovariv ta poslug zavdjaky Facebook. Kompanija maje namir zalučyty v jakosti instrumentu povidomlennja čerez Facebook Messenger
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Який новий інструмент пропонує Facebook. Facebook вже створив для рекламодавців низку інструментів для залучення трафіку та збільшення охоплення аудиторії. Тепер компанія запускає новий інструмент для бізнесу — рекламу та просування повідомлень для клієнтів компаній та брендів. Скористатися рекламою у Facebook Messenger зможуть як представники великого, так і малого та середнього бізнесу. Також можна буде використовувати ці оголошення для автоматизації відповідей клієнтам, проведення транзакцій чи надання технічної та інформаційної підтримки. Рекламні чати допоможуть охопити також тих, хто ще не користувався послугами компанії — адже інструментом чат-спілкування користується набагато більше людей, ніж будь-якими іншими засобами комунікації, пов’язаними із соцмережею Марка Цукерберґа. Нову опцію почали надавати у Менеджері рекламних кампаній на Facebook відучора. У найближчі місяці такий тип рекламного просування стане доступним для представників бізнесу в усьому світі. Як нововведення пояснюють в компанії. У Facebook наголошують, що аудиторія щомісячно надсилає понад 2 млрд повідомлень між представниками бізнесу та звичайними користувачами. Тож компанія вирішила надати повний доступ до рекламного потенціалу чатів. Лише у США понад 54% користувачів соцмереж заявили, що надають перевагу спілкуванню з представниками компаній за допомогою месенджерів, а лише потім — телефоном, електронною поштою чи онлайн-чатами. За даними опитування від Nielsen, 67% підприємців заявили, що мають намір скористатися інструментами месенджерів для комунікації зі своїми клієнтами упродовж наступних 2 років.
Реклама 👇 Замовити

Який новий інструмент пропонує Facebook

Facebook вже створив для рекламодавців низку інструментів для залучення трафіку та збільшення охоплення аудиторії. Тепер компанія запускає новий інструмент для бізнесу — рекламу та просування повідомлень для клієнтів компаній та брендів. Скористатися рекламою у Facebook Messenger зможуть як представники великого, так і малого та середнього бізнесу. Також можна буде використовувати ці оголошення для автоматизації відповідей клієнтам, проведення транзакцій чи надання технічної та інформаційної підтримки.

Рекламні чати допоможуть охопити також тих, хто ще не користувався послугами компанії — адже інструментом чат-спілкування користується набагато більше людей, ніж будь-якими іншими засобами комунікації, пов’язаними із соцмережею Марка Цукерберґа.

Нову опцію почали надавати у Менеджері рекламних кампаній на Facebook відучора. У найближчі місяці такий тип рекламного просування стане доступним для представників бізнесу в усьому світі.

Як нововведення пояснюють в компанії

У Facebook наголошують, що аудиторія щомісячно надсилає понад 2 млрд повідомлень між представниками бізнесу та звичайними користувачами. Тож компанія вирішила надати повний доступ до рекламного потенціалу чатів. Лише у США понад 54% користувачів соцмереж заявили, що надають перевагу спілкуванню з представниками компаній за допомогою месенджерів, а лише потім — телефоном, електронною поштою чи онлайн-чатами. За даними опитування від Nielsen, 67% підприємців заявили, що мають намір скористатися інструментами месенджерів для комунікації зі своїми клієнтами упродовж наступних 2 років.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: